Jump to content

Matt

Użytkownik

Community Reputation

5 Neutralny

Informacje

 • Gracz
  CSGO
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Imię
  Kamil
 • Serwer
  [CSGO] MIRAGE #2

Kontakt

 • Steam
  https://steamcommunity.com/id/CiaCSGO/
 • GG
  0
 1. Imię: Kamil Twój nick na serwerze: Matt Wiek: 20 lat Mutacja głosu: Tak Czas spędzony na serwerze (link do GT): https://www.gametracker.com/player/Matt/145.239.16.82:27015/ Znajomość komend admina [1-10]: 8 Dlaczego ty? (Prosimy o dłuższą wypowiedź.): >><< Posiadasz działający mikrofon?: Tak Kontakt (GG/Steam): Steam, TeamSpeak, Discord, Forum... Steam ID: https://steamcommunity.com/id/CiaCSGO/ Posiadasz konto Prime?: Tak Zapoznałeś się z wymaganiami admina?: Tak Według mojej opinii moja osoba w szeregach administracji serwera Only Mirage #2 dobrze by się sprawdziła, ponieważ z racji braku wystarczającej ilości osób sprawujących pieczę nad serwerem dochodzi do sytuacji, kiedy to z powodu graczy używających niedozwolonego oprogramowania część graczy opuszcza nasz serwer i nigdy więcej nie wracają, co stworzyć może negatywne opinie na temat owego serwera.. Jako administrator chciałbym, być elementem całej układanki, która stara się dbać o renomę serwera, wykonywał, bym to poprzez wykonywanie zadań adekwatnych do stanowiska, o które się staram, również wypełniając inne polecenia nadane przez opiekunów, tudzież inne osoby decyzyjne. Swoją kandydaturę mogę umocnić tym, iż z racji pełnionych obowiązków w życiu realnym (Ratownictwo Medyczne, Straż Pożarna) staram się być osobą profesjonalną, należycie podchodzić do obowiązków mi złożonych oraz skrupulatnie je wykonywać. Dodatkowymi cechami charakteru, którymi mogę się pochwalić i poręczyć za atut, jest oczywiście komunikatywność, co pozwala mi na dobre połączenie się z graczami naszego serwera, empatia, dzięki której przewinienia mniejszej wagi, nie byłyby karane jak coś wielkiego, kierują mną również takie cechy jak pracowitość i coś, co już zostało wymienione solidność do wykonywanych poleceń.. Zostaje jedna rzecz, która jest ważna na stanowisku, o które się staram, a jest nią doświadczenie w grze. W Counter Strike gram od dziecka, a w najnowszą wersję Global Offensive od bodajże 2014 roku, co daje mi dużą wiedzę o tajnikach gry i różnorakich zmianach zachodzących w niej. Z biegiem lat ogrywane były turnieje online, offline, które dodawały mi kolejne umiejętności. W międzyczasie również bywałem administratorem na różnorakich serwerowniach cs 1.6, cs:go, co pozwoliło mi się oswoić z całym panelem i rolą admina. Z tego powodu moje ogromne doświadczenie w różnych stylach gry zawodników mogę przełożyć na odpowiednie sprawdzanie podejrzanych graczy, pod kątem dodatkowego oprogramowania lub po prostu umiejętności nabytych. Jestem w pełni świadom, że ujmą mojej kandydatury może być mała ilość godzin na GT, jednakże mogę poręczyć, że jest to czasowy deficyt, który zostanie szybko wyeliminowany i z czasem ilość godzin będzie zwiększana. Liczę na pozytywne rozpatrzenie podania, tym samym danie mi szansy. :) Pozdrawiam !
 2. Na TAK. +Aktywny na serwerze. +Dobry gracz, który będzie mógł profesjonalnie podejść do każdego podejrzanego i rozpatrzeć to pomiędzy umiejętnościami a dodatkowym oprogramowaniem :) +Mało administratorów, a dodatkowa osoba w składzie na pewno przełoży się na eliminacje nieciekawych graczy z serwera.
 3. Matt

  Cześć :)

  Na imię mi Kamil, lat 20. Od kilku dni gram na serwerze Only Mirage #2, z tego powodu postanowiłem przywitać się ze społecznością :) Mam nadzieję że moja przygoda z Katujemy będzie trwała długo i przyjemnie :D

Dlaczego Jesteśmy legendą?

Katujemy.eu to sieć serwerów Counter Strike nieustannie rozwijająca się dla was od 2014 r. Oferujemy w pełni dopracowane i stabilne serwery, odpowiedzialną oraz zorganizowaną administrację, dzięki której nasze serwery, jak i forum cieszy się bardzo dużą renomą. Dysponujemy ogromną ilością wszelakich trybów rozgrywki co pozwala wam wybrać coś dla siebie. Nie czekaj i dołącz do nas, abyśmy wspólnie tworzyli jedną społeczność graczy.

×
×
 • Create New...