Jump to content

Kociołek Menelixa

Użytkownik

Kociołek Menelixa last won the day on March 19

Kociołek Menelixa had the most liked content!

Community Reputation

26 Bywalec

1 Follower

Recent Profile Visitors

51 profile views
  1. +Wiek +SM +GT +/- Dlaczego ja -Zachowanie na serwerze Podsumowując jestem Neutralny przez to jak się zachowujesz na serwerze jeżeli poprawisz zachowanie to będzie TAK.
  2. Jestem na nie: +wiek -gt +SM -Masz 3 bany w tym miesiącu +Piszesz ze masz mikrofon ale nie odzywasz się na serwerze.
  3. Jeżeli serio dopiero się uczysz z Photoshopem to już niedługo twoje pracę będę wyglądać super skoro już jest bardzo dobrze i są przyjemne dla oka.
  4. Imię: Eryk Twój nick na serwerze: Kociołek Menelixa Wiek:16 Mutacja głosu: Tak Staż na serwerze (Link do GT):https://www.gametracker.com/player/Kociołek Menelixa/91.224.117.166:27015/ Sprawny mikrofon [Tak/Nie]: Tak Steam ID: STEAM_1:1:443090254 01:44 41 0 active 196608 Link do profilu steam:https://steamcommunity.com/id/ErykoseQ/ Doświadczenie: No takie srednie Znajomość sourcemoda [0/10]:5 Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?:3-5godzin Dziennie Dlaczego Ty?: Chciałbym zostać adminem na tym serwerze, ponieważ jest tu miła atmosfera oraz mili administratorzy. Dlatego chce wspomóc ten serwer. Chce też utrzymywać porządek na serwerze. Akceptujesz regulamin serwera?: Oczywiście Akceptujesz regulamin forum?: Oczywiście
  5. Witam chciałbym zaproponować dodanie komendy !AFK. (Przerzucało by gracza do obserwujących) . Dzięki temu gracz nie musiałby wychodzić, a po chwili reconnectować kiedy pójdzie np: Skorzystać z toalety. (Po wpisaniu komendy nie zaliczało by godzin spędzonych na serwie).
  6. Witam chciałbym zaproponować wprowadzenie 2 różnych tabeli rekordów. Pierwsza będzie dla graczy, którzy grają z bonusami,a druga dla graczy którzy grają bez bonusów. Gracze mówili już o takiej opcji na serwerze, że fajnie jakby coś takiego wprowadzili. Proszę o rozważenie tej propozycji. Pozdrawiam Kociołek Menelixa <3
  7. Witam wszystkich bardzo serdecznie.

Dlaczego Jesteśmy legendą?

Katujemy.eu to sieć serwerów Counter Strike nieustannie rozwijająca się dla was od 2014 r. Oferujemy w pełni dopracowane i stabilne serwery, odpowiedzialną oraz zorganizowaną administrację, dzięki której nasze serwery, jak i forum cieszy się bardzo dużą renomą. Dysponujemy ogromną ilością wszelakich trybów rozgrywki co pozwala wam wybrać coś dla siebie. Nie czekaj i dołącz do nas, abyśmy wspólnie tworzyli jedną społeczność graczy.

×
×
  • Create New...