Jump to content

Adamko4yt

Użytkownik

Community Reputation

33 Neutralny

3 Followers

About Adamko4yt

 • Birthday 11/10/1996

Informacje

 • Gracz
  CSGO
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Imię
  Adam
 • Lokalizacja
  Jelcz Lakowice
 • Serwer
  [CSGO] 5 MAPS
 • Zainteresowania
  Gry,Dziewczyny, piłka noża (reprezentacja polski )

Kontakt

 • Steam
  https://steamcommunity.com/profiles/76561198078946740/
 • GG
  0

Recent Profile Visitors

334 profile views
 1. Jestem na Tak + Gt + Staż na serwerze + Zgłasza ludzie, łamiący regulamin + Spełnia wymagania w 100% + sm + wiek -/+ SorceBans ostatni gag za obrazę 21.05.2020
 2. Widać poprawę + Poprawa zachowania na serwerze do innych graczy. + Poprawa aktywności na serwerze. + Zgłaszanie i upominanie graczy. + Poprawa dojrzałość emocjonalnej. -/+ Widzę że nie spełniasz wszystkich wymagań na forum. Związku z tym że to jest drugie twoje podanie poprzednie podanie zostało odrzucone z powodu bana za obrazę a zgodnie z regulaminem jest całkowity zakaz obrażania,wyzywania innych graczy i osób z uprawnieniami. Rekomenduje na okres próbny 7 dni.
 3. Jestem na tak +gt +sm +SoursBans czysty +Nigdy nie widziałem żeby łamał jakiś podpunkt w regulaminie.
 4. + Wiek + Gt + Aktywność na serwerze + Zgłaszanie osób które łamią regulamin lub używają nie dozwolonych programów + doświadczenie + Podanie zgodnie z wzorem -/+ Forum brakuje ci około 1h na forum i 4 posty -/+ sm - Kultura - Obrazy gracza - Według mnie jest zbyt impulsywny - SourceBans ostatni mut/gag 16.04.2020 obraza więc bardzo nie dawno Bardzo mi jest przykro ale niestety na tą chwilę jestem na Nie. Jeśli chcesz być adminem to musisz te 4 minusy zamienić w plusy. Oj Rivel Lubie cie fajnie się z tobą gra rozmawia,ale ten twoje muty i gag trochę zniechęcają mnie to wydania pozytywnej opinii. Jeszcze ten post pod twoim tematem jesli chcesz coś dopisać to pamiętaj że jest opcja edytuj moderatora ci na pewno ci napiszę w poście. Jak by nie te 4 minusy to bym dał tak.
 5. Sorki, ale ja cię może dwa razy widziałem na serwerze. - GT - Nie znam cię dobrze i większość Administratorów też. - Aktywność na forum minimum 5 godzin, 10 postów, konto na forum minimum tydzień czasu. - Aktywność na serwer 30h i 2 tygodnie stażu - Brak steam id. - Brak kontaktu. - Nie spełniasz wymaganie. A w podaniu masz napisane, że Spełniasz. Moim zdanie wątpię, żebyś Znał regulamin cały jak, dopiero 9 godzin temu się zarejestrowałeś. Niech Administracja cię dobrze pozna i po obserwuje, czy dobrze się zachowujesz wobec innych graczy i administratorów i nie łamiesz regulaminu. Czy zasługujesz na rangę Administratora? Jestem w tej chwili na Nie.
 6. +Wiek (zgodnie z wymaganiami 16 lat ) + Aktywność 15 h w ciągu 7 dni +/- Dlaczego Ja - Kultura - Obrazy - Ten Gracza Nie zasługuje w tej chwili na admin ponieważ w tamtym tygodniu czepiał się strasznie gracza o nick alsaa że zabije wszystkich i nie daje fragów źle się odzywał do kobiety ja jego upomniałem żeby się uspokoił ale zaczął do mnie się źle odzywać i powiedział "wyjeb.... mam w to czy dasz mi muta czy nie" ale jemu nie dałem miałem dać muta ale odpuściłem temu graczowi. Tak jak kiedyś oglądałem demka sobie to zauważyłem że jak nie ma admin to ten graczy źle się zachowuje do innych graczy. - Według mnie jest zbyty impulsywny. - Nie zawsze trzyma się regulaminu często widzę jak wybiera skiny jak trwa runda +/- SoureBans ostatni muta/gag z dnia 08.04.2020 roku ( https://banserwin.pl/index.php?p=commslist&searchText=STEAM_1%3A1%3A510533289 ) Tak jak koledzy napisali na górze dopiero co dostał admin na innych serwer na tej sieci a już składa podanie na inny serwer. Moim zdaniem nie zasługuje w tej chwili na admin. Jeśli ktoś mam wątpliwości to chętnie przestawię dowody w postaci demka z serwer. Przykro mi ale jestem na Nie.
 7. + Wiek + SM + GT + Doświadczenie + Aktywność + Forum + Zgłaszanie osób które łamię regulamin albo używają niedozwolonych programów. + Kultura + Trzyma się regulaminu i jego nie łamie. + Mogę jeszcze wymieniać wiele plusów ale myślę że to wystarczy żeby podanie było rozpatrzone pozytywnie. Jestem jak najbardziej na Tak.
 8. +Wiek +Aktywność w ciągu tygodnia około 1400minut +GT (252 godzin) + SM + Dlaczego Ja + SourceBans tylko jeden muta za podanie infa o adminie + Zgłasza osoby które łamię Regulamin lub używają niedozwolonych programów. na [email protected] . + 5K godzin na cs go +/- Wymagania Forum brak postów 5 + Jest Jeszcze Dużo plusów do wymieniania. Uważam że to wystarczy Jestem Na Tak.
 9. Na mapie inferno przyjemnie się gra jak na serwerze, jest 24 graczy. Jak jest 33 graczy to, jest wielki chaos. Jestem za zmianą mapy „de_cobblestone"albo powrócić do mapy „de_overpass” Jestem ciekawe czemu mapa „de_nuke” nie jest grywalna na tym serwerze?
 10. + Dlaczego Ja + Wiek + Doświadczenie + mikro + sm + Prime + GT + Nie łamie regulaminu SourceBans czysty - Aktywność na serwerze Od siebie dodam że bardzo miła osoba i spokojna.Nie słyszałem żeby w mojej obecności na serwerze przeklinała ani wyzywała innych graczy. Jestem na Tak
 11. + GT + Wiek + Dlaczego Ja + Zgłasza jak ktoś łamie regulamin lub używa nie dozwolonych programów + Ogarnia + Ja osobiście zauważyłem poprawę w słownictwie - Posty na forum - Długość stażu forum Jestem Na Tak
 12. Jestem na Tak + GT + Wiek + Poprawa kultury + Znajomość komend + Komunikacja + Zgłaszanie osób którzy łamią regulamin +/- Forum - Dlaczego ja
 13. Nick: Adamko4 Powód:zmarł mi jeden z rodziców Data:02.03.2020- Do odwołania @ cloud`@ [email protected] SQUeZ
 14. Nick: Adamko4yt Powód: Sprawy Osobiste,Prywatne Data: 01.01.2019 -17.01.2019

Dlaczego Jesteśmy legendą?

Katujemy.eu to sieć serwerów Counter Strike nieustannie rozwijająca się dla was od 2014 r. Oferujemy w pełni dopracowane i stabilne serwery, odpowiedzialną oraz zorganizowaną administrację, dzięki której nasze serwery, jak i forum cieszy się bardzo dużą renomą. Dysponujemy ogromną ilością wszelakich trybów rozgrywki co pozwala wam wybrać coś dla siebie. Nie czekaj i dołącz do nas, abyśmy wspólnie tworzyli jedną społeczność graczy.

×
×
 • Create New...