Jump to content

nurosen

Admin CS:GO [COD 401 LVL]

Community Reputation

0 Neutralny

Informacje

 • Gracz
  CSGO
 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

29 profile views
 1. Składam swoją kandydaturę na administratora po raz drugi. :) Imię: Bartek Twój nick na serwerze: Nurosen :* /pestka Wiek: 18 Mutacja głosu: Tak Czas spędzony na serwerze (link do GT): https://www.gametracker.com/player_info/index.php?nameb64=TnVyb3NlbiA6KiAvcGVzdGth&host=91.224.117.170:27015 Znajomość komend admina [1-10]: 7/10 Dlaczego ty? Prosimy o dłuższą wypowiedz: Serwus, mam na imię Bartek. Pełniłem już funkcję administratora na innych serwerach Codmod. Jestem osobą spokojną oraz mam wysoką kulturę wypowiedzi. Na serwerze brakuje osoby, która będzie pilnować, aby gracze nie używali wspomagaczy oraz wykonywali cele mapy. Sprawdziłem się jako administrator na cc source oraz mam trochę +rep na profilu od użytkowników, którzy doceniali moją pracę jako administratora na serwerach cs go. Kontakt (GG / Steam): Steam Steam ID: STEAM_0:1:229496119 Czy posiadasz konto Prime?: Tak. Zapoznałeś się z WYMAGANIAMI na admina?: Tak.
 2. film ustawiony ludzie tak samo, jak u rafatusa
 3. nurosen

  Bug klanu

  Jest jeszcze błąd, że wywala osobą klan - wszystkie dodatkowe statystyki nie wczytują się.
 4. Imię: Bartek Twój nick na serwerze: Nurosen :* /pestka Wiek: 18 Mutacja głosu: Tak :D Czas spędzony na serwerze (link do GT): https://www.gametracker.com/player_info/index.php?nameb64=TnVyb3NlbiA6KiAvcGVzdGth&host=91.224.117.170:27015 Znajomość komend admina [1-10]: 7/10 Dlaczego ty? Prosimy o dłuższą wypowiedz: Serwus, mam na imię Bartek. Pełniłem już funkcję administratora na innych serwerach Codmod. Jestem osobą spokojną oraz mam wysoką kulturę wypowiedzi. Na serwerze brakuje osoby, która będzie pilnować, aby gracze nie używali wspomagaczy oraz wykonywali cele mapy. Sprawdziłem się jako administrator na cc source oraz mam trochę +rep na profilu od użytkowników, którzy doceniali moją pracę jako administratora na serwerach cs go. Kontakt (GG / Steam): Steam Steam ID: STEAM_0:1:229496119 Czy posiadasz konto Prime?: Tak. Zapoznałeś się z WYMAGANIAMI na admina?: Tak.
 5. Twój nick na serwerze: Nurosen :* /pestka Wiek: 18 Mutacja głosu: Tak :D Czas spędzony na serwerze (link do GT): https://www.gametracker.com/player_info/index.php?nameb64=TnVyb3NlbiA6KiAvcGVzdGth&host=91.224.117.170:27015 Znajomość komend admina [1-10]: 7/10 Dlaczego ty? Prosimy o dłuższą wypowiedz: Serwus, mam na imię Bartek. Pełniłem już funkcję administratora na innych serwerach Codmod. Jestem osobą spokojną oraz mam wysoką kulturę wypowiedzi. Na serwerze brakuje osoby, która będzie pilnować, aby gracze nie używali wspomagaczy oraz wykonywali cele mapy. Kontakt (GG / Steam): Steam Steam ID: STEAM_0:1:229496119 Czy posiadasz konto Prime?: Tak. Zapoznałeś się z WYMAGANIAMI na admina?: Tak.

Dlaczego Jesteśmy legendą?

Katujemy.eu to sieć serwerów Counter Strike nieustannie rozwijająca się dla was od 2014 r. Oferujemy w pełni dopracowane i stabilne serwery, odpowiedzialną oraz zorganizowaną administrację, dzięki której nasze serwery, jak i forum cieszy się bardzo dużą renomą. Dysponujemy ogromną ilością wszelakich trybów rozgrywki co pozwala wam wybrać coś dla siebie. Nie czekaj i dołącz do nas, abyśmy wspólnie tworzyli jedną społeczność graczy.

×
×
 • Create New...