Jump to content

Idenostredolomine

Admin CS:GO [5 MAPS]

Community Reputation

2 Neutralny

About Idenostredolomine

 • Birthday 11/02/1987

Informacje

 • Gracz
  CSGO
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Imię
  Jakub
 • Lokalizacja
  Łódź
 • Serwer
  [CSGO] 5 MAPS

Kontakt

 • Steam
  ernildz
 • GG
  0

Recent Profile Visitors

270 profile views
 1. o ile sobie przypominam to nie była mapa Train Jeżeli o mirage to gracz czysty Farcik xd.Prosze o UB
 2. Na spokojnie jeszcze raz obejrzałem demko gracz czysty proszę o Ub dla tego Pana
 3. + Dlaczego Ja + Znajomość SM + Doświadczenie + GT Jak najbardziej na TAK
 4. + Wiek + Aktywność + GT + Dlaczego Ja + Prime Jestem za daniem szansy
 5. Demko sprawdzone zaraz po tym jak gracz dostał bana. Gracz czysty Proszę o UNBAN
 6. Ja również jestem za zmianą mapy Inferno na inną mapę. Przy pełnym serwerze jest masakra. Overpass czy Cobble to już wybór jest do wyższej Administracji. Temat tego Inferno na serwerze nigdy chyba nie przejdzie obojętnie przy takiej ilości graczy. RIP INFERNO
 7. W takim razie skrócę Idenostredolomine
 8. Obecny nick: Platinium Nowy nick: Idenostredolominebotulismanore Powód zmiany: Z tego powodu, że trzeba posiadać taki sam nick na Forum jak i na serwerze.Nick Platinium miałem na początku gry u was na serwerze 5 maps , teraz bym poprosił zmianę na stałe na nowy nick. Reklamy:Niby pierwsza zmiana nicku jest za free ale w wolnym czasie zrobię kilka reklam.
 9. Obejrzałem demo. I chciałem powiedzieć , że ten gracz jest czysty. To ja po prostu popełniłem błąd nadając mu bana , każdemu pomyłka czasem się zdarza. Epileptyk Sory za mój błąd. Myślę że gracza można Odbanować i przepraszam za mój błąd.
 10. Imię: Jakub Twój nick na serwerze: Wcześniej Paltinium [ Fuck The System ], teraz idenostredolominebotulismanore Wiek: 32 Mutacja głosu: Tak posiadam Czas spędzony na serwerze (link do GT):https://www.gametracker.com/server_info/91.224.117.21:27125/top_players/?query=idenostredolominebotulismanore , https://www.gametracker.com/player/Platinium [ FucK The SysteM ]/91.224.117.21:27125/ Znajomość komend admina [1-10]:5 Dlaczego ty? (Prosimy o dłuższą wypowiedź.) Chciałbym pomóc Administracji , przed przerwą w CS:GO posiadałem Administratora na innych konkurencyjnych sieciach , Sam w sumie posiadłem za starych dobrych czasów własne serwery ale to najmniej istotne. Chciałbym być tu kolejnym filarem który może w jakiś sposób pomóc , i cofnąć się troszkę w czasie , wiadomo gra grą ,ale są również jakieś zasady które trzeba utrzymać. Często są osoby zakłócające porządek na serwerze jak i nadużywające wspomagaczy, chce takie dziadostwo za przeproszeniem Eliminować.Co do Forum może postów nie mam wystarczająco duże ,ale to zawsze mogę nadrobić. Posiadasz działający mikrofon? Oczywiście Kontakt (GG/Steam):https://steamcommunity.com/profiles/76561198031777468/ Steam ID:STEAM_1:0:35755870 Posiadasz konto Prime? Jasne Zapoznałeś się z wymaganiami admina? Tak Oczywiście

Dlaczego Jesteśmy legendą?

Katujemy.eu to sieć serwerów Counter Strike nieustannie rozwijająca się dla was od 2014 r. Oferujemy w pełni dopracowane i stabilne serwery, odpowiedzialną oraz zorganizowaną administrację, dzięki której nasze serwery, jak i forum cieszy się bardzo dużą renomą. Dysponujemy ogromną ilością wszelakich trybów rozgrywki co pozwala wam wybrać coś dla siebie. Nie czekaj i dołącz do nas, abyśmy wspólnie tworzyli jedną społeczność graczy.

×
×
 • Create New...