Jump to content

Bulbuś

Urlopowicz

Bulbuś last won the day on June 24

Bulbuś had the most liked content!

Community Reputation

2,552 Wszechwiedzący

About Bulbuś

Informacje

 • Gracz
  CSGO
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Imię
  Olaf
 • Lokalizacja
  Dąbrowa Górnicza
 • Serwer
  [CSGO] ARENA 1VS1
 • Zainteresowania
  Polewanie Mateuszkowi.

Kontakt

 • Steam
  https://steamcommunity.com/profiles/76561198147652877/
 • GG
  0

Recent Profile Visitors

1,902 profile views
 1. Co prawda konkurs nie byłby związany w pełni z forum, ale jednak nasza sieć też, mimo że jest siecią serwerów CS już od dawna wykracza poza same gry. Do rzeczy... Zaczęły się wakacje, najlepszy czas do wykorzystania urlopu, odpoczynku lub "wzięcia się za siebie". Konkurs na "wakacyjnego sportowego świra". 2 osobne kategorie dla 2 najczęstszych form ruchu, czyli biegania i jazdy na rowerze. Ale na czym miałoby to polegać? Dajmy na przykład użytkownika @ Bulbuś . Zakłada on sobie konto na Endomondo (lub innej tego typu aplikacji), gdzie nie loguje się jako Olaf (nazwisko :p), tylko swoim nickiem na forum. Pod uwagę brany jest przejechany/przebiegnięty dystans, a w ramach pewnej weryfikacji po każdym treningu robimy screena z dystansem, średnią prędkością i trasą oraz na samym końcu konkursu dodatkowo robimy zdjęcie całego podsumowania. Rozpisałem się jak głupi, ale to dlatego, że mam jakąś wizję . Mam nadzieję, że nie zostanę zbity za to, że konkurs jednak nie byłby związany z naszym forum, a jeśli jednak jakimś cudem zostanie zrealizowany, jestem w stanie rzucić jakimś psc do nagrody :D.
 2. Temat został przeniesiony do kosza! Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.eu Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 3. Byłaby z tego niezła seria do Hollywood xDD
 4. Bulbuś

  Srifa 21

  Cóż... Ja jestem ogromnym fanem piłki nożnej. Trenuję od 11 lat. Śledzę ligi, ale jednak ode mnie jedno wielkie . Fifka ani nawet PES nigdy mi jakoś nie podchodziły. Tematyczny memik, który pięknie pokazuje jak to wygląda
 5. Hejka! Może wypada żebym też coś dodał od siebie, jako dawny "przyjaciel" chorowitego kolegi. Tak, jak już wyżej wspomnieli dwaj mędrcy... Nikt Cię tu nie przekreśla za to, że poszedłeś za gościem, który grał na uczuciach, bo są również inne osoby ( w tym ja), które też prawie za nim poszły. Masz jaja żeby wrócić i za to Cię z pewnością szanuję. Potrzeba tu jedynie czasu, a będzie jak dawniej, a może i lepiej? Rozpisałem się, ale tak, czy inaczej, jeszcze raz witaj z powrotem.
 6. Boomerek to chyba nie masz co z hajsem robić tutaj na reklamę. Tu serwer. Tu donejcik. Dzięki
 7. Ty, ale we wracaj tu często, dobra?
 8. Nick: Bulbuś Powód: Wyjazd Data: 27.06 - 11/12.07
 9. Kinia do kałacha została wyboostowana to od razu zaczęła strzelać
 10. Temat został przeniesiony do kosza! Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.eu Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 11. Urlop został przyjęty Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.eu Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 12. Urlop został przyjęty Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.eu Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.

Dlaczego Jesteśmy legendą?

Katujemy.eu to sieć serwerów Counter Strike nieustannie rozwijająca się dla was od 2014 r. Oferujemy w pełni dopracowane i stabilne serwery, odpowiedzialną oraz zorganizowaną administrację, dzięki której nasze serwery, jak i forum cieszy się bardzo dużą renomą. Dysponujemy ogromną ilością wszelakich trybów rozgrywki co pozwala wam wybrać coś dla siebie. Nie czekaj i dołącz do nas, abyśmy wspólnie tworzyli jedną społeczność graczy.

×
×
 • Create New...