Jump to content

Sperwin

Admin CS:GO [MIRAGE #3]

Błędny adres URL

Community Reputation

13 Neutralny

1 Follower

Informacje

 • Gracz
  CSGO
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Śląsk

Recent Profile Visitors

201 profile views
 1. Niestety poziom globala spada wraz z latami;(
 2. http://627.gotv.pro/srv56242/auto0-20200510-180935-1762994265-de_mirage-Katujemy.eu__Mirage__3____1shot1kill.pl.dem.zip Mój błąd. Przepraszam, skarga słuszna. Wcześniej nie zobaczyłem dalej demka.
 3. +GT +Wiek -Doświadczenie, kwestia wyuczenia, nie jest to mega skomplikowane. Jestem na TAK.
 4. Nick: SperwiN;]♠ Imię: Kevin Wiek: 18 Link do GameTracker'a: https://www.gametracker.com/player/SperwiN%3B]♠/145.239.16.89:27015/ Doświadczenie w adminowaniu: 8 Znajomość sourcemoda [0/10]: 7 Czy byłeś/aś już adminem?: Parę ładnych latek na 1.6, raz na tym serwerze w GO. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: Staram się być jak najdłużej, wiadomo mam też swoje obowiązki, myślę, że od 3h wzwyż. Dlaczego Ty?:Byłem już adminem na tym serwerze, niestety zostałem zmuszony zrezygnować z posady przez brak czasu.. Teraz mam go dużo więcej, myślę, jakoś pomogę. Kontakt: Steam/gg/forum SteamID: STEAM_1:1:527165033 Posiadasz konto prime?: Tak Akceptujesz regulamin admina?: Tak Akceptujesz regulamin serwera?: Tak Akceptujesz regulamin forum?: Tak Czy zapoznałeś się z taryfikatorem banów?:Tak
 5. Twój nick:SperwiN;]♠ Nick admina banującego: KaZaK LIve Key-drop.pl Data/Mapa: 10.04.2020 Mirage SteamID: STEAM_1:1:527165033 Serwer (mod): Mirage#3 Opis sytuacji: Wchodzę sobie po dłuższym czasie na serwer, gram spokojnie pare rundek bo tylko tyle nieznany mi admin dał, brak podstaw do bana. Dodam jeszcze tylko od siebie, że sytuacja się powtarza, @ EXTREMAAAAA proszę cie, sprawdzaj kogo bierzesz w szeregi, ktoś kto dostaje w główke pare razy i banuje sie po prostu nie nadaje.. Wycinek z konsoli:Disconnect: <font color='#007bff'>Katujemy.eu</font><br /><font color='#ff8300'>Zostałeś permanentnie zbanowany na tym serwerze.</font><br />Admin: <b><u>KaZaK LIve Key-drop.pl</u></b><br />Powód: <b><u>wh</u></b>. Disconnect: <font color='#007bff'>Katujemy.eu</font><br /><font color='#ff8300'>Zostałeś permanentnie zbanowany na tym serwerze.</font><br />Admin: <b><u>KaZaK LIve Key-drop.pl</u></b><br />Powód: <b><u>wh</u></b>.
 6. Biegnę z wyjaśnieniami, a więc tak. Sprawdzałem podejrzanego przez 2 rundy, nie było podstaw do zbanowania gracza. Wszystkie akcje wyglądały normalnie, tu usłyszał, tutaj się wcelował. Gracz został zbanowany z powodu używania wspomagaczy, dopiero gdy uznałem, że będę miał pewność o "czitach". Przecież nie mogę od tak zbanować kogo chcę, bo mi gracze płaczą.. Tym bardziej, że później znów skarżyłeś się na gracza, który kompletnie nie miał kontaktu z wspomagaczami. Jeśli mam być szczery, byłem cierpliwy co do ciebie i twojego płakania czy obrażania na serwerze, ale proszę, zrozum, że jeżeli ktoś nie jest ewidentnie odpalony, nie mogę go pochopnie zbanować, muszę przeczekać, aż się ujawni wtedy mogę działać. Pozdrawiam Sperwin :).
 7. Jak sie gra? Jest jakaś ekipa?
 8. Siemanko, może ktoś z was zaciekawi mnie jakimś serwerem? Chętnie dołączę się do jakiejś ekipy, wieloletnie doświadczenie w grze. Odezwijcie się i zaproponujcie jakiś ciekawy serwerek, pozdrowionka. ^.^
 9. -Doświadczenie, nie byłeś jeszcze adminem chociaż piszesz, że masz o tym pojęcie 8/10. Trochę zbyt duża pewność siebie. +GT +Wiek +Komunikatywny chłop Dałbym szanse, tylko może troszkę się czasem przyhamuj bo wiem, że lubi cie ponieść z słownictwem, oby nie przełożyło się to na czyny. Małe tak.
 10. Popieram poprzednika, czasem twoje zachowanie jest po prostu dziecinne, niektóre odzywki załamują co świadczy o dojrzałości. Nie podajesz tym sposobem innym graczom odpowiedniego przykładu co jest podstawową cechą Admina. +gt +Doświadczenie Jestem na Nie, popraw się a może zmieni moje zdanie na twój temat.
 11. Nick: SperwiN;]♠ Imię: Kevin Wiek: 18 Link do GameTracker'a: https://www.gametracker.com/player/SperwiN%3B]♠/145.239.16.89:27015/ Doświadczenie w adminowaniu: 8 Znajomość sourcemoda [0/10]: 7 Czy byłeś/aś już adminem?: Parę ładnych latek na 1.6, lecz pierwszy raz zamierzam na GO. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: 3h dziennie / Wekeend jestem gdy są ludzie. Dlaczego Ty?: Rekrutacja jest otwarta, postanowiłem spróbować swoich sił, jestem osobą kulturalną i odpowiedzialną. Spora część osób na serwerze mnie zna, "nowym" staram się pomagać, tłumaczyć jeśli czegoś nie rozumieją. Posiadasz mikrofon?: Tak Kontakt: Steam/gg/forum SteamID: STEAM_1:1:527165033 Posiadasz konto prime?: Tak Akceptujesz regulamin admina?: Tak Akceptujesz regulamin serwera?: Tak Akceptujesz regulamin forum?: Tak Czy zapoznałeś się z taryfikatorem banów?:Tak
 12. Jestem na TAK +Wiek +Aktywność +Kultura -Doświadczenie, duży minus, ale każdy kiedyś zaczynał.
 13. Nick: SperwiN;]♠ Imię: Kevin Wiek: 18 Link do GameTracker'a: https://www.gametracker.com/player/SperwiN%3B]♠/145.239.16.89:27015/ Doświadczenie w adminowaniu: 8 Znajomość sourcemoda [0/10]: 7 Czy byłeś/aś już adminem?: Parę ładnych latek na 1.6, lecz pierwszy raz zamierzam na GO. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: 3h dziennie / Wekeend jestem gdy są ludzie. Dlaczego Ty?: Rekrutacja jest otwarta, postanowiłem spróbować swoich sił, jestem osobą kulturalną i odpowiedzialną. Posiadasz mikrofon?: Tak Kontakt: Steam/gg/forum SteamID: https://steamcommunity.com/profiles/76561199014595795 Posiadasz konto prime?: Tak Akceptujesz regulamin admina?: Tak Akceptujesz regulamin serwera?: Tak Akceptujesz regulamin forum?: Tak Czy zapoznałeś się z taryfikatorem banów?:Tak
 14. Zacznę od tego, że prime posiadam, sam się zastanawiam dlaczego na serwerze jest "[Non Prime]" 4:29 - Nie wiem o co chodzi, normalne sprawdzanie miejscowek gdy wychodzisz z rampy. 5:26 - Typowe zachowanie, patrze na mape widze gdzie są moi, zrashowałem b wiec powoli szedłem za fragami w stronę A, widziałem jak przebiegal przez okienko wiec poczekałem na niego. 6.06 - Ustaw sobie może jasność ekranu, albo daj ustawienia na najniższe bo na takich gram i było ładnie widac jak pan przeskakuje :). 10:21 - Nie poszedł na innego gracza tylko na kuchnie, normalna sytuacja. 15:28 - Również normalne zachowanie. 15:32 - No widziałem, że szedł do conecta bo tam poszedł, stope tez widziałem bo wystawił XD! 22:06 - Czysty zbieg okoliczności, taki mam movement po przerwie i nic na to nie poradze. Zresztą na wszystkich demkach przebieram myszka. 25:22 - Spojrzałem na pałac bo mój był na rampie. Admin z golda? Może z MG. Znasz podstawy gry co nie swiadczy, że jesteś "kotem", nie pasowałem ci okej. Odwołuje się do bana i argumenty które przedstawiłeś nie mają sensu. Jestem graczem z dużym stażem z przerwą. Na moim poziomie (kiedyś) nie przyjmowałem taktyki "rush b" "a tu nikogo nie bedzie nie patrze nawet", Wszystkie pozycje sprawdzam (bynajmniej sie staram :P). Proszę o kogoś, z pojęciem o grze, chodzi mi o staż, doświadczenie, aby również przejrzał demko i się wypowiedział. Również pozdrawiam Kevin Sperwin ;)

Dlaczego Jesteśmy legendą?

Katujemy.eu to sieć serwerów Counter Strike nieustannie rozwijająca się dla was od 2014 r. Oferujemy w pełni dopracowane i stabilne serwery, odpowiedzialną oraz zorganizowaną administrację, dzięki której nasze serwery, jak i forum cieszy się bardzo dużą renomą. Dysponujemy ogromną ilością wszelakich trybów rozgrywki co pozwala wam wybrać coś dla siebie. Nie czekaj i dołącz do nas, abyśmy wspólnie tworzyli jedną społeczność graczy.

×
×
 • Create New...