Jump to content
×
×
 • Create New...

Rekrutacja

Wszystkich zainteresowanych adminowaniem zapraszamy

Zobacz
Banner katujemy

Sponsors / Partners

Vego

User

0 Reputation
 • Posts

  7
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 
 • Posts

  7
 • Joined

 • Last visited

Other groups

User

Informations

 • Gender
  Mężczyzna
 • Location
  Polska

Contact

Recent Profile Visitors

626 profile views

Vego's Achievements

Newbie

Newbie (1/20)

0

Reputation

 1. Vego

  Prośba graczy DD2 ..

  100% prawdy, wymuszenie interpu to podstawa, i gracze stracą przynajmniej ten jeden argument do narzekania :)
 2. Są 2 skuteczne rodzaj zwiększenia grywalności na serwerze 1. Z stron linkowych są to serwery.widaerko.com albo csseti - tylko te strony (które niestety wiążą się z większymi kosztami) faktycznie przyciągają graczy. 2. Drugi jest to przekierowanie z serwera" rozkręconego" na jeden z serwerów sieci. Inne opcje (co wiem z autopsji) to tylko strata pieniędzy - oto moja wypowiedz i tyle ode mnie ;)
 3. Miałem się nie wypowiadać, ale nie odniosę się do ww. wypowiedzi wiec tylko częściowo złamie zasady ;) Napisze krótko i zwięźle: BUMP
 4. Nick: Vego Imię: Michał Wiek: 21 +/- Staż na serwerze: 2019 minutes [GT -> KLICK] Doświadczenie: Wysoki poziom doświadczenia w Administracji serwera, forum i wyżej. Potrafię postawić phpbp z portalem Joomla czy serwer. Z wrodzonego lenistwa nie będę się tutaj zbytnio rozpisywać, jednak mógłbym ;). Znajomość AMX [0/8]: 7 Czy byłeś / byłaś już adminem?: Tak Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: Wydaje mi się, że parę osób zauważyło jak często gram na serwerze przez ostatni czas. Częstotliwość nie ulegnie zmianie. Wezwany na steam bądź innym komunikatorze (Online) również zawsze wejdę. Dlaczego Ty?: Najprostsza - dlaczego nie? Najpopularniejsza - "często widzę cziterów, a nie widzę admina" (no właśnie - admin musi być niewidoczny :P ). Sam nie potrafię odpowiedzieć, może wy dacie rade ;). Kontakt: [steam] Radko używane: [GG] [skype] SID: [KLIK -> Profil STEAM] STEAM ID podam w przypadku zaakceptowanego podania na priv jeśli to nie problem. Akceptujesz regulamin admina?: Tak Akceptujesz regulamin serwera?: Tak Wedle moich zasad nie wypowiem się w podaniu nie będąc adminem, wiec proszę teraz o łagodne wypowiedzi :)
 5. Obserwowałem jego grę od początku dzisiejszej gry na serwerze (chodź nie na spect) admin wszedł miej więcej w połowie mapy (równo z wyjściem Ibe) nie minęły 2 min gdy Staller dostał bana "czeater" ustawienie czita "aim" na platformie steam w takim stopniu by wyglądało to tak subtelnie jak w przypadku jego gry graniczy z cudem, tym bardziej, że system "vac" szybko wykryłby ingerencje w plikach gry. Przy tylu przegranych godzinach głupota było by ryzykować utratę konta dla chwilowej zabawy czitami. Tyle ode mnie Przepraszam i dziękuje za warna. PS: Nie będę pisał nic w kierunku admina (w tym przypadku) bo nie przyniesie to żadnego skutku.
 6. Nie powinienem wypowiadać się po napisaniu podania jednak zaskoczyła mnie "twoja myśl". Moja sieć nie powinna wykluczać możliwości administracji pojedynczym serwerem innej sieci, a wydaje mi się, że nawet odwrotnie. Doświadczenie umiejętności i brak konkurencyjności jeśli chodzi o zbierzcie typów serwera staje w tym przypadku po mojej stronie. Moja siec nie jest aktualnie w najmniejszym stopniu rozwinięta wiec obawy o "konflikt interesów" są (co prawda) uzasadnione ale jednak śmieszne. Nie oceniaj z góry ale rozumiem dlaczego jesteś na nie - tak jak napisałem nie ma złych decyzji.
 7. Nick: Vego Imię: Michał Wiek: 21 +/- Staż na serwerze: 779 minutes [GT -> KLICK] Doświadczenie: Aktualnie jestem [email protected] sieci want2play.eu (nad którą znów zaczynam pracować jednak nie planuje posiadać Only DD2 wiec nie będzie problemem jako "konkurencja"). Sam postawiłem forum phpbp z portalem Joomla i parę serwerów (aktualnie został BF2). Z wrodzonego lenistwa nie będę się tutaj zbytnio rozpisywać, jednak mógłbym ;). Znajomość AMX [0/8]: 7 Czy byłeś / byłaś już adminem?: Odpowiedziałem przy doświadczeniu Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: Wydaje mi się, że parę osób zauważyło jak często gram na serwerze przez ostatnie dni i częstotliwość nie ulegnie zmianie. Wezwany na steam bądź innym komunikatorze (Online) zawsze kiedy trzeba. Dlaczego Ty?: Zawsze lubiłem czytać odpowiedzi na to pytanie. Najprostsza - dlaczego nie? Najpopularniejsza - "często widzę cziterów, a nie widze admina" (i tak powinno być :P). Nie wiem na to pytanie odpowiedz pozostawiam wam ;). Kontakt: [steam] Radko używane: [GG] [skype] SID: vego_want2play Akceptujesz regulamin admina?: Tak [Miałem okazja kilka w życiu napisać] Akceptujesz regulamin serwera?: Tak Zobaczymy co z tego wyjdzie, tak czy tak nie ma błędnych decyzji B).

Why We are legend?

Katujemy is legendary network of CS: GO and CS 1.6 servers, which has been continuously for you since 2014. We constantly strive to improve our servers and we carefully maintain them in the best condition. Thanks to the varied game modes and high attention to quality, we are a timeless network where everyone will discover something for themselves. We offer a multi-thematic, aesthetic and unique forum with a rational Administration at the highest level. If you are looking for stability, fun and a unique place, then Katujemy is just for you.

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.