Jump to content

cYcUs

Dziewczyny

Community Reputation

28 Bywalec

1 Follower

About cYcUs

 • Birthday 05/13/1995

Informacje

 • Gracz
  CS 1.6
 • Płeć
  Kobieta
 • Serwer
  [CS 1.6] DD2

Recent Profile Visitors

314 profile views
 1. + taki że nie widziałam, żebyś wchodziła w jakiekolwiek bezsensowne dyskusje + kolejny to GT mimo tego co piszą niektórzy, jeśli ktoś nie widywał Cie na serwerze to chyba znaczy tylko to, że sam po prostu mało na nim bywa... + steam + znajomość amx, jeśli faktycznie na takim poziomie to jestem pod wrażeniem + za wiek i jak dla mnie za to, że kobieta też +, kobiety mniej reagują nerwami i ego też zazwyczaj nie wybija od razu w kosmos po otrzymaniu rangi duże TAK ode mnie, powodzenia ;)
 2. 1. Ograniczanie komuś wyboru broni jaką może wybrać raczej nie jest dobrym rozwiązaniem, lepszym rozwiązaniem, j.w. napisał @ dełoś byłoby właśnie usunięcie AWP z menu podstawowego VIPa, jak ktoś przegra 2 rundy to w 3 już nie będzie miał na awke. Jak dla mnie może być jak jest, jeśli faktycznie wielu osobom te awp przeszkadza to może warto coś pomyśleć w kierunku ograniczenia, ale 3 awp na team... lipa troszkę ;) 2. Co do pluginu się nie wypowiem, mimo, że zdarza mi się nie raz poczekać na CT, to jeszcze nie zdarzyło mi się żeby plugin mnie zabił, choć nie twierdzę, że takie sytuacje nie mają miejsca. 3. Szczerze mówiąc rozgrywka taka jaka jest, mi osobiście odpowiada. Jeśli na siłę TT nie będzie wyganiane z okolic respa to rasz nie jest większym problemem, trzeba się postawić po obu stronach, a nie patrzeć tylko z perspektywy CT czy TT. Czasami chyba każdy lubi zraszować, mi też się to zdarza, tyle, że nie marudzę wtedy, że ktoś stoi na zielonych czy przed anarchią i czeka na CT, bo to bardziej niż oczywisty odruch, że jak słyszy się nadciągające rozwścieczone stado CT na długiej to się na nich czeka i tyle.... Linie raszu są chyba jednym z najbardziej nielubianych przeze mnie ograniczeń na serwerze więc jak dla mnie oczywiście NIE
 3. co do lagów, serwer bardzo laguje a co do TT, jeśli oczekuje się, żeby TT wychodziło szybciej z respa to może warto byłoby zabronić CT raszu, bo nawet admini skracają, co automatycznie opóźnia wyjście gdziekolwiek z respa... a odpowiedzi zawsze takie, że przecież można bo nie ma zakazu... po co tt ma gdziekolwiek wychodzić jak do 1:30 jest w stanie wybić połowę CT stojąc na respie? @ BeFFuw 100% się zgadzam na coś jest ten czas, żeby go wykorzystać tak jak się chce (nie mówię, żeby kampić gdzieś na respie w kącie), a jak chcecie rzezi to skróćcie czas rundy do 45s, wtedy każdy będzie musiał lecieć jak głupi na bs...
 4. cYcUs

  Polski Messi :D

  @ BlantomaNmożesz być Ty, tylko uważaj na telewizor :D
 5. cYcUs

  Polski Messi :D

  UWAGA!! Filmik z wulgaryzmami. Nie dla młodziaków :)
 6. no dobra, to i ja się pokażę ;D
 7. Cześć, nie będę pisać nickami bo nie o to chodzi, po prostu mam pytanie dotyczące pewnej możliwości na serwerze. Grając dzisiaj zauważyłam, że jest gracz (a może nawet i więcej graczy) który mając vipa nie wybiera broni na początku rundy i nie zamyka menu vipa, co daje możliwość wyboru broni w dowolnym momencie, np. gracz ma całą runde awp, ale kiedy słyszy, że ktoś podbiega nagle wybiera z menu broni ak i jego szanse drastycznie się zwiększają. Moim zdaniem jest to bardzo nie fair. Podnoszenie broni po zabitym, jak najbardziej ok. ale wykorzystując wybór broni po upływie 15s, bo chyba tyle czasu mamy na zakup, a co gorsza sporo poza respem jest moim zdaniem trochę słabe. W regulaminie nie ma zapisu więc gracz ten uznał, że jak nie ma nic o tym to wolno. Dla mnie jest to wykorzystywanie błędu. Pytanie brzmi,: Jak wygląda legalność tego "myku"?
 8. Jak w temacie, mógłby mi ktoś wytłumaczyć tą sytuacje? Nie wiem czy ktoś podbił mu/jej ranking ręcznie, ale chyba coś nie za bardzo... 172 fragi na gt a w top prawie 2 tysiące... @ GH05Tmoże być i tak jak mówisz, dzięki za odpowiedź ;) myślę, że temat można zamknąć w takim wypadku ;) Ps. o tytuł się nie obrażajcie, taki zawsze przyciąga uwagę ;)
 9. Głos na serwer został oddany. Dziękujemy!

Dlaczego Jesteśmy legendą?

Katujemy.eu to sieć serwerów Counter Strike nieustannie rozwijająca się dla was od 2014 r. Oferujemy w pełni dopracowane i stabilne serwery, odpowiedzialną oraz zorganizowaną administrację, dzięki której nasze serwery, jak i forum cieszy się bardzo dużą renomą. Dysponujemy ogromną ilością wszelakich trybów rozgrywki co pozwala wam wybrać coś dla siebie. Nie czekaj i dołącz do nas, abyśmy wspólnie tworzyli jedną społeczność graczy.

×
×
 • Create New...