Jump to content

Lawrence Nachos

Użytkownik

Community Reputation

8 Neutralny

About Lawrence Nachos

 • Birthday 01/10/1996

Informacje

 • Gracz
  CS 1.6
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  De Dust 6/9
 • Serwer
  [CS 1.6] ZP
 • Zainteresowania
  Siłka, moto, cs

Kontakt

 • Steam
  ARMEN710
 • GG
  0

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Powielanie propozycji. Byłą już taka 1 czy 2 propozycje i była odpowiedź, że w przyszłości nowe tryby napewno się pojawią. I swoją drogą "Rozgrywka będzie bardziej ciekawsza" ? Będzie ciekawsza / bardziej ciekawa raczej xd
 2. Moja sugestia skinów zm nie przeszła, tutaj wrzucasz gotowe projekty, to może się uda :D W każdym razie popieram!
 3. Jak najbardziej za. Chociaż włodarz już wspominał coś o zboostowaniu survivora. Aktualnie faktycznie gra survivorem jest trochę bez sensu, jedyna szansa to skampienie się jak najwyżej i liczyć, że cię nie strącą kulką mocy :D
 4. Twój nick: Lawrence NachosNick oskarżonego: PablopablicziiOpis: Używanie działka poniżej 11zm, jednocześnie stwierdzam, że kara jest za mała, jak nie ma admina na serwie, to działko jest oblegane dosłownie co runde. 1h tyle co nic ale dla pablo siedzącego 23/7 na serwie mała przerwa dobrze zrobi, oczy mu odpoczną xdDowody: ss nie wychodził nie wiem czemu..
 5. Ten co jest mógłby zostać np. dla zwyczajnego. Nowa twarz byłaby wtedy dla szybkiego, skocznego i grubego (niewidzialny już ma swoją niewidzialność :p )
 6. Nazwa propozycji: Skiny klas zombie Opis: Proponuje zmianę wyglądu dla poszczególnych (zwykłych) klas zm. Uzasadnienie: Taka luźna sugestia ode mnie, urozmaiciłoby to rozgrywkę jeśli chodzi o aspekty wizualnie, dla nowych graczy byłaby to ciekawa rzecz i możliwe, że zostaliby na dłużej.
 7. Nazwa propozycji : Bind pola odrzucającego Opis propozycji : Dodanie możliwości zbindowania klawisza pod kupno pola odrzucającego jako human (tak jak /lm) Uzasadnienie przydatności : Byłoby to szczególnie przydatne jeśli chcemy np. wziąć anti będąc w kampie, a zm są blisko nas. Taki bind przyspieszyłby możliwość obrony i jednocześnie wyeliminował sytuacje, gdzie zombie blokuje wejście umożliwiając komuś użycie anti i poustawianie laserów. Chyba, że nie ma takiego bindu aby zbytnio nie ułatwiać i stwórca umyślnie tego nie dodał w każdym razie taka propozycja ode mnie. Co myślicie? :)

Dlaczego Jesteśmy legendą?

Katujemy.eu to sieć serwerów Counter Strike nieustannie rozwijająca się dla was od 2014 r. Oferujemy w pełni dopracowane i stabilne serwery, odpowiedzialną oraz zorganizowaną administrację, dzięki której nasze serwery, jak i forum cieszy się bardzo dużą renomą. Dysponujemy ogromną ilością wszelakich trybów rozgrywki co pozwala wam wybrać coś dla siebie. Nie czekaj i dołącz do nas, abyśmy wspólnie tworzyli jedną społeczność graczy.

×
×
 • Create New...