Jump to content

Adamko4yt

Admin CS:GO [5 MAPS]

Community Reputation

26 Bywalec

1 Follower

About Adamko4yt

 • Birthday 11/10/1996

Informacje

 • Gracz
  CSGO
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Imię
  Adam
 • Lokalizacja
  Jelcz Lakowice
 • Serwer
  [CSGO] 5 MAPS
 • Zainteresowania
  Gry,Dziewczyny, piłka noża (reprezentacja polski )

Kontakt

 • Steam
  https://steamcommunity.com/profiles/76561198056757065/
 • GG
  0

Recent Profile Visitors

184 profile views
 1. +Wiek +Aktywność w ciągu tygodnia około 1400minut +GT (252 godzin) + SM + Dlaczego Ja + SourceBans tylko jeden muta za podanie infa o adminie + Zgłasza osoby które łamię Regulamin lub używają niedozwolonych programów. na u@ . + 5K godzin na cs go +/- Wymagania Forum brak postów 5 + Jest Jeszcze Dużo plusów do wymieniania. Uważam że to wystarczy Jestem Na Tak.
 2. Na mapie inferno przyjemnie się gra jak na serwerze, jest 24 graczy. Jak jest 33 graczy to, jest wielki chaos. Jestem za zmianą mapy „de_cobblestone"albo powrócić do mapy „de_overpass” Jestem ciekawe czemu mapa „de_nuke” nie jest grywalna na tym serwerze?
 3. + Dlaczego Ja + Wiek + Doświadczenie + mikro + sm + Prime + GT + Nie łamie regulaminu SourceBans czysty - Aktywność na serwerze Od siebie dodam że bardzo miła osoba i spokojna.Nie słyszałem żeby w mojej obecności na serwerze przeklinała ani wyzywała innych graczy. Jestem na Tak
 4. + GT + Wiek + Dlaczego Ja + Zgłasza jak ktoś łamie regulamin lub używa nie dozwolonych programów + Ogarnia + Ja osobiście zauważyłem poprawę w słownictwie - Posty na forum - Długość stażu forum Jestem Na Tak
 5. Jestem na Tak + GT + Wiek + Poprawa kultury + Znajomość komend + Komunikacja + Zgłaszanie osób którzy łamią regulamin +/- Forum - Dlaczego ja
 6. Nick: Adamko4 Powód:zmarł mi jeden z rodziców Data:02.03.2020- Do odwołania @ cloud`@ EXTREMAAAAA@ SQUeZ
 7. Nick: Adamko4yt Powód: Sprawy Osobiste,Prywatne Data: 01.01.2019 -17.01.2019
 8. Wiem co mam robić demko będzie rozpisane w ciągu 24 godzin. Po obejrzeniu Demka dokładnie i szczegółowo.Mogę stwierdzić że gracz @ avechimiał kilka akcje które na pierwszy rzut oka mogły sugerować że używa nie dozwolonych programów ale po dokładniejszym analizie demka i spowolnieniu akcje było widać delikatnie model/lub kawałek broni i lunety i trochę tez farta.Moim zdaniem Gracza jest czysty.I mam za mało dowodów żeby rozpisywać demko.Bo mam tylko 3 akcje które są +/- Wynagradzam Gracza za stracony czas i za mój błąd w postaci VIpa na 30 dni na mój koszt tylko muszę się skontaktować z Erwinem. @ LEGENDAR
 9. Tak serio to cię w ogóle nie znam. Jestem na Nie. - Sprawdzałem GT i masz 20 godzin w tym 13 godzin przez 7 dni. A w ciągu 30 dni byłeś aktywny tylko tydzień. + Wiek. - Nie znasz dobrze wszystkich graczy. - Nikt z adminów cię praktycznie nie znam. +/- Dlaczego Ja Zgadzam się z @ LadyAnna @ LEGENDAR.
 10. 11:55 popatrzenie się na ścianę w momencie ktoś schodził do andera, wyskoczył z okna, oddał trochę szybki strzał 13:32 dostał info od team że kuchnia zabił normalny, potem wrócił na okno po chwili, cofnął się znów na kuchnie wszedł, do kuchni jak bym wiedział, że ktoś tam jest, a na b był, jeden z team akcja trwała do 14:00 26:05 dostał info od team że jest mid, ale nie słyszał, że podchodź krzesło i konektor jak już był przeciwnik, blisko dopiero wychylił 27:30 kilka sekund wcześniej team tt przeszedł przez b nie podał znanego infa, że ktoś jest w kuchni a podejrzany nie mógł wiedzieć, że ktoś będzie w kuchni a wychylał trochę podejrzanie. 30:44 przeciwnik idzie stronę okna po cichu podejrzany kieruję się w stronę konektora jak przeciwnik wychla on nagle się odwraca. 30:58 podejrzany wchodzi przez konektora na bomb sita A po sprawdzeniu schodów, dżungli, patrz się na nindżę wprost celowany w model idzie w stronę nindży sprawdzając kanapkę. 33:41 podejrzany idzie na cicho wcelowany w drzwi od kuchni jak przeciwnik, zmienia pozycje to nagle, podejrzany za nim biegnie. 37:23 podejrzany stoi na schodach koło respa tt patrzy się w stronę rampy, pałaców bez lunety jak podchodzi koleś od pałaców wycelowany się 37:55 podejrzany wraca na schody respa tt widzi wroga, że skraca pałace i oddaje strzał, nie mając celownik na modelu. 38:02 podejrzany wyciąga pistolet w momencie jak przeciwnik, jest blisko jego i zabija, w 38:08 odwraca i zabija przeciwnika koło TV. Było więcej akcji, ale po wyłączeniu komunikacji głosowej było przeciwników słychać. Rozpisane @ clixxu.
 11. Imię:Adam Twój nick na serwerze: Adamko4 Wiek: 23 lata Mutacja głosu: Tak Czas spędzony na serwerze (link do GT): https://www.gametracker.com/server_info/91.224.117.21:27125/top_players/?query=adamko4 Znajomość komend admina [1-10]: 8 Dlaczego ty? Prosimy o dłuższą wypowiedź: Spędzam na serwerze sporo czasu, jestem aktywnym graczem. Większość adminów mnie zna a czy mnie lubią, tego nie wiem, nie pytałem, Zgłaszam na u@/steam/forum, jeśli jest ktoś odpalony lub podejrzanie gra nie zawsze, moje podejrzenia się sprawdzają, jestem tylko człowiekiem i każdy może się pomylić. Jeśli widzę, że ktoś łamie lub nagina regulamin, Często upominam graczy, żeby się uspokoili, nie obrażali innych graczy oraz nie nadużywali przekleństw. Jeżeli chodzi o samo Doświadczenie w grze cs go to posiadam na obecnym koncie prawie 700 h godzin na starym koncie, którego sprzedałem posiadałem przed sprzedażą 1100 godzin (niestety tego nie mogę udowodnić) Potrafię zachować spokój, jestem kulturalny wobec innych graczy, Nie posiadam żadnego kick/bana ani warna na forum. Doświadczenie w Administracji posiadałem admina,ubt, Opiekuna serwera w cs 1.6 miałem tę posadę około 2 lata, miałem admina w cs go na innej sieci . Myślę, że się sprawdzę w tej roli też na tym serwerze. Tak informacja Pracuje na 3 zmian więc na drugich zmianach, będę w godzinach przedpołudniem 10/12:30 i wieczorem 22:45/2:00. Posiadasz działający mikrofon: Tak Kontakt (GG / Steam): https://steamcommunity.com/profiles/76561198056757065/ (ts3, nie długo GG ) i inne komunikacje ) Steam ID: STEAM_0: 1: 48245668 Czy posiadasz konto Prime?: Tak Zapoznałeś się z WYMAGANIAMI na admina i je spełniasz w 100%: Tak Składki: Oczywiście że będę wspierał serwer. Jeżeli NIE spełniasz wymagań NIE składaj podania!Admin posiada rezerwację slota!Admin jest zwolniony ze składek comiesięcznych. Aczkolwiek jeśli masz gest możesz rzucić groszem na serwer, zawsze się przyda. Ponownie podanie na admina złożyć można najwcześniej 7 dni po odrzuceniu poprzedniego podania.

Dlaczego Jesteśmy legendą?

Katujemy.eu to sieć serwerów Counter Strike nieustannie rozwijająca się dla was od 2014 r. Oferujemy w pełni dopracowane i stabilne serwery, odpowiedzialną oraz zorganizowaną administrację, dzięki której nasze serwery, jak i forum cieszy się bardzo dużą renomą. Dysponujemy ogromną ilością wszelakich trybów rozgrywki co pozwala wam wybrać coś dla siebie. Nie czekaj i dołącz do nas, abyśmy wspólnie tworzyli jedną społeczność graczy.

×
×
 • Create New...