Jump to content

dsa123

Użytkownik

Community Reputation

7 Neutralny

1 Follower

Informacje

 • Gracz
  CS 1.6
 • Płeć
  Mężczyzna

Kontakt

 • Steam
  dsa123
 • GG
  61373987

Recent Profile Visitors

193 profile views
 1. @ SDCSebeK Nigdy tak nikomu nie mówiłem i zawsze za to banowalem/ostrzegałem, więc na spokojnie możesz wlepić dodatkowe minuty.
 2. dsa123

  skarga dsa

  Chodziło mi to, że rzuciłem pakę w tym samym momencie co druga osoba( jak rzucałem były 2 osoby) i ty to dobrze widziałeś. A sam osobiście nigdy nie banowałem za takie coś bo ty czysty przypadek. @ marsal99 miałem już taka sytuację, ale bana za to nie dałem bo to jest czysty przypadek.
 3. Jestem na TAK +wiek +steam +GT +kulturka +ogarnięty +pomocny
 4. Jestem na NIE -Brak steam -Grasz dopiero od 5 dni na serwerze -Podanie nie jest kompletne (brakuje tu takich informacji jak GT, mikro, składka)
 5. Jestem na NIE - Nigdy Cię nie widziałem na serwerze - Brak steam (utrudniony kontakt) - Nie podałeś GT przez co nie można sprawdzić twojej aktywności (twojego nicku nie wyszukuje) + Wiek Pograj z nami dłużej i daj się lepiej poznać.
 6. Co do pierwszej z jednej strony jest fajna, ale jakby nie patrząc to te misje by były za łatwe. Te misje są o tyle trudne, że ciężko je trafić, a z możliwością zakupy będą za proste. Co Do drugiej propozycji to jest fajna i by urozmaiciła rozgrywkę, ale plugin nie jest taki łatwy do zrobienia i mogą być problemy
 7. dsa123

   Odrzucona SKARGA

  Myśle, że powinieneś zauważyć, że owe zombie, które blokowało było zamrożone i na dodatek rzuciłem pole siłowe uniemożliwiające przejście zombie
 8. Nick z gry: dsa123 Wiek: 17 Steam: dsa123( sebek mnie ma) Coś o sobie: Mam na imię Filip. Interesuje się Piłka nożna Znajomość AmxModMenu(1/10):6 Doświadczenie w adminowniu: Posiadałem kilkukrotnie admina oraz opiekuna serwera Link do Gamertracker (https://www.gametracker.com/player/dsa123/54.38.143.79:27015/ Składka (tak/nie): tak Kontakt: GG 61373987
 9. dsa123

   Kosz Admin

  Proszę o usunięcie missclick
 10. @ SDCSebeK od samego początku Ci pisałem, że mam coś nie tak i nic nie powiedziałeś. Wystarczyło napisać to bym się oddawał po wylosowaniu tej szybkości 1.2 bo nie wiem jak to zmienić @EDIT No dobrze, ale od samego początku pisałem Ci, że biegam szybciej i nie wiem co jest tego przyczyna. Wiedziałeś o tym kilka tygodni i nic nie napisałeś, więc pomyślałem, że to jest jakiś Bug. Wystarczyło napisać, że gdy wylosuje tą szybkość to mam się dać zarazić.
 11. dsa123

   Odbanowany Ban

  Twój nick: dsa123 Nick admina banującego: @ Ganja Data/Mapa :zm_dusthorror IP/SteamID: 185.95.196.189 Serwer (mod): ZombieMod Opis sytuacji:Grając na serwerze postanowiłem wziąć udział w ruletce w której wylosowałem Szybkość 1.2 czy coś w tym stylu. Bonus ten oczywiście dawał większa szybkość co prawda u mnie jest nieco większa niż u innych graczy jednakże pisałem już do właściciela w tej sprawie ,gdyż sam nie mam pojęcia dlaczego tak jest. A myślę ,że nie miałoby to sensu abym używał SH raz na kilka map przy adminach, zważywszy ,że gram na tym serwerze po 7,8 godzin dziennie i dopiero co kupiłem Vipa. Wycinek z konsoli: [AMXBans] =============================================== [AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze przez Admina Ganja|$z. [AMXBans] Jestes zbanowany Permanentnie. [AMXBans] Zbanowany Nick: dsa123 [AMXBans] Powod: 'SH' [AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ Katujemy.eu [AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_0:1:244405907' [AMXBans] Twoje IP: '185.95.196.189' [AMXBans] ===============================================

Dlaczego Jesteśmy legendą?

Katujemy.eu to sieć serwerów Counter Strike nieustannie rozwijająca się dla was od 2014 r. Oferujemy w pełni dopracowane i stabilne serwery, odpowiedzialną oraz zorganizowaną administrację, dzięki której nasze serwery, jak i forum cieszy się bardzo dużą renomą. Dysponujemy ogromną ilością wszelakich trybów rozgrywki co pozwala wam wybrać coś dla siebie. Nie czekaj i dołącz do nas, abyśmy wspólnie tworzyli jedną społeczność graczy.

×
×
 • Create New...