Jump to content

MHCNic

Admin CS:GO [DEATHRUN + KLASY #2]

Community Reputation

10 Neutralny

About MHCNic

 • Birthday 09/16/2003

Informacje

 • Gracz
  CSGO
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Serwer
  [CSGO] DR + KLASY #2

Kontakt

 • Steam
  https://steamcommunity.com/id/czadobruh11/
 • GG
  0

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. AFK Manager, także zmiana wyglądu HUD Każdy grający na serwerze zna powód dlaczego AFK Manager powinien zostać wprowadzony, gracze często zamiast przejść do spec lub wyjść na chwile z serwera siedzą na resp, zwłaszcza kiedy jest mapa gdzie nie zabija "afczących" graczy. Co do HUD'a proponuję żeby wprowadzić podgląd żeby było widać kiedy ktoś wciska W A S D, żeby łatwiej stwierdzić czy ktoś cheatuje.
 2. Błędy istniejące na serwerze : Umiejętność klasy Scream "Zabija na hita [HS]" jest jednym kłamstwem, ponieważ kiedy inny gracz ma powyżej ~120HP będzie potrzeba 2 strzałów w glowę. Nadużycie lotto może skutkować powstanie kilku sytuacji m.in. wylosowanie perka "Tajemnica Zmarłego" kilkanaście razy daje darmowy respawn, wylosowanie "Zestaw Medyka" daje darmowe HealthShoty, co zwykle skutkuje przedłużaniem. Losowanie perka "Zestaw Medyka", kiedy jest się w martwy, w tym przypadku osobę którą się ogląda dostaje Healthshoty. Propozycje zmiany : Nałożenie ceny na Lotto dosyć wysokiej żeby niebyła to najbardziej nadużywana zbugowana rzecz na serwerze. Zmiana perka "Księga Jumpera", żeby posiadał on tylko 1-2 dodatkowy skok, ponieważ w przypadku posiadania owego perka nie ma potrzeby kupowania/losowania Super/Mega Premium jeżeli posiada się obojętnie jaką klasę posiadającą dwa skoki, i można posiadać 5 skoków.
 3. Link : http://53.gotv.pro/srv62538/auto0-20200410-182559-719502790-deathrun_goldfever_katujemy-_____NOWY_SEZON_________DeathRun___Klasy___PERKI_________128TR_____4001_LVL_____Katujemy.eu_____1shot1kill.pl.dem.zip Sytuacje : 5:15-Kompletnie zero stref ale i tak nabiera prędkość. 7:36-Ta sama sytuacja 8:17-Silent Aim 8:24-Silent Aim ( Na demku celownik zostaje na przeciwniku, lecz dla mnie celownik wrócił od miejsca skąd strzelił )
 4. Błędy istniejące na serwerze : -Pomimo usunięcia perka od następnej mapy czasami efekt ostatniego perka jest dalej aktywny na graczu. Tyczy to się Miotła Wiedzmy [VIP], Pomyłka, Kosmonauta, Miś Koala. -Perk Zestaw Medyka nie działa prawidłowo i czasami działa z jakiegoś powodu. -Perk Cichacz nie działa prawidłowo. -Komenda !lotto nic nie kosztuje co powoduje nadużycie komendy przez większość graczy i spam na chat. -Niektóre modele nie mają tekstur. -Traile i aury nie działaja prawidłowo.
 5. Dla osób interesujących się Movement'em MOD KZ na ustawieniach vanilla, lub i surf mógłby być dobrym dodatkiem do puli serwerów Katujemy.
 6. Shaggy był częstym użytkownikiem na serwerze deathrun+klasy#2, w ostatnich dniach rozpoczął wyzywać Graczy, Administrację, jak i Opiekuna, ciągłe klęcie, nadużycie mikrofonu. Po krótkim zerknięciu na Forum/Bany był on banowany już na 2'uch kontach 1/Shaggy 2/Kaczor Donald lub Shaggy, przez Opiekuna WP , Admina MHCNic. Przez krótki czas byłem zaproszony na serwer (discord) z użytkownikami Dziobek, Shaggy, Szym3us (także zbanowany przez WP jak i mnie na 2'uch różnych kontach), xbyczek, gdzie wyzwiska były rzucane na Opiekuna WP i na użytkownika sid (poprzednio zbanowany przez szym3us za autostrefy lub speedhack, gracz już był odbanowany).Z mojego błędu opuściłem serwer i nie zrobiłem screenow.
 7. Twój nick z gry : MHCNic Imię : Mikolaj Wiek : 16 Link do GameTracker'a : https://www.gametracker.com/player/MHCNic/91.224.117.103:27015/ Zakres wiedzy o SM(0-10) : 5/6-10 Czy posiadasz sprawny mikrofon : Tak Czy przeszedłeś mutacje : Tak

Dlaczego Jesteśmy legendą?

Katujemy.eu to sieć serwerów Counter Strike nieustannie rozwijająca się dla was od 2014 r. Oferujemy w pełni dopracowane i stabilne serwery, odpowiedzialną oraz zorganizowaną administrację, dzięki której nasze serwery, jak i forum cieszy się bardzo dużą renomą. Dysponujemy ogromną ilością wszelakich trybów rozgrywki co pozwala wam wybrać coś dla siebie. Nie czekaj i dołącz do nas, abyśmy wspólnie tworzyli jedną społeczność graczy.

×
×
 • Create New...