Jump to content

Bulbuś

Moderator

Bulbuś last won the day on April 15

Bulbuś had the most liked content!

Community Reputation

2,299 Chodząca Encyklopedia

About Bulbuś

Redaktor
 • Rank
  Persona Non Grata
 • Birthday 07/08/2004

Informacje

 • Gracz
  CSGO
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Imię
  Olaf
 • Lokalizacja
  Dąbrowa Górnicza
 • Serwer
  [CSGO] ARENA 1VS1
 • Zainteresowania
  Polewanie Mateuszkowi.

Kontakt

 • Steam
  https://steamcommunity.com/profiles/76561198147652877/
 • GG
  0

Recent Profile Visitors

1,604 profile views
 1. Temat został przeniesiony do kosza! Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.eu Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 2. Temat został przeniesiony do kosza! Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.eu Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 3. Nie no, ale, że @ kiniaprzed @ Erwin? X D
 4. Temat został przeniesiony do archiwum! Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.eu Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 5. Bulbuś

   Archiwum bry

  Temat został przeniesiony do archiwum! Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.eu Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 6. Dobra tam na Arenie u @ sebek18to se możesz
 7. Temat został przeniesiony do archiwum! Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.eu Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 8. Temat został przeniesiony do archiwum! Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.eu Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 9. Temat został przeniesiony do archiwum! Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.eu Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 10. Aktywność na forum Staż Brak aktywności w zleceniach Nie
 11. Urlop został przyjęty Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.eu Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 12. Temat został przeniesiony do kosza! Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.eu Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 13. Hejka. Przychodzę z pewnym pomysłem odnośnie działu grafiki, a dokładniej zleceń. Mianowicie proponuję dodanie punktu w regulaminie, który wymaga posiadania konta na forum przez co najmniej 3 dni (przykładowo) by móc złożyć zlecenie. Dlaczego? Otóż mam wrażenie, że coraz częściej na forum trafiają osoby, które na szybkości chcą wbić sobie 10 postów, dostać jakąś grafikę i uciec z forum szybciej niż tu przyszli. Mam nadzieję, że wszystko jasno wytłumawytłumaczyłem i, że pomysł nie jest aż tak głupi.

Dlaczego Jesteśmy legendą?

Katujemy.eu to sieć serwerów Counter Strike nieustannie rozwijająca się dla was od 2014 r. Oferujemy w pełni dopracowane i stabilne serwery, odpowiedzialną oraz zorganizowaną administrację, dzięki której nasze serwery, jak i forum cieszy się bardzo dużą renomą. Dysponujemy ogromną ilością wszelakich trybów rozgrywki co pozwala wam wybrać coś dla siebie. Nie czekaj i dołącz do nas, abyśmy wspólnie tworzyli jedną społeczność graczy.

×
×
 • Create New...