Jump to content

MaTRaX

Admin CS:GO [BASEBUILDER]

Community Reputation

7 Neutralny

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

  1. Krótkie dwie propozycje które przydadzą się. 1. Dodanie punktu do regulaminu Zakaz blokowania wejścia do bazy postacią 2. Dodanie komendy która pokazuje na jakim lvl jest jaka broń wiele osób o to pyta
  2. 1.Kiedy cię wzywał prawdopodobnie byłem afk na respie 2. Weszłem potem na nową mapę pod koniec budowania jeszcze kiedy akurat zablokowales mu baze 3. Patrzyłem też na twoją baze postawil tam pare klocków ale zabudowales sie wiec nie mialem wiekszej podstawy do dania mu bana 4. Sam wyzywasz innych moze nie przez mikro ale przez chat tekstowy za co dawalem ci gagi tez.
  3. Chciałbym dać małą propozycje a dokładnie aby na ostatnią rundę nie można było wpisywać rtv czyli zmieniać mapę. Czemu? 1. Ponieważ często jak zostaje jedna lub kilka osób w ostatniej rundzie gdzie mają bardzo dobrą bazę większość nie umie do niej wbić co skutkuje że zaczynają wpisywać rtv. 2. Szczególnie jak ktoś zostanie sam na ostatniej rundzie warto kupić jakieś ulepszenie jak 2xdmg który kosztuje w różnym przedziale obojętne od lvl i trochę bez sensu jak ktoś wyda z 600 monet na 2xdmg a tu każdy da rtv zmieni się mapa i tylko zmarnował 600 monet. Dziękuje za wysłuchanie.
  4. Witam chciałbym dać propozycje a dokładnie aby dodać/zmienić jeden punkt regulaminu. Mianowicie aby było można budować tylko jeden surf w górę oczywiście można dorzucić coś innego jak pixele itp. Czemu taka propozycja? Ponieważ często ktoś buduje 2/3 surfy w górę i po pierwsze niemal nie da się tam wejść z powodu zadawanych wysokich obrażeń kampa jest łatwa nie trzeba być jakimś mega dobrym aby tam wejść szczególnie jak dostaje się takich 64 kul z bizona w głowę trzeba naprawdę wiele osób do tego zgranych w czasie z odpowiednią klasą aby tam wejść a jak ktoś ma party to już w ogóle nie da się wejść. Po drugie psuje to częściowo rozgrywkę jak widać trzy takie same bazy do których z powodu wysokich obrażeń nie da się wejść w dodatku zobaczyłem że jak ktoś zbuduje 2 surfy w górę to wiele osób jest zrezygnowana tam wchodzić biegają se gdzieś po mapie lub wychodzą z serwera. Dziękuje za poświęconą uwagę. @ zibo dobry pomysł można też zmienić że surf to spowalniacz a nie pixel.
  5. 1.Nick z serwera: M@TR@X CSGOspeed.com casedrop.eu 2.Imię: Maciej 3.Wiek:16 4.Steam ID:STEAM_1:1:118801162 5.Czas spędzony na serwerze ( GT i Stats ): https://www.gametracker.com/player/M%40TR%40X CSGOspeed.com casedrop.eu/91.224.117.62:27135/ 6.Doświadczenie w adminowaniu na serwerach CS:GO: Niestety żadne ani razu nie byłem adminem lecz mam nadzieje że dacie mi szanse się wykazać. 7.Znajomość obsługi admina ( x/10 ): 3-4/10 8.Argumenty, dlaczego akurat Ty masz zostać adminem oraz powiedz kilka zdań o sobie: 1-Rzadko widzę administracje przynajmniej w tych godzinach co akurat ja gram. 2-Jestem chętny pomagać innym osobom szczególnie tym nowym którzy grają pierwszy raz w ten tryb aby nie łamały regulaminu oraz dać wskazówki do grania w ten tryb. 3-Wiele osób łamie regulamin lub się do niego nie stosują Kilka zdań o mnie: Nazywam się Maciej jestem w technikum w pierwszym roku na informatyce. Interesuje się nią lecz najlepszy nie jestem lubię uprawiać sport a dokładniej kalistenike szczególnie w tym okresie czasu kiedy trzeba siedzieć w domu. Jestem też graczem oraz osobą która często siedzę przy komputerze lub telefonie ale z umiarem lubię też pomagać innym szczególnie gdy umiem lub jestem na tyle dobry i obeznany z tematem. Często pomagam innym osobom na tyle ile jestem w stanie. 9.Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?:2-4h+ dziennie obojętnie od dnia w dodatku często jestem online na steam wtedy też można do mnie pisać. 10.Posiadasz mikrofon?: [ TAK / NIE ] tak razem z mutacją 11.Akceptacja regulaminu admina/serwera: Tak akceptuje oba regulaminy 12.Linki do poprzednich podań: To jest moje pierwsze podanie 13.Kontakt: Steam, ts, discord, fb, messanger 14.Blokada VAC: Nie nigdy nie miałem Przepraszam zmieniałem nick ostatnio
  6. Witam chciał bym zaproponować drobną zmianę w regulaminie na serwerze BB a dokładnie chodzi aby był zakaz budowania spawn base czyli ze się tam respisz odrazu i nie musisz wchodzić do niej czemu taka zmiana. Bo niektórzy robią takie bazy i jest to niemal niemożliwe tam wejść w dodatku sami tam wejść nie potrafią wejść normalnie.
  7. Dołączam się do tematu bardzo fajna i przydatna funkcja powinna być na każdym z serwerów. Czemu? Nie zawsze admin może być dostępny i ukarać osoby łamiące regulaminy serwerów. Jednak co do opcji glosowania polecał był aby działała na podobnej zasadzie jak rtv że większość osób z serwera musi zagłosować.
  8. moze zle to napisalem nie kazdy zrozumie jak tego trybu nie gra chodzi o to ze zombie ma na celu zabic ct po wejsciu do jego kampy z kosy jaki jest problem z zabijaniem granatem otoz buduje ktos kampe 3 minuty potem stara sie do niej wejsc 40sekund starajac sie wygrac gdy tu nagle zostaje zabity granatem przez swojego. Mam nadzieje ze teraz bardziej wyjasnilem
  9. Nick oskarżyciela: M@TR@X key-drop.pl Nick oskarżonego:Mr. Małpa SID oskarżonego:STEAM_1:0:421031618 Data i Czas zdarzenia: 07.04.2020 13.25 tak mniej wiecej ta godzina zdarzalo to sie wczesniej wielokrotnie Opis Sytuacji: Gracz po nie udanej kampie czeka na zombie rzuca granatem w swojego chwile przed zabiciem po czym gdy zombie go zabije granat wybucha zadajac obrazenia lub zabijajac w tym wypadku . Dowód: demko na YT link https://www.youtube.com/watch?v=lZ02QC7RU60

Dlaczego Jesteśmy legendą?

Katujemy.eu to sieć serwerów Counter Strike nieustannie rozwijająca się dla was od 2014 r. Oferujemy w pełni dopracowane i stabilne serwery, odpowiedzialną oraz zorganizowaną administrację, dzięki której nasze serwery, jak i forum cieszy się bardzo dużą renomą. Dysponujemy ogromną ilością wszelakich trybów rozgrywki co pozwala wam wybrać coś dla siebie. Nie czekaj i dołącz do nas, abyśmy wspólnie tworzyli jedną społeczność graczy.

×
×
  • Create New...