Jump to content
×
×
 • Create New...

Rekrutacja

Wszystkich zainteresowanych adminowaniem zapraszamy

Zobacz
Banner katujemy

Sponsors / Partners

Czarny.

User

27 Reputation
 • Posts

  15
 • Joined

 • Last visited

 • Time Online

  1d 2h 47m 54s
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Posts

  15
 • Joined

 • Last visited

About Czarny.

 • Birthday September 15

Informations

 • Player
  CSGO
 • Gender
  Mężczyzna
 • Location
  DarkNet.
 • Server
  [CSGO] BaseBuilder

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Czarny.'s Achievements

Newbie

Newbie (1/20)

 • Very Popular

Recent Badges

27

Reputation

 1. I tak @ boomer_ cie boostował :D +/- 15 fragow na botach ^^
 2. Czarny.

  :)

  Twój nick: @ Czarny. Nick podejrzanego:NoToTenCoNieNoTak STEAM ID podejrzanego:STEAM_1:1:556528739 Rodzaj cheata:Aim loczek :) Data/Mapa: 10.07.2020 Mirek Serwer (mod): Mirage#2 Dowody: Wystaczy popatrzeć sekunde na demko i jak dla chłopa celownik skacze > http://620.gotv.pro/srv54409/auto0-20200710-161904-836592793-de_mirage-___________Katujemy.eu_______MIRAGE__2____ws__knife__gloves_______128TR.dem.zip
 3. Obecny nick: @ Czarny. Nowy nick: ✞ Vaside ✞ Powód zmiany: idk Reklamy: 1 zmiana.
 4. Nick: @ Czarny. Powód:Hm , nie będę nabijać godzin na pustym serwerze z hltv bo jest to bez sensu .. Data: Myślę że od dziś do 17.07.2020 aż wejdzie ta "nowa paczka"
 5. Dlaczego jestes Ulany ? Nie znudził ci się internet ? Dlaczego @ boomer_ cie zdradza ? Ile dziennie jesz ? Pytanie @ boomer_ "jak to jest podać porty i nie miec internetu" ? Kiedy mnie w Coha rozwalisz ? Kiedy zaczniesz sie zajmować serwerem ? Dlaczego jesteś Stuleją :D? Kogo byś awansował na forum ? Gdzie się widzisz za 20 lat ? Przy sczaniu sie sra? Kiedy zostaniesz mistrzem Pythona i PHP ?
 6. Hm w Sumie z racji Wakacji można dać konkurs na jakaś prace graficzną/plastyczną/twórczą byle by miała tematyka Wakacji można też to połączyć z "Katujemy" jakiś smiesznym obrazkiem czy coś. Z racji że zalegają mi jakieś stare gry na key dropie dla Wygranych mogę dorzucić losowe Klucze do gier.
 7. No tako normalnie! @ boomer_ @ Pontoniec. palta wroty , Biedny @ Jase
 8. Chuje :( Ten granat był perfekcyjny.
 9. MMMM ale ładny dół sygantury <3

 10. Błedy: 1.Na 3/4 mapach nie działa dla Vipa/Svipa !lot 2.Zbugowana jest grawitka nie ważne ile razy kupisz za monety i tak masz normalną 3.Po zabiciu nie zawsze usuwają ci sie klocki i zostają na mapie 4.Poprzez Respy/teleporty zombie idzie zabić humana na czasie wejscia do kampy 5.Bugowanie Ammo idzie mieć bezlika tylko nie wiem jak Propozycje. 1.Menu Broni (Od jakiego lvl jest dana broń) 2.Zmienienie z max 3 pikseli na 2. 3.Dodanie pkt o zakazie robienia camp na cała mape z tych długich bloków jakiś wodociągów Na ten moment no tyle jak coś przyjdzie do głowy to dopisze i daj CHinczyk żyć o 2 w nocy.
 11. Nick z serwera:Czarny. Key-Drop.pl hellcase.com Imię:Dawid Wiek:22 Steam ID:STEAM_1:0:1574725 Czas spędzony na serwerze ( GT i Stats ):https://www.gametracker.com/player/Czarny. Key-Drop.pl hellcase.com/91.224.117.62:27135/ Doświadczenie w adminowaniu na serwerach CS:GO:Były [email protected]&Technik na 2 większych dość znanych sieciach. Znajomość obsługi admina ( x/10 ):9/10 Nikt nic nie umie perfekcyjnie Argumenty, dlaczego akurat Ty masz zostać adminem oraz powiedz kilka zdań o sobie:Jestem dość często na serwerze w godzinnach porannych/wieczoronych a zazwyczaj w tych godzinach brakuje admina i się dzieję co chce można zobaczyć po demkach , nie mam ochoty za każdym razem pisać do Frezziego czy Japonca. Jestem Czarny i nie lubie rasistów. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?:Jest to zalezne od dnia od 2-8h Posiadasz mikrofon?: [ TAK / NIE ]Tak Akceptacja regulaminu admina/serwera:Tak Linki do poprzednich podań:- Kontakt:Steam/TS/Forum/Discord Blokada VAC: NIE
 12. Polecam zablokować teleporty zombie bo kończy się to tak jak na załączonym demku w 1 rundzie ( http://w62.gotv.pro/srv60493/auto0-20200620-231431-1380942091-bb_westwood_Katujemy-Katujemy.eu_GameTrackerClaimServer.dem.zip ) chłop normalnie zaczął mnie zabijać na wejściu do kampy bo była wysoko.
 13. Na nie -Znajomość 9/10? Chciałbym to zobaczyć -6/7 h dziennie? dziś praktycznie przez cały dzień na serwerze widziałem cię może z 20 min i to tylko po to bo prosiłeś ludzi o psc na coś tam po czym poszedłeś -wiek

Why We are legend?

Katujemy is legendary network of CS: GO and CS 1.6 servers, which has been continuously for you since 2014. We constantly strive to improve our servers and we carefully maintain them in the best condition. Thanks to the varied game modes and high attention to quality, we are a timeless network where everyone will discover something for themselves. We offer a multi-thematic, aesthetic and unique forum with a rational Administration at the highest level. If you are looking for stability, fun and a unique place, then Katujemy is just for you.

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.