Jump to content

bePe

Użytkownik

Community Reputation

0 Neutralny

Informacje

 • Gracz
  CSGO
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Poznań

Kontakt

 • Steam
  http://steamcommunity.com/profiles/[U:1:200895514]
 • GG
  0

Recent Profile Visitors

75 profile views
 1. Powiedzmy, że rozumiem podejrzenia, ale naprawdę? Dziwnie gram i wychodzę z prefire? Taki mam styl grania, nie wiem, a z prefire wychodzę jak jestem pewny, że gracz może być w danej pozycji, zwłaszcza kiedy na serwerze gra prawie 30 osób. Tak jak napisałem w apelacji, nie oszukuje i nie wiem jak mam to udowodnić, vaca nie mam, 400mm zagranych, 1400h. No cóż, zróbcie co uważacie za słuszne, aczkolwiek nadal podtrzymuje zdanie, że ban jest niesprawiedliwy. Szkoda, bo przyjemnie tam się grało.
 2. Twój nick: bePe Nick admina banującego: Damianciu Data/Mapa: 26.09.2019 20:14 de_train SteamID: STEAM_1:0:100447757 Serwer (mod): 5 MAPS Opis sytuacji: Miałem chwilowego afka, wróciłem do gry i zostałem sam na dwóch przeciwników. Jednego zabiłem, bo go słyszałem i się w niego wcelowałem, nagle drugi przeciwnik podłożył bombę na B, zacząłem biec i nagle wyrzuciło mnie z serwera z banem, wszedłem na stronę, bo chciałem zobaczyć powód, myślałem, że przez afk zostałem zbanowany, a powód to wallhack. Nigdy w csie nie cheatowałem, nieskromnie powiem, że uważam się za dobrego gracza, który też gra fair play. Nie wiem gdzie admin dojrzał się mojego "WH", ale ban jest w 100% niesłuszny, nie wiem jak mogę to udowodnić, nie mam vaca na koncie, gram od prawie 5 lat, mam nagrywać telefonem jak gram? Wycinek z konsoli: Disconnect: Zostałeś zbanowany na tym serwerze, odwiedź https://katujemy.eu aby poznać szczegóły.

Dlaczego Jesteśmy legendą?

Katujemy.eu to sieć serwerów Counter Strike nieustannie rozwijająca się dla was od 2014 r. Oferujemy w pełni dopracowane i stabilne serwery, odpowiedzialną oraz zorganizowaną administrację, dzięki której nasze serwery, jak i forum cieszy się bardzo dużą renomą. Dysponujemy ogromną ilością wszelakich trybów rozgrywki co pozwala wam wybrać coś dla siebie. Nie czekaj i dołącz do nas, abyśmy wspólnie tworzyli jedną społeczność graczy.

×
×
 • Create New...