Jump to content

Dusq

Admin CS 1.6 [ZP]

Community Reputation

16 Neutralny

1 Follower

Informacje

 • Gracz
  CS 1.6
 • Płeć
  Nie wybrano

Recent Profile Visitors

139 profile views
 1. Myślę, że propozycja sama w sobie jest okej, ale tak jak powiedział Gandzjasty- kwestia odpowiedniego doboru skina. Moim zdaniem tu nawet nie chodzi o urozmaicenie gry, ale o oszacowanie czy tego humana trzeba bić PPM czy nie. Umówmy się, praktycznie nikt oprócz vipa nie kupuje armora. Jestem na tak.
 2. Bronie jak bronie, ale dodanie assasina albo snipera jak najbardziej na plus.
 3. Tak na szybko, sprawdzone, działa :) bind "-" "chooseteam; menuselect 2; menuselect 9; menuselect9; menuselect 5"
 4. Nie wiem czy to jakaś zmowa, czy po prostu chęc "udupienia" mnie jako admina, ale znowu skarga -w moim mniemaniu- trochę na wyrost. W każdym razie, w tej rundzie wziąłem anti dwa razy, z tego co pamiętam nawet Ty mnie zaraziłeś za pierwszym razem. Za drugim byłem odrobinę mądrzejszy i zacząłem strzelać od razu, nie wiem czy pablo się ruszał, czy nie- nie pamiętam, w każdym razie nie dostał ode mnie czasu na reakcję, nie było to żadną zmową, nie pytałem nikogo czy mnie przyblokuje czy nie. Więc w mojej opinii pisanie o mnie jako o niesfornym adminie jest co najmniej nie na miejscu.
 5. Juz tłumaczę :) Dawid chciał wziąć anti, ale w zwiazku z tym, że było już późno chciałem uciekać coś zjeść. I faktycznie tak zrobiłem- od razu po tamtej rundzie wyszedłem z serwera. Ani słowa nie było o blokowaniu. Było około 10 osób ze mną na serwerze. Do momentu mojego anti był tylko jeden human, w związku z tym uznałem, ze jeżeli wezmę anti i ja i Dawid bedzie dla nas za mało zombie więc grzecznie poprosiłem żeby sie wstrzymał, a ja sobie rozegram ostatnią rundę. Przekupstwo ap? Panie Kleofasie- wystarczy odnieść się do tego co pisałem dalej, a czego zabrakło na zdjęciu. Chodzi o to, że później mój nadmiar rozdałem. Dałem część Dawidowi i dwóm innym osobom które miały najsłabsze statystyki w danej chwili, po prostu, żeby miały. Stąd też mój tekst o ap, a troche ich miałem- nie oszukujmy się- podczas "hepi ałer" nie jest ciężko złapać górkę. Nie było jakiekolwiek złej krwi, chciałem wszystko wyjaśnić, ale Ty zacząłeś na mnie narzekać i pisać -o ile sie nie mylę- żebym sobie w dupe wsadził te ap. Pozdrawiam :)
 6. Nick z gry: Dusq Wiek: 23 Steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561199032654990 Coś o sobie: Na początku w ogóle nie planowałem składać podania na administratora, ale po dzisiejszym dniu zmieniłem zdanie. Gram dość często, staram się przestrzegać regulaminu ale widząc jak na zm_has_horror human strzela jak są trzy zombiaki i nie reaguje na żadne pouczenia to grać się odechciewa. Chciałbym mieć możliwość pouczenia graczy od razu. Znajomość AmxModMenu(1/10): 6 Doświadczenie w adminowniu: Byłem administratorem na dwóch, trzech serwerach. Z tego co pamiętam jednym z nich był zombie. Link do Gamertracker (GT): https://www.gametracker.com/player/Dusq/54.38.143.79:27015/ Składka (tak/nie): Tak, mogę zapłacić Kontakt: https://steamcommunity.com/profiles/76561199032654990
 7. Dusq

  Propozycja

  Ja bym to widział tak. Z ilością bomb nie trzeba by było kombinować w momencie w którym ludziom umożliwiło by sie zakup antybomby(?), skoro zombie może kupić bombę to dlaczego human ma nie mieć możliwości obrony przed czymś takim? Nie raz, nie dwa ktoś sie obkupi we wszystko co jest praktycznie możliwe, jest zadowolony, że zaraz zombiaki będą sie wlewać do kampy, a tu bach! Zombie robi zrzutkę na pakę i koniec, po grze. Okej, zawsze można wziąć anti, ale co jeśli będzie powtórka z rozrywki? Wtedy na usta cisną sie same brzydkie- że tak to nazwę- słowa. Dlatego uważam, że dodanie czegoś takiego mogło by być całkiem fajnym rozwiązaniem.
 8. Nazwa: losowanie Opis: admin ma możliwość "przeprowadzenia" losowania w wyniku którego każdy gracz dostaje określoną liczbę ap. Powiedzmy dwa razy w ciągu jednej mapy żeby uniknąć ciągłego jęczenia. Uzasadnienie: często na serwerze jest dopraszanie o aliena do tego stopnia, ze nie można nic innego przeczytać dlatego myślę, że cos takiego mogło by być fajnym rozwiązaniem szczególnie dla tych nowych, nie do końca ogarniajacych graczy. Taki mily zastrzyk apków może zachęcić do zostania dłużej na serwerze.

Dlaczego Jesteśmy legendą?

Katujemy.eu to sieć serwerów Counter Strike nieustannie rozwijająca się dla was od 2014 r. Oferujemy w pełni dopracowane i stabilne serwery, odpowiedzialną oraz zorganizowaną administrację, dzięki której nasze serwery, jak i forum cieszy się bardzo dużą renomą. Dysponujemy ogromną ilością wszelakich trybów rozgrywki co pozwala wam wybrać coś dla siebie. Nie czekaj i dołącz do nas, abyśmy wspólnie tworzyli jedną społeczność graczy.

×
×
 • Create New...