Jump to content

Szary Wilku

Użytkownik

Community Reputation

10 Neutralny

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

  1. Vip ma dodatkowe 10% do szybkośći, super vip ma jej 20%. Nie zawsze ona pomaga. Jak próbujemy pobić czas mapy bez bonusów, to niektóre elementy są utrudnione poprzez dodatkową prędkość/większe przyciąganie do podłoża. Prosta komenda wyłączająca dodatkową prędkość, byłaby bardzo pomocna - przynajmniej w moim odczuciu. Pozdro. Jeśli chodzi o to jak osiągnąć zamierzony efekt, to można to zrobić na kilka sposobów. Najłatwiejszym będzie dodanie do menu vipa (które się otwiera na początku każdej rundy) dodatkowej opcji, która ustawia prędkość i grawitację na domyślne wartości.
  2. Wątek powinien zostać przeniesiony do działu deathrun, bo o ten serwer chodzi. Ja od siebie dodam tylko tyle. Lubię i szanuje Rolf'a jak i Boro. Boro zawsze zachowywał się odpowiedzialnie, od dłuższego czasu prowokowało i obrażało go na serwerze bardzo dużo osób, sam mówiłem, żeby w to nie brnął tylko pomutował jednego z drugim. Nie będę mówił na jaką karę zasługuje, bo to nie moja rola oceniać, ale wiem, że jest to jeden z normalniejszych graczy na serwerze! Pozdro!
  3. Jesteś toksycznym graczem. Wczoraj od godzin popołudniowych grałeś pod nickiem koro wersja demo, obrażałeś innych graczy, nie spełniałeś życzeń terrorysty, tłumacząc się "że to Ty rozdajesz karty" i przeszkadzałeś innym w grze. Także robienie teraz z tego wielkiego halo i wciąganie w to Kamyka, jest głupie i dziecinne - tak samo jak Twoje zachowanie.
  4. Jak już mówimy o nowych mapkach, to te 6, też są dosyć znane i grane od dawna Deathrun Astro https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=1126506169 Deathrun Pirates https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=1154446186 Deathrun Steam Works https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=803933902 Deathrun Duality https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=1147121616 Deathrun Bhopz https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=1136979351 Deathrun Darkside https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=1136979351 I dużo innych fajnych mapek z: https://steamcommunity.com/id/sasiadofc/myworkshopfiles/ Co nie zmienia faktu, że i tak na okrągło będzie grane tylko snowdream2
  5. Kiedyś były pluginy typu "radio", ale z czasem to wymarło, bo teraz każdy ma mikrofon i gracze zbyt często się ze sobą komunikują, żeby jeszcze była u nich muzyka w tle.
  6. Musisz pod uwagę wziąć, że Ty jesteś pierwszy w rankingu, więc dla Ciebie będzie łatwo. Są osoby, które mają po 1000 punktów i im jest trudno, więc dodatkowe misje pomogą każdemu :) Co do pierwszej propozycji i sklepu dla terro, to monety podałem czysto orientacyjnie - to od Was zależy co ile kosztuje.
  7. Cześć! 2 szybkie propozycje, które przyszły mi do głowy podczas grania na serwerze. 1. Sklep dostępny dla osoby otwierającej pułapki/dającej free Oczywiście nie taki sam sklep jak dla CT. To by było zupełnie bez sensu. Mam na myśli droższy sklep, który daje przedmioty niedające T ogromnej przewagi. Np. Niewidzialność 50% - 5000 monet +50hp - 5000 monet 2 granaty błyskowe - 8000 monet zestaw granatów (błyskowy, zapalający, zaczepny i dymny) - 8000 monet To tylko kilka przykładów, które mi na początku wpadły do głowy z cenami, które wydają się w miarę sprawiedliwe. ___________________________________________ 2. Więcej misji (!misja) W tej chwili większość misji jest bardzo trudna do wykonania - szczególnie dla nowych graczy. Pobicie rekordu mapy jest niemal niemożliwe, a co dopiero 100 razy. Jednakże proponowałbym dodać 200 i 500 wykonań danej misji - przede wszystkim dla przejścia danej mapy i zabicia terrorysty. Nagrody nie muszą być ogromnie duże, a zawsze to jakaś większa motywacja. Można też się zastanowić nad nowymi misjami. Kilka moich pomysłów: Przejdź "nazwa mapy" (misja byłaby podobna do przejścia mapy, ale będzie się tyczyła konkretnie jednej mapy, którą wybierzemy, a nie wszystkich) Zabij graczy pułapkami jako T Zabij terrorystę w czasie poniżej 30 sekund Zabij graczy granatami Zabij graczy z broni snajperskiej Użyj Mocy Boga (tutaj nagroda powinna być dosyć wysoka, biorąc pod uwagę koszt zakupu) Przejdź mapę z aktywnym bonusem (VIP) Przejdź mapę z widoku trzecioosobowego (VIP) Przejdź mapę w slow motion (VIP) (dodatkowo można pomyśleć o dodania dla Vipów opcji samego slow-mo bez mniejszej grawitacji) Kilka moich pomysłów :)
  8. Tak, jest taki podpunkt w regulaminie, ale nie oszukujmy się, ile osób oprócz adminów przeczyta regulamin? Większość nowych graczy nawet nie wie, co to znaczą te wybory T i często dostają za to bana, z czego więcej na serwer nie wracają, a serwer traci potencjalnych graczy. Według mnie, jeśli jest taka możliwość, to lepiej wszystko ułatwiać niż komplikować - ale tak jak napisałem, to tylko moje zdanie. :) Mam edytować pierwszy post, żeby nikt nie widział, że jest nowa odpowiedź? wtf
  9. Siema! Pierwszy post i pierwsza propozycja, która wydaje mi się dosyć "normalna" ;) Problem jest taki, że gdy na serwerze jest ponad 10 osób, mapę przejdą 3-4 osoby jednocześnie, to terrorysta ma problem, gdy często pozostali w kolejce przeszkadzają. Nie wiem, jak wyglądają pluginy w CS:GO, bo skończyłem swoją historię z robieniem serwerów na 1.6, ale mam 2 pomysły: 1. Po przejściu jednej osoby przez teleport reszta, która przeszła ma tymczasowy "freeze" 2. Gdy pierwsza osoba dojdzie na koniec - przekroczony czerwony znacznik - to reszta osób, która przeszła mapę, nie może wyjść poza obszar mety. Może być trudniejsze do zrobienia, bo często portale znajdują się w strefie. Oczywiście nie ma potrzeby, żeby to działało, jesli terrorysta uruchamia deathrun, lub wybiera np. old. Jeśli coś takiego nie istnieje, to mogę w wolnej chwili posiedzieć i pomyśleć nad tym. Wesołych Świąt wszystkim!!

Dlaczego Jesteśmy legendą?

Katujemy.eu to sieć serwerów Counter Strike nieustannie rozwijająca się dla was od 2014 r. Oferujemy w pełni dopracowane i stabilne serwery, odpowiedzialną oraz zorganizowaną administrację, dzięki której nasze serwery, jak i forum cieszy się bardzo dużą renomą. Dysponujemy ogromną ilością wszelakich trybów rozgrywki co pozwala wam wybrać coś dla siebie. Nie czekaj i dołącz do nas, abyśmy wspólnie tworzyli jedną społeczność graczy.

×
×
  • Create New...