Jump to content

Kulawy Bubson hellcase.com

Użytkownik

Community Reputation

3 Neutralny

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

  1. Twój nick na serwerze: Kulawy Bubson🍒Wiek: 15Mutacja głosu: TakCzas spędzony na serwerze (link do GT): https://www.gametracker.com/player/Kulawy Bubson🍒/54.38.142.181:30044/Znajomość komend admina [1-10]: 5/10Dlaczego ty? Prosimy o dłuższa wypowiedz: Gram już tutaj rok, na innym serwerze byłem adminem jestem również bardzo aktywny.Posiadasz działający mikrofon: TakKontakt (GG / Steam): discord,teamspeak,steam.Steam ID: STEAM_0: 1: 512559192 Zapoznałeś się z WYMAGANIAMI na admina i je spełniasz w 100%: Tak
  2. Przeglądałem całe demko i myśle, że było w nim dużo prowokacji ze strony oskarżonych, a poza tym gdy Stasiu dostał muta i gaga administrator go poprostu wyśmiał.
  3. @ Odziomusss Szczerze to twoja wypowiedź mnie troszkę zdziwiła,ponieważ sam nie potrafisz dostosować się do regulaminu... Zwracasz graczą uwagę na temat kultury, a sam zachowujesz się wulgarnie w niektórych momentach, poza tym dzisiaj również zauważyłem brak szacunku do graczy typu:zamknij ryj... Czasem jednak możesz zastanowić się co piszesz. Pozdrawiam.

Dlaczego Jesteśmy legendą?

Katujemy.eu to sieć serwerów Counter Strike nieustannie rozwijająca się dla was od 2014 r. Oferujemy w pełni dopracowane i stabilne serwery, odpowiedzialną oraz zorganizowaną administrację, dzięki której nasze serwery, jak i forum cieszy się bardzo dużą renomą. Dysponujemy ogromną ilością wszelakich trybów rozgrywki co pozwala wam wybrać coś dla siebie. Nie czekaj i dołącz do nas, abyśmy wspólnie tworzyli jedną społeczność graczy.

×
×
  • Create New...