Jump to content

JACK94

Użytkownik

Community Reputation

16 Neutralny

Informacje

 • Gracz
  CSGO
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Imię
  JACK
 • Serwer
  [CSGO] MIRAGE #2

Recent Profile Visitors

376 profile views
 1. Nie dostałeś bana za to, że jesteś lepszy ode mnie i że mnie to "boli" tylko za to, że od 3 dni nie chcesz wejść/podać maina, jak kicki nie działają to co mam zrobić ? Dostałeś bana na 10 min, teraz na 30 min i nic. To raz, a dwa zwyzywałeś mnie od low iq itp za co bana nie dostałeś chociaż śmiało mogłem Ci go dać(za obraze administracji). Wystarczy tylko i wyłącznie podać link do main konta bądź na nie wbić, vac ban tam masz? Po co ta zabawa w kotka i myszkę? Wchodząc na serwer akceptujesz regulamin, w którym znajduje się punkt: &1. Zasady ogólne &1.14 Na serwerze zabronione jest granie z jakąkolwiek blokadą, np. VAC, nawet jeśli dotyczy to innej gry. &1.15 Gracz może zostać poproszony przez administrację o włączenie widoczności spędzonych godzin w grze na profilu steam bądź o podanie innych swoich kont w celu weryfikacji jego umiejętności. &4. Taryfikator kar Utrudnianie pracy adminom Ban na 24h -> Ban na 7 dni -> Ban permanetny PS " Gdy ludzie latają na spinbotach to go nie ma a gdy przychodzę popykać w cs'a ze znajomymi to jestem banowany. " Sprawdź ilość banów jakie nałożyłem na graczy i wtedy siej propagandę. Edit/ Użyj opcji edytuj zamiast spamować. Nie, Ty masz podać link do main konta i tyle w temacie, tego wymaga regulamin serwera. " Głównym dowodem są gracze którzy wspólnie zemną bawią się grając w cs'a a nie spinają poślady jak JACK gdy ktoś jest od niego lepszy.Nie jest to pierwsza skarga na tego admina i wątpię że ostatnia,niewłaściwy człowiek na niewłaściwym miejscu bardziej przypomina 15latka z zaburzeniami emocjonalnymi gdy ktoś jest lepszy od niego niż admina :) " to również osoba trzecia może odebrać jako prowokację, gdyż każda z tych skarg została odrzucona a ja przedstawiłem dowody, także nie szukaj dziury w całym tylko podaj link do maina. edit 2 Nie jest to twoje main konto. "Czy posiadasz konto Prime?:Na koncie na którym chce mieć admina czyli Bad Boy nie posiadam , jest to nowe konto głównie stworzone do grania z przyjaciółmi których po kilku ciężkich miesiącach namawiania na spróbwanie cs'go udało mi się ich przekonać i wspólnie pykamy sobie na tym serwerze ponieważ przypadł nam do gustu, oczywiście staram się też grać turki .Jeżeli zajdzie taka potrzeba będę mógł podać moje main konto jednakże wogólę na nim nie gram przez plagę graczy oszukujących i używających wspomagaczy , na tym koncie głównie gram Faceit'y " Skończ grać w gierki i daj po prostu link do maina. Edit 3 Ustaw taki sam nick jak masz na obecnym koncie bo mogłeś dać link do jakiegokolwiek innego konta. I odblokuj godziny. PS Na jednym z dem Twój kolega się wygadał, że masz bana na mainie. Edit 4 Masz wejść i koniec. Kłamiesz od samego początku. edit 5 W Twoim przypadku tak. Niepotrzebnie marnujemy czas na Ciebie i w dodatku kłamiesz od samego początku. Więc w celu weryfikacji masz wejść na swoim mainie na serwer.
 2. Nie, bo krótsze muty w ogóle nie dają Ci nic do myślenia, to raz a dwa ich ilość sama z siebie powoduje, że w Twoim przypadku 7 dni to i tak krótka kara. Jak dla mnie zasługujesz na perm muta. Z mojej strony to wszystko.
 3. Człowieku ale ty zazwyczaj prowokujesz do tej kłótni, samo z siebie się to nie wzięło, że masz 53 muty/gagi! Żadne z tych ostrzeżeń nie zmieniło nic w Twoim zachowaniu, więc?
 4. Kolega Edwin nie pierwszy nieostatni raz wyzywał kogoś przez którego zginął. Jest to osoba która ma najwięcej mutów na serwerze i te muty nie dają mu nic do zrozumienia. Jestem za tym aby zablokować komunikację głosową Edwinowi na zawsze. Dostał na tydzień, bo dwa dni temu mute na 1 dzien(1440min) jak zwykle nie zadziałał. Dowód? Jakiekolwiek demo na którym gra Edwin i w danej chwili nie ma muta. ŁĄCZNIE 53 muty/gagi. + Szczegóły wyciszenia Nazwa gracza ToXiC Edwin2kk Steam ID STEAM_1:0:243923537 Steam3 ID [U:1:487847074] Steam Community 76561198448112802 Nadany 01-03-20 12:46 Długość wyciszenia Na zawsze Data wygaśnięcia Brak informacji. Powód Brak kultury Zablokowany przez Administratora Dark`Fallen Zablokowany na ██ ★ Katujemy.eu ★ | MIRAGE #2 | !ws !kn... Wszystkich kar 53 (search)
 5. Niestety moja decyzja była zbyt pochopna, na podstawie dema nie jestem w stanie udowodnić winy, gdyż byłoby zbyt mało dowodów. Bardzo proszę o odbanowanie gracza.
 6. Ta? Admin ma wiedzieć czy Ty to mówisz dla beki czy serio. Regulamin mówi jasno i administrator tego się trzyma.
 7. http://620.gotv.pro/srv54409/auto0-20200410-121413-994464204-de_mirage-___________Katujemy.eu_______MIRAGE__2____ws__knife__gloves_______128TR.dem.zip Od 4 rundy sytuacja z Baksiem, Patrykiem, Banitą jak i Dunkiem(cmd z nowych skinów do postaci które są głośne i długie). Cesar o ile mial nick ER to ban na 60 min za spam cmd i dodatkowo widząc co się dzieje dalej chciał prowokować do zabawy swoimi cmd. Demo - http://620.gotv.pro/srv54409/auto0-20200410-131204-1249315437-de_mirage-___________Katujemy.eu_______MIRAGE__2____ws__knife__gloves_______128TR.dem.zip Jeszcze w trakcie nagrywanie, ale były to pierwsze rudny(tyczy się to również Dunka).
 8. Popraw GT i mogę być na tak. -gt, +wiek, +ogarnia, +doświadczenie.
 9. Jestem neutralny. +dlaczego ja, +rozpoznawalny, +/- wiek, -gt
 10. Kwestia jest taka że gra masa nowych kont, jeśli prosisz gracza o podanie albo wbicie na główne konto to powinien to wykonać, jeśli nie chce to może otrzymać bana za niestosowanie się do poleceń administratora. 99% nowych kont to cziterzy także taki punkt w regulaminie jest bardzo istotny i temu komu zależy powinien się do niego zastosować. Szanujmy swój czas.
 11. Miało być "info ts" i to już w zasadzie wszystko wyjaśnia. Wrócę z pracy to szczegółowo opisze w/w sytuację. EDIT: Kolega Hejka tu Lenka grał razem z graczem o nicku Marynarz(UPS), na podstawie obserwacji podczas meczu, gracz Hejka tu Lenka "kierował" Marynarza w większości przypadków w kierunku akcji, to też na tej podstawie dostał bana na 7 dni. Marynarz został zbanowany permanentnie za używanie cheatów na swoim poprzednim koncie(2 dni temu VAC). Dowód w postaci dema jest nijaki, bo tego tam aż tak nie widać. Na podstawie dema/logów można sprawdzić w jaki sposób przebiegała współpraca z Hejka tu Lenka. Dla mnie sprawa jest jasna i klarowna. Jeżeli chcesz nam udowodnić, że nie siedziałeś razem z nim na koncie to mogłeś zdecydowanie szybciej dać mi namiary na jego konto, ale nie wolałeś prowadzić zbędną gierkę przez parę rund, po czym sam musiałem odnaleźć jego konto.
 12. Obecnie trwa mapa na której kolega dostał mute i gaga, jak się skończy to rozpiszę demo z tej sytuacji. Po obejrzeniu demka, jednak nie powiedział "ku*wo czego stoisz we mnie w tym oknie" a ku*wa, muta dostał na 30 min, bo na tamten moment uznałem to za słuszną karę, myśląc, że dostało mi się od ku*ew. Z kolei gag dostał, bo dalej brnął w temacie, prowokując do dalszej kłótni, co można wyczytać w logach. PS Tak z ciekawości, wymień te "wieczne problemy" co do mojej osoby, gdyż nie przypominam ich sobie. edit Co do gaga, bo w arogancki sposób prowadziłeś rozmowę. Co do czepiania się wszystkich i wszystkiego wymień kilka przykładów, bo jestem ich niezmiernie ciekaw :). Jeśli kwestionujesz moje czepialstwo w stosunku do "celów mapy" bądź "wyzywania się" no cóż, od tego jest admin aby pilnować porządku, jeżeli ktoś wchodzi do gry powyzywać innych bądź trollować gierke - przykro mi. Jeśli z kolei są to inne powody - wymień je. Edit2 Podaj konkretne przykłady, ogólnikowo to w zasadzie sam wiesz jak wygląda... Jeżeli ktoś łamie regulamin, to dostaje stosowną karę wg. rozpiski jaką posiadamy. Nigdy ja ani inny admin za darmo muta albo gaga nie daje.
 13. A więc tak, powód bana miał być nieco dłuższy ale go ucięło co w sumie jest bez znaczenia gdyż moja decyzja na podstawie kilku rund(spect) tego gracza była błędna. Po przeanalizowaniu kilku demek z całego wczorajszego dnia, gracz jest czysty i bardzo proszę go o odbanowanie.
 14. Na podstawie dowodów w postaci dema(niski tickrate oraz wysoki ping gracza), niestety nie można nic udowodnić, także jeśli chodzi o mnie bardzo proszę o odbanowanie tego gracza. Poza tym wielu użytkowników serwera narzekało na niego, że ma wysoki ping(praktycznie stałe 175ms) co znacząco utrudnia trafienie tej osoby. I tu jest druga prośba, mianowicie wypadało by coś z tym Panem zrobić jeśli chodzi o ping.

Dlaczego Jesteśmy legendą?

Katujemy.eu to sieć serwerów Counter Strike nieustannie rozwijająca się dla was od 2014 r. Oferujemy w pełni dopracowane i stabilne serwery, odpowiedzialną oraz zorganizowaną administrację, dzięki której nasze serwery, jak i forum cieszy się bardzo dużą renomą. Dysponujemy ogromną ilością wszelakich trybów rozgrywki co pozwala wam wybrać coś dla siebie. Nie czekaj i dołącz do nas, abyśmy wspólnie tworzyli jedną społeczność graczy.

×
×
 • Create New...