Jump to content
×
×
 • Create New...

Rekrutacja

Wszystkich zainteresowanych adminowaniem zapraszamy

Zobacz
Banner katujemy

Sponsors / Partners

ToberD

Admin CS:GO [ONLY MIRAGE #2]

454 Reputation
 • Posts

  109
 • Joined

 • Last visited

 • Time Online

  3d 5h 53m 51s
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Posts

  109
 • Joined

 • Last visited


2 Followers

About ToberD

 • Birthday 10/21/2003

Informations

 • Player
  CSGO
 • Gender
  Mężczyzna
 • Server
  [CSGO] MIRAGE #2

Contact

Recent Profile Visitors

1,215 profile views

ToberD's Achievements

United

United (8/18)

 • I like it willingly
 • I'm developing
 • Just getting started
 • I'm slowly finding out
 • Very Popular

Recent Badges

454

Reputation

 1. link do dema - http://748939.node26.pukawka.pl/dem-de_mirage-1652164511-1652169051.zip tick 13500 (1:45) - ct wskakuje na auto, ty idealnie celownikiem za nim lecisz, a później jak wychylasz zza ściany jesteś idealnie wcelowany w jego głowę po czym praktycznie przy każdym picku widać jak patrzysz przez ściany na przeciwników do tego wychodzisz wcelowany, a gdy ct biegnie na plecy ty nagle je sprawdzasz i czekasz na niego tick 30500 (3:57) - wychylasz ze scoutem na schody pierwszy strzał spoko chłop podskoczył ale drugi to chyba przeciwnik cie zmylił a ty za szybko strzeliłeś, a po podniesieniu m4 wychylasz na schody ponownie wcelowany w przeciwnika tylko szkoda, że tam była jeszcze ściana :) tick 44200 (5:45) - gość ci na shifcie podjeżdża apsy a ty tylko gdy go zobaczyłeś przez ścianę deagle do ręki i prefire gdzie nie miałeś prawa o nim wiedzieć i w sumie ta akcja cię najbardziej sprzedała tick 86000 (11:12) - tutaj nie chce nawet rozpisywać gdzie dokładnie bo to widać gołym okiem jak przy wjeździe na b celujesz sobie przez ściany w przeciwników Generalnie to w tych wszystkich akcjach widać jak przez ściany patrzysz, strzelasz przez ściany gdy wychylasz bo nie wiesz jak się wcelować w pozycje. Jeszcze coś by się znalazło pewnie nawet z poprzedniej mapy jednak myślę, że te cztery akcje wystarczą.
 2. Nick na serwerze: Tober;D Wiek: 18 Staż na serwerze( Tutaj podaj link do swojego GT): >> GT << Doświadczenie w adminowaniu: Byłem tutaj przez jakiś czas oraz wcześniej na wielu innych serwerach Zjajomość sourcemoda [0/10]: 7 Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: Około 2h dziennie myślę Dlaczego Ty?: Mało adminów do tego ja sam gram bardziej w godzinach porannych kiedy często nie ma żadnego szeryfa + mam doświadczenie które może się aktualnie przydać Posiadasz mikrofon?: Tak Kontakt: >> Steam << SID: STEAM_0:0:525809011 Posiadasz konto prime?: Tak
 3. Po pierwsze to to demko http://748939.node26.pukawka.pl/dem-de_mirage-1638142342-1638145301.zip. Po drugie jeżeli twoim zdaniem jesteś tak wielce doświadczony bardziej ode mnie etc. to chociaż przed napisaniem tej skargi żeby się nie pogrążyć oglądnąłbyś tą jedną rundę na demku, podał odpowiedni link, nie prowokowałbyś w skardze i nie wyzywał, naprawdę współczuję społeczności serwera na którym masz opiekuna jeżeli działasz tam w ten sam sposób co tutaj wyrażasz swoją "opinie". Generalnie to od początku pierwszej rundy cały czas prowokowałeś gracza o nicku dark, między czasie harry cię uspokajał jednak nic to nie dało, a ty jeszcze waliłeś takimi np. tekstami: - "ty tam utkaj" - "tumanie" - "ty możesz ssać i tyle w temacie" Cała akcja odgrywa się od początku pierwszej rundy chwile, później od początku drugiej i mniej więcej do jej połowy, nie wypisuje jakichś ticków czy minut bo to sam początek mapy więc myślę, że to wystarczy. Tam dodałeś jeszcze, że mówisz co myślisz więc skoro tak to licz się z konsekwencjami, a samego muta mogłeś dostać dłuższego ;). Co do zgłoszeniem to napisałeś kilka rund później na [email protected], żeby go sprawdzić gdzie ja dwie rundy (mniej więcej) później wyszedłem z serwera ponieważ już po prostu wyłączałem gierkę na dłuższy czas, a jedynym adminem nie byłem na serwerze więc nie mam pojęcia czemu akurat do mnie się o to prujesz. Tak na przyszłość jeszcze to nie wypowiadaj się o czyimś doświadczeniu jeżeli kogoś totalnie nie znasz, jak patrze na twoje zachowanie na serwerze i to w jaki sposób napisałeś tę skargę to nie masz czym się chwalić... Dobranoc.
 4. Nick na serwerze: Tober;D Wiek: 18 Staż na serwerze( Tutaj podaj link do swojego GT): >> GT << Doświadczenie w adminowaniu: Kiedyś tam admin na wielu modach, wyższe stanowiska również oraz na tym serwerze też całkiem nie dawno Zjajomość sourcemoda [0/10]: 7/8 Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: Minimum godzinka dziennie da radę, niektóre dni więcej Dlaczego Ty?: Generalnie miałem jeszcze poczekać z tym trochę czasu po tej przerwie, ale już się grać nie chce. Wczoraj ponad 3h na serwie i ciężko żeby jakiś admin na steam był a co dopiero na serwerze więc myślę, że przyda się ktoś z doświadczeniem do pomocy gdzie jest aktualnie 5 adminów + jeden na urlopie :c Posiadasz mikrofon?: Tak Kontakt: Można >> Steam << lub pv na forum SID: STEAM_0:0:525809011 Posiadasz konto prime?: Tak

Why We are legend?

Katujemy is legendary network of CS: GO and CS 1.6 servers, which has been continuously for you since 2014. We constantly strive to improve our servers and we carefully maintain them in the best condition. Thanks to the varied game modes and high attention to quality, we are a timeless network where everyone will discover something for themselves. We offer a multi-thematic, aesthetic and unique forum with a rational Administration at the highest level. If you are looking for stability, fun and a unique place, then Katujemy is just for you.