Jump to content

SosnowiecELO

Użytkownik

Community Reputation

3 Neutralny

Informacje

 • Gracz
  CSGO
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Serwer
  [CSGO] ARENA 1VS1 #2

Kontakt

 • Steam
  STEAM_0:0:520699549
 • GG
  0

Recent Profile Visitors

76 profile views
 1. Uwielbiam jak wypowiada się osoba, która nie ma nic sensownego do napisania. Wiek, to nie jest kwestia gustu. Liczy się podejście, a nie że ma 16, 17 lat. Jest napisane w wymaganiach, że ma mieć ukończone 16 jedynie. Wypowiadasz się o GT, gdzie 3 adminów na tym serwerze ma średnio w ciągu 7 dni, 20 minut na serwerze. I to jeszcze wchodzą, bo mają spam na steamie i to jeszcze nie zawsze wejdą. Dlatego jest szybka rekrutacja, na tym serwerze co chwile jest coś do "roboty", a Ty piszesz "kupa śmiechu", Nie znając potrzeb danego serwera. W prawdzie godzina, półtorej dziennie na serwerze to nie jest za dużo, bo "stali wybalcy" siedzą na nim dłużej, Ale biorąc od uwagę aktualny czas dostępności adminów, to jest co porównywać.
 2. Twój nick: SosnowiecELO Nick admina banującego: kekens Data/Mapa: 04-22-20 18:21 SteamID: STEAM_1:0:520699549 Serwer (mod): Arena 1v1 Opis sytuacji: Ban Wycinek z konsoli: - http://sb.katujemy.eu/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:0:520699549&advType=steamid&Submit

Dlaczego Jesteśmy legendą?

Katujemy.eu to sieć serwerów Counter Strike nieustannie rozwijająca się dla was od 2014 r. Oferujemy w pełni dopracowane i stabilne serwery, odpowiedzialną oraz zorganizowaną administrację, dzięki której nasze serwery, jak i forum cieszy się bardzo dużą renomą. Dysponujemy ogromną ilością wszelakich trybów rozgrywki co pozwala wam wybrać coś dla siebie. Nie czekaj i dołącz do nas, abyśmy wspólnie tworzyli jedną społeczność graczy.

×
×
 • Create New...