Jump to content

Zeus17

Admin CS:GO [ARENA #2]

Community Reputation

27 Neutralny

Informacje

 • Gracz
  CSGO
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Łódź

Recent Profile Visitors

952 profile views
 1. Kolejna nominacja z mojej strony Nie ma za co :p
 2. Proste, że go nominowałem essa
 3. Imię: Mateusz Twój nick na serwerze: Zeus Wiek: 17 Mutacja głosu: Posiadam Czas spędzony na serwerze (link do GT): https://www.gametracker.com/player/Zeus/147.135.199.71:27015/ Znajomość komend admina [1-10]: 6 Dlaczego ty? Prosimy o dłuższą wypowiedź: Uważam, że można dać mi szanse bynajmniej na okres próbny ponieważ jestem aktywny na serwerze dosyć często. Nie zawsze każdy administrator serwera ma czas wejść na serwer patrz godzina 1-3 w nocy a wtedy najwięcej pojawia się osób z różnymi rodzajami wspomagaczy do gry lub też młodsze i toksyczne osoby wydzierające się na chacie/voicechacie. W tych godzinach zazwyczaj jestem jeszcze aktywny. Jestem osobą dosyć przyjaźnie nastawioną do innych oraz myślę, że sporo graczy zdążyło mnie poznać i mam nadzieje polubić. Każdą sprawę staram się rozwiązywać bezstronnie nie patrząc czy jest to mój znajomy czy też osoba z przywilejami. Myślę, że jestem w stanie ogarnąć serwer gdy nie ma dostępnych innych administratorów serwera. Posiadasz sprawny mikrofon: Proste, że tak! Kontakt (GG/Steam): https://steamcommunity.com/id/Zeusek1910 Steam ID: STEAM_0:1:511978088 Czy posiadasz konto PRIME: Jak najbardziej Zapoznałeś się z WYMAGANIAMI na admina i spełniasz je w 100%: Tak, zapoznałem się z wymaganiami oraz spełniam. Przynajmniej tak mi się wydaje ;)
 4. Zeus17

   Kosz Avatar

  Co wykonać?: Awatar Napisy: Lukee_ Informacje Dodatkowe: Chciałbym, żeby na tle była jakaś grafika z CS:GO a sam napis był zrobiony z płomieni Tematyka: CS:GO Wymiary: 500x500 (Awatar na steam) Link pomocniczy:
 5. Zeus17

   Kosz Awatar

  Co wykonać?: Awatar Napisy: Lukee_ Informacje Dodatkowe: Chciałbym, żeby na tle była jakaś grafika z CS:GO a sam napis był ognisty Tematyka: CS:GO Wymiary: 500x500 (Awatar na steam) Link pomocniczy:
 6. Witaj przyjacielu
 7. Biel czy Czerń? Wino

Dlaczego Jesteśmy legendą?

Katujemy.eu to sieć serwerów Counter Strike nieustannie rozwijająca się dla was od 2014 r. Oferujemy w pełni dopracowane i stabilne serwery, odpowiedzialną oraz zorganizowaną administrację, dzięki której nasze serwery, jak i forum cieszy się bardzo dużą renomą. Dysponujemy ogromną ilością wszelakich trybów rozgrywki co pozwala wam wybrać coś dla siebie. Nie czekaj i dołącz do nas, abyśmy wspólnie tworzyli jedną społeczność graczy.

×
×
 • Create New...