Skocz do zawartości

Kubaen

Użytkownik

Reputacja

0 Neutralny

Informacje

 • Gracz
  CSGO
 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnio na profilu byli

35 wyświetleń profilu
 1. Twój nick: Kubaen ♥ Nick admina banującego: Konsola Data/Mapa: 20:37 / 14-02-20/mirage SteamID: STEAM_1:0:1300537 Serwer (mod): Only_Mirage Opis sytuacji: Witam, otóż sytuacja miewa się następująco. Grałem dostałem bana za "[SourceSleuth] Duplicate account", po czym napisałem na forum i dostałem UB, później wchodząc znowu mi to wywaliło mimo, że resetowałem neta. Przepraszam za opóźnienie aczkolwiek głowy nie miałem do napisania kolejny raz, a bardziej wpływ na to miała myśl, że to może przy resetowaniu modemu nic nie zmienia się. Wycinek z konsoli: Disconnect: Zostałeś zbanowany na tym serwerze, odwiedź Katujemy.eu aby poznać szczegóły. Disconnect: Zostałeś zbanowany na tym serwerze, odwiedź Katujemy.eu aby poznać szczegóły.
 2. Twój nick: Kubaen ♥ Nick admina banującego: Konsola Data/Mapa: 14.02.2020 SteamID: STEAM_1:0:1300537 Serwer (mod): Only_Mirage Opis sytuacji: Wchodzę sobie na serwer, nagle wywala mi komunikat, że zostałem zbanowany za "Duplicate account" Wycinek z konsoli:
 3. Witam, zapewne niektórzy kojarzą mnie z Only Mirage. Pykam sobie coś, a skoro los skłonił mnie do założenia konta to wypada przywitać się
 4. Właśnie widzę na SourceBans, że dostałem UB być może to pomyłka była. - Temat można zamknąć.
 5. Twój nick: "𝓚𝓾𝓫𝓪𝓮𝓷 ♥" Nick admina banującego: Haze Data/Mapa: 09.01.2020/Mirage SteamID: STEAM_1:0:1300537 Serwer (mod): Only Mirage Opis sytuacji: Lamie sobie coś tam strzelam nagle ban. Wycinek z konsoli: Pozdrawiam serdecznie :).

Dlaczego Jesteśmy legendą?

Katujemy.eu to sieć serwerów Counter Strike nieustannie rozwijająca się dla was od 2014 r. Oferujemy w pełni dopracowane i stabilne serwery, odpowiedzialną oraz zorganizowaną administrację, dzięki której nasze serwery, jak i forum cieszy się bardzo dużą renomą. Dysponujemy ogromną ilością wszelakich trybów rozgrywki co pozwala wam wybrać coś dla siebie. Nie czekaj i dołącz do nas, abyśmy wspólnie tworzyli jedną społeczność graczy.

×
×
 • Utwórz nowe...