Jump to content

Ten Jedyny

Użytkownik

Community Reputation

121 Neutralny

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

346 profile views
 1. Hmm, można dać szanse +Wiek +Aktywność +Możliwość poświęconego czasu +Chęci
 2. Witaj ten, który chce mnie posadzić spać :D
 3. Ja mogę chętnie zagrać, tylko kiedy i jakie pozycje są już zajęte?
 4. Imię : Mikołaj Wiek :17 lat Staż na forum :Od 22 października 2019 roku Znajomość ortografii i interpunkcji [0/10] :Ortografia 8/10, interpunkcja 6/10, ale staram się robić jak najmniej błędów. Dlaczego ty? :Miałem już parę razy ową rangę, więc wiem z czym to się je. Chciałbym pomóc redakcji, ponieważ aktualnie są 3 osoby, a działów jest całkiem sporo, więc moja osoba przejęła by parę działów, żeby redaktorzy mieli mniej pracy. Jestem osobą miłą, pomocą i pełną pomysłów tych dobrych, złych jak i zwariowanych. Na forum można mnie złapać cały czas, więc problem z czasem by nie było, aktualnie do szkoły nie wracamy, więc poza odrabianiem zadanych lekcji to mam już wakacje i mogę poświęcić swój czas właśnie na redakcje.
 5. Witam drodzy przyjaciele, nieznajomi oraz uczestnicy owego forum, jestem przedstawicielem partii PIESEŁ, którego założycielem jest nasza opiekunka @ kinia wraz ze zbliżąjącymi się wyborami chcemy, żebyście to właśnie ją wybrali na moderatora, sprawiedliwego, pomocnego, oraz szczerego. Dzięki jej pomocy wszystkim będzie o wiele lepiej, dodatkowe fundusze na poczet ludzi wstawiających zdjęcia z piesełkami, darmowe alkohole @ Gosia ?! @ Karcok @ Nati @ Dudnes tutaj specjalnie dla was. I wiele, wiele więcej, a tego dowiedzie się już po wyborze naszej kandydatki na moderatora.
 6. @ Erwin hahahahah słabiak
 7. To oczywiście jak zapraszasz to mogę wpaść na kawę i ciacho :D
 8. @ CytrynQa. jak zapłącę ci za bilet zrobisz mi takie? :C
 9. "Ale patrz tego mida" "Nikogo nie ma" *JEB*
 10. @ kinia 007 zgłoś się xD
 11. Wyszyścić komputer od środka, przeczyścić z kurzu, użyć powietrza w sprayu jak masz i zmienić pastę termoprzewodzącą.

Dlaczego Jesteśmy legendą?

Katujemy.eu to sieć serwerów Counter Strike nieustannie rozwijająca się dla was od 2014 r. Oferujemy w pełni dopracowane i stabilne serwery, odpowiedzialną oraz zorganizowaną administrację, dzięki której nasze serwery, jak i forum cieszy się bardzo dużą renomą. Dysponujemy ogromną ilością wszelakich trybów rozgrywki co pozwala wam wybrać coś dla siebie. Nie czekaj i dołącz do nas, abyśmy wspólnie tworzyli jedną społeczność graczy.

×
×
 • Create New...