Jump to content

m1chuuu

Użytkownik

Community Reputation

21 Bywalec

1 Follower

About m1chuuu

 • Birthday 01/17/2002

Informacje

 • Gracz
  CSGO
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Imię
  Michał
 • Lokalizacja
  Poznań
 • Serwer
  [CSGO] MIRAGE #2

Kontakt

 • Steam
  https://steamcommunity.com/id/michuuuuuuuuuu
 • GG
  0

Recent Profile Visitors

285 profile views
 1. Co wykonać?: Avatar Napisy: może być bez napisu, chyba że z napisem wyglądało by lepiej to wtedy michuuu Informacje Dodatkowe: ---- Tematyka: nie mam pomysłu, liczę na kreatywność Wymiary: jak na forum + steam Link pomocniczy: EDIT#1 Ojoj nie mogę się zdecydować , dziękuję za Wasze pracę (ciężka decyzja zobaczymy później ) Temat jak najbardziej do zamknięcia
 2. Na TAK: + rozpoznawalność + pełnił już te funkcję + staż + chęć pomocy +/- komendy, ale uwierz jest to ostatnia rzecz jaką powinieneś się martwić (w sensie idzie się łatwo tych komend nauczyć)
 3. Przyszedłem na serwer była poprzednia mapa dostałeś z Edwinem mute abyście ochłonęli. Nie będę wnikał czy wyzywaliście się dla "beki" czy coś. Następna mapa usłyszałem tylko że znowu obraziłeś inną osobę no to postanowiłem Tobie dać bana na 30 minut abyś ochłonął, bo jak widać mute nie podziałał. Ban za chwilkę się kończy to życzę miłej gry P.S Może jeśli już chcecie po sobie jeździć to iezci na tsa =-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- DEMKO - MUTE DEMKO - BAN Może jednak za szybko oceniłem.... 31:10 - może źle to zrozumiałem bo był tłok na serwerze + ja w tle u siebie słuchałem muzyki Bana w sumie dostałeś za słowo do BedNasz -> "w dupie mam jego mute'y" / co zaliczyłem pod prowo
 4. Jestem NEUTRAL + Wiek + Aktywność - Akceptujesz regulamin, ale już masz perm gag + kilkukrotnie dostałeś już mute'y na tydzień - Nie wiem czy to można zaliczyć, ale nie widzę aktywności w stosunku do zgłaszania graczy na u@ (natomiast gdy masz gaga często piszesz na u@ o rzeczach niezwiązanymi ze zgłaszaniem)
 5. Przepraszam bardzo za moje zbyt pochopne zbanowanie Ciebie :< Co do demka zbyt szybko zbanowałem, gdyż 2 sytuacje przy których no powiedźmy szczerze, nikt tak idealnie smoke nie scanuje.... Stwierdzam iż gracz jest czysty :> Przepraszam jeszcze raz za taki długi czas, jaki musiałeś czekać. Życzę milej gry @ clixxu.
 6. Primo napisałem, tak, bo wiem z perspektywy innych dni, że to działa i nagle wszyscy kozaki w gierke i jest kogo banować. Regulamin pisze jasno: Utrudnianie pracy admina, czyli w tym przypadku nawet napisanie "MICHUUU wbił na specta" oznacza, zę nagle nikt nic nie będzie robić. szpinaaak na pw na steamie zreportował mi Kubixiooora Jak dla mnie uniemożliwiłeś mi jego sprawdzenie, gdyż dałeś info. Link do regulaminu jakbyś potrzebował REGULAMIN &1.1 Wchodząc na serwer automatycznie akceptujesz jego regulamin. EDIT: A umiesz czytać ze zrozumieniem? *Poinformowanie gracza łamiącego regulamin o wbiciu admina – Blokada mikrofonu/czatu Ban 30 minut.
 7. 3maj sie Powodzenia w dalszych poczynaniach
 8. Trzymajcie się Powodzenia dalej
 9. Na TAK: +Wiek +GT +Dlaczego ty +Prime +Mutacja - Znajomość SM
 10. Co wykonać?: Avatar Napisy: michuuu Informacje Dodatkowe: Powiązania-John Wick. Kolorystyka-niebieski, fioletowy, czarny. Liczę na super pracę od grafików Tematyka: John Wick Wymiary: Takie jak na steam Link pomocniczy: posiadam taki Avatar bez napisu Edit.1 @ BlantomaN sztosik, poczekam jeszcze @ DarkAng3l!oooooo też sztosik Jak dla mnie temat do zamknięcia. Dziękuje grafikom za prace, ostatecznie będę zamieniał raz od @ BlantomaNi @ DarkAng3l!
 11. Obecny nick: M1CHUUUx Nowy nick: 𝗺𝗶𝗰𝗵𝘂𝘂𝘂 Powód zmiany: Zmiana nicku na steam i w grze (GT musi się zgadzać ) Reklamy: Pierwsza zmiana
 12. Teoretycznie wygląda to tak: "Za coś się płaci, aby mieć inne przywileje niż zwykły gracz" Ogólnie co do rund: Tutaj mógłbym się trochę zgodzić, aby wybór broni był później niż 4 rundy, ale to i tak nic nie zmienia. I tutaj pewnie każdy powie "co on pier****?!", a ja w tym momencie wyjaśnię: Mając VIPa, gdy zrobisz podczas pistoletówki 6< to w drugiej rundzie, można kupić AWP - niestety tak działa ekonomia (nawet jeśli nie w drugiej to kupujesz xm kampisz i zdobywasz 900$ za fraga / sam policz ile fragów w drugiej, aby na trzeciej grać AWP) Także to nic nie zmieni. -:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:- Co do wyboru broni to wrócę do cytaty na górze. Niektórzy na serwerach mówią P2W, ale zastanówcie się, nawet jeśli nie będzie kałacha w wyborze broni to i tak połowa ludzi w drugiej rundzie nim gra xD Tak samo tyczy się to SG, AUG itd. Według mnie nie ma sensu zmieniać nic, chociaż to tylko moje zdanie. Pozdrawiam
 13. m1chuuu

  MayDay

  Zwiastun: Byłem na owym filmie już w kinie z całego serca mogę go polecić.

Dlaczego Jesteśmy legendą?

Katujemy.eu to sieć serwerów Counter Strike nieustannie rozwijająca się dla was od 2014 r. Oferujemy w pełni dopracowane i stabilne serwery, odpowiedzialną oraz zorganizowaną administrację, dzięki której nasze serwery, jak i forum cieszy się bardzo dużą renomą. Dysponujemy ogromną ilością wszelakich trybów rozgrywki co pozwala wam wybrać coś dla siebie. Nie czekaj i dołącz do nas, abyśmy wspólnie tworzyli jedną społeczność graczy.

×
×
 • Create New...