Jump to content

MHCNic

Admin CS:GO [DEATHRUN + KLASY #2]

Community Reputation

4 Neutralny

Informacje

 • Gracz
  CSGO
 • Płeć
  Mężczyzna

Kontakt

 • Steam
  https://steamcommunity.com/id/czadobruh11/
 • GG
  0

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Błędy istniejące na serwerze : -Pomimo usunięcia perka od następnej mapy czasami efekt ostatniego perka jest dalej aktywny na graczu. Tyczy to się Miotła Wiedzmy [VIP], Pomyłka, Kosmonauta, Miś Koala. -Perk Zestaw Medyka nie działa prawidłowo i czasami działa z jakiegoś powodu. -Perk Cichacz nie działa prawidłowo. -Komenda !lotto nic nie kosztuje co powoduje nadużycie komendy przez większość graczy i spam na chat. -Niektóre modele nie mają tekstur. -Traile i aury nie działaja prawidłowo.
 2. Dla osób interesujących się Movement'em MOD KZ na ustawieniach vanilla, lub i surf mógłby być dobrym dodatkiem do puli serwerów Katujemy.
 3. Shaggy był częstym użytkownikiem na serwerze deathrun+klasy#2, w ostatnich dniach rozpoczął wyzywać Graczy, Administrację, jak i Opiekuna, ciągłe klęcie, nadużycie mikrofonu. Po krótkim zerknięciu na Forum/Bany był on banowany już na 2'uch kontach 1/Shaggy 2/Kaczor Donald lub Shaggy, przez Opiekuna WP , Admina MHCNic. Przez krótki czas byłem zaproszony na serwer (discord) z użytkownikami Dziobek, Shaggy, Szym3us (także zbanowany przez WP jak i mnie na 2'uch różnych kontach), xbyczek, gdzie wyzwiska były rzucane na Opiekuna WP i na użytkownika sid (poprzednio zbanowany przez szym3us za autostrefy lub speedhack, gracz już był odbanowany).Z mojego błędu opuściłem serwer i nie zrobiłem screenow.
 4. Twój nick z gry : MHCNic Imię : Mikolaj Wiek : 16 Link do GameTracker'a : https://www.gametracker.com/player/MHCNic/91.224.117.103:27015/ Zakres wiedzy o SM(0-10) : 5/6-10 Czy posiadasz sprawny mikrofon : Tak Czy przeszedłeś mutacje : Tak

Dlaczego Jesteśmy legendą?

Katujemy.eu to sieć serwerów Counter Strike nieustannie rozwijająca się dla was od 2014 r. Oferujemy w pełni dopracowane i stabilne serwery, odpowiedzialną oraz zorganizowaną administrację, dzięki której nasze serwery, jak i forum cieszy się bardzo dużą renomą. Dysponujemy ogromną ilością wszelakich trybów rozgrywki co pozwala wam wybrać coś dla siebie. Nie czekaj i dołącz do nas, abyśmy wspólnie tworzyli jedną społeczność graczy.

×
×
 • Create New...