Jump to content

n.o.x

Użytkownik

Community Reputation

9 Neutralny

Informacje

 • Gracz
  CSGO
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Imię
  Patryk
 • Lokalizacja
  Lubelskie

Kontakt

 • Snapchat
  noxxuu
 • GG
  0

Recent Profile Visitors

113 profile views
 1. Siemaneczko, wpadłem na dniach pyknąć sobie na AWP, przetestować moda lecz zauważyłem parę błędów; Po przeżyciu rundy kosy zostają, można mieć w ten sposób sporo nożyków. Status prime nie wyświetla się prawidłowo (Prawdopodobnie liczy po godzinach, nie sprawdza statusu) Nie widać kto używa komunikacji głosowej To wszystko, pozderki!
 2. Problem występuje przez niepoprawną konfiguracje zmiennych odpowiadających za "skakanie" na serwerze. Dziś przepisuję timer, ogarnę więc wymuszanie tych ustawień bezpośrednio w pluginie. Pozderki!
 3. ~~ http://sb.bladymirage.pl/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:1:127357599&advType=steamid&Submit Twój nick: Wspólne jebanko Moniki G. Nick admina banującego: bollcik Data/Mapa: 2 minutki temu ~ de_mirage SteamID: STEAM_1:1:127357599 Serwer (mod): Only Mirage [147.135.199.68:27015] Opis sytuacji: Gram sobie na serwerze, atmosferka przyjemna, mówię więc do chłopaków z ts "Znalazłem spoko serwerek, wiem gdzie będziemy pykać". Po tych słowach dostaje kicka z powodem zmiany nicku, wbijam znowu, pytam dlaczego mam to zrobić i co w nim jest nie tak, admin mówi, że mnie zbanuje, runda się skończyła, zamiast odpowiedzi dostałem kicka ponownie. Wpadam na serwer, pisze na chat pytając o punkt w regulaminie, który zakazuje posiadadnia takiego nicku, dostaje odpowiedź "To se kurwa przeczytaj", po czym dostaje również perma.. Wycinek z konsoli: Disconnect: Zostałeś permanentnie zbanowany na tym serwerze. Admin:bollcik Powód:�lne 60 zmie � � nick. Disconnect: Zostałeś permanentnie zbanowany na tym serwerze. Admin:bollcik Powód:�lne 60 zmie � � nick.
 4. n.o.x

  Alan - Bilet

  🤷‍♀️
 5. Siemaneczko! Mam na imię Patryk, pochodzę sobie z Lubelskiego, wiosen będzie już 20.. Na co dzien fullstack dev & ASP.NET dev, pracoholik, najczęściej lubię po prostu Tworzyć coś nowego, począwszy od małostkowych rzeczy po zaawansowane aplikacje :) Poza pracą kucharzyna amator, trochę gitary, MUZYKA i psychologia, nie lubie się nudzić ^^. Wpadłem tutaj dzięki @ Dudnes oraz @ Ves, zobaczy się co dalej Pozderki, noxik!

Dlaczego Jesteśmy legendą?

Katujemy.eu to sieć serwerów Counter Strike nieustannie rozwijająca się dla was od 2014 r. Oferujemy w pełni dopracowane i stabilne serwery, odpowiedzialną oraz zorganizowaną administrację, dzięki której nasze serwery, jak i forum cieszy się bardzo dużą renomą. Dysponujemy ogromną ilością wszelakich trybów rozgrywki co pozwala wam wybrać coś dla siebie. Nie czekaj i dołącz do nas, abyśmy wspólnie tworzyli jedną społeczność graczy.

×
×
 • Create New...