Jump to content

Babuszka

Użytkownik

Community Reputation

0 Neutralny

About Babuszka

 • Birthday 06/15/2004

Informacje

 • Gracz
  CSGO
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Imię
  Rafał
 • Lokalizacja
  Kraków
 • Serwer
  [CSGO] MIRAGE
 • Zainteresowania
  Programowanie, piłka ręczna, koszykówka

Kontakt

 • Steam
  Babuszka
 • GG
  0

Recent Profile Visitors

163 profile views
 1. Nick: Babuszka Opis propozycji: Drop kluczy i skrzynek z otwartych skrzynek Dlaczego chciał(a)byś to dodać?: Proponuję by była by możliwość np. Dropnięcia 5 kluczy albo skrzynek z otwartej skrzynki lub by się zwróciła skrzynka(oddanie klucza i skrzynki). Urozmaiciło by trochę te skrzynki takie dropy(chociaż trudno nie jest uzbierać skrzynek i kluczy). Oczywiście jeszcze inne mogą być nie wiem 7,10 skrzynek lub kluczy itd.
 2. Nick z serwera: Babuszka Imię: Rafał Wiek: 15 Steam ID: STEAM_1:1:191999929 Czas spędzony na serwerze ( GT i Stats ): https://www.gametracker.com/player/Babuszka/147.135.199.68:27015/ Doświadczenie w adminowaniu na serwerach CS:GO: brak Znajomość obsługi admina ( x/10 ): 2/10 Argumenty, dlaczego akurat Ty masz zostać adminem oraz powiedz kilka zdań o sobie: Może i nie jestem najlepszym kandydatem na admina, ale chciał bym być adminem bo zawsze można sobie popatrzeć na ludzi czy nie są odpaleni przy śniadanku albo coś w tym stylu,albo gdy nie chce Ci się grać można zawsze coś pożytecznego zrobić, lubię pomagać innym w problemach które napotykają lub uspokoić sytuację gdy wychodzi spod kontroli. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: Po godzince w każdy dzień lub ogrom w weekendy Posiadasz mikrofon?: TAK Akceptacja regulaminu admina/serwera: akceptuje Linki do poprzednich podań: Kontakt: https://steamcommunity.com/profiles/76561198344265587/ Konto Prime?: TAK Blokada VAC?: NIE
 3. Na serwerze only mirage jest ograniczenie do 5 awp i gdy są te 5 awp i użyje się z VIP menu awp to wypada na ziemię i nie można wziąść już innej broni z VIP menu i proszę o to by np. Blokowało możliwość wzięcia awp kiedy są te 5 awp w drużynie.

Dlaczego Jesteśmy legendą?

Katujemy.eu to sieć serwerów Counter Strike nieustannie rozwijająca się dla was od 2014 r. Oferujemy w pełni dopracowane i stabilne serwery, odpowiedzialną oraz zorganizowaną administrację, dzięki której nasze serwery, jak i forum cieszy się bardzo dużą renomą. Dysponujemy ogromną ilością wszelakich trybów rozgrywki co pozwala wam wybrać coś dla siebie. Nie czekaj i dołącz do nas, abyśmy wspólnie tworzyli jedną społeczność graczy.

×
×
 • Create New...