Jump to content

Grześ

Opiekun Serwera

Community Reputation

55 Neutralny

About Grześ

Informacje

 • Gracz
  CSGO
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Imię
  Grzegorz
 • Lokalizacja
  Łódzkie, Poland
 • Serwer
  [CSGO] ONLY AWP
 • Zainteresowania
  Motoryzacja

Kontakt

 • Steam
  https://steamcommunity.com/profiles/76561198248081962/
 • GG
  0

Recent Profile Visitors

753 profile views

Ulubiony serwer

 • Serwer
  ★ ONLY AWP ★
 • Graczy
  7/20
 • Mapa
  awp_arena_Katujemy
 • Country
  country-
 1. Temat został przeniesiony do archiwum Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.eu Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 2. Temat został przeniesiony do archiwum Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.eu Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 3. Temat w którym wpisywane są informacje na temat administracji przyjęcia, degradacje Administratorzy ONLY AWP @Kushiwa @Qusenna @kuba_smolinski_05 @WP ME Pi3ki3lnyy @Mikolaj010112 @ Flyw0o @ Durus Plusy dodaje za np. sporą ilość godzin przegranych na serwerze w ciągu tygodnia Minusy dodaje za np. niewyrobienie godzin, skargi 2 Plusy = Vip na 7 dni lub 2000 Monet Po otrzymaniu 3 minusów admin zostaje zdegradowany z stanowiska Minusy mogą zostać zdjęte w zamian za plusy
 4. Temat został przeniesiony do archiwum Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.eu Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 5. Temat został przeniesiony do archiwum Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.eu Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 6. Propozycja została odrzucona Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.eu Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 7. Temat został przeniesiony do archiwum Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.eu Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 8. Imię: Grzegorz Wiek: 21 Link do Steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561198248081962 Doświadczenie: Aktualnie admin. Jako opiekun prawie żadne. Dlaczego Ty: Gram na tym serwerze od listopada ubiegłego roku, W CS GO lubię pograć na każdych trybach gry ale zawsze po jakimś czasie się nudzę. Na only awp zawszę mam chęci. To taki mój tryb. Na serwerze dużo osób mnie zna. Ja znam dużo osób na serwerze. Zależy mi na rozwoju serwera. Chętnie pomagam gdy ktoś ma jakieś problemy. Chciałbym spróbować swoich sił na tym stanowisku. Nie mam doświadczenia w opiekowaniu się serwerem ale postaram się ogarnąć to jak najszybciej. Ile przegrałeś czasu na serwerze? Grubo ponad 30000 minut i to tylko na dwóch nickach https://www.gametracker.com/grzesiekkk/ Ile czasu możesz poświęcić dziennie?: Gram prawie codziennie. Zależy od chęci. Gt pokazuje ile mogę poświęcić dziennie. Na serwerze można mnie zastać przeważnie po południu. Zapoznałeś się z wymaganiami?: Tak Kontakt: Forum, steam, czasem jestem na ts
 9. Amatorka ale co tam XD. Bardzo się starałem. Pozdrawiam!!!
 10. Team win <3 @ Kaneki KenJak to ten sam seksiak co pod podaniem XD <3

Dlaczego Jesteśmy legendą?

Katujemy.eu to sieć serwerów Counter Strike nieustannie rozwijająca się dla was od 2014 r. Oferujemy w pełni dopracowane i stabilne serwery, odpowiedzialną oraz zorganizowaną administrację, dzięki której nasze serwery, jak i forum cieszy się bardzo dużą renomą. Dysponujemy ogromną ilością wszelakich trybów rozgrywki co pozwala wam wybrać coś dla siebie. Nie czekaj i dołącz do nas, abyśmy wspólnie tworzyli jedną społeczność graczy.

×
×
 • Create New...