Jump to content

pfff

Użytkownik

Community Reputation

44 Pomocnik

6 Followers

Informacje

 • Gracz
  CS 1.6
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Wioska Liścia

Recent Profile Visitors

317 profile views
 1. pfff

  Propka

  ta kick blokade na strefy
 2. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Ponowne podanie możesz złożyć po upływie 7 dni. Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 3. Przyjęty. Zgłoś się po rangę w odpowiednim dziale na forum, zaś do któregoś z Właścicieli w celu odebrania uprawnień na serwerze.
 4. Z dniem dzisiejszym postanowiliśmy otworzyć szybką rekrutacje na Strażnika Serwera! Wzór Twój nick z gry: Imię: Wiek: Zakres wiedzy o AMXX(0-10): Czy posiadasz sprawny mikrofon: Czy przeszedłeś mutacje: Wymagania Ukończony 16 rok życia. Sprawny mikrofon oraz mutacja. Wysoka kultura osobista. Podania należy składać w tym temacie, pamiętajcie by zastosować się do wzoru!
 5. bendom mamuski wyzywane???????? jak tak to ok
 6. WZÓR Twój nick z gry: Imię: Wiek: Czy posiadasz Counter-Strike 1.6 na steam(Jeżeli tak, link do steamcommunity): Link do GameTracker'a: Zakres wiedzy o AMXX(0-10): Czy posiadasz sprawny mikrofon: Czy przeszedłeś mutacje: WYMAGANIA Aktywność na serwerze minimum 15 godzin (900minut). Staż na serwerze minimum tydzień. Ukończony 14 rok życia. Kultura osobista na wysokim poziomie. Sprawny mikrofon oraz mutacja. DODATKOWE INFORMACJE Jeżeli Twoje podanie zostało odrzucone, następne możesz napisać po upływie 7 dni od ODRZUCENIA podania. Strażnik serwera jest zwolniony ze składek comiesięcznych. Uwaga!Niezastosowanie się do wyżej wymienionego wzoru będzie skutkowało natychmiastowym zamknięciem tematu! SKALA AMXX
 7. WZÓR Twój nick z gry: Imię: Wiek: Czy posiadasz Counter-Strike 1.6 na steam(Jeżeli tak, link do steamcommunity): Link do GameTracker'a: Zakres wiedzy o AMXX(0-10): Czy posiadasz sprawny mikrofon: Czy przeszedłeś mutacje: WYMAGANIA Aktywność na serwerze minimum 25 godzin (1500minut). Staż na serwerze - minimum 2 tygodnie na randze Strażnika Serwera. Konto STEAM z grą Counter-Strike 1.6. Ukończony 16 rok życia. Kultura osobista na wysokim poziomie. Sprawny mikrofon oraz mutacja. DODATKOWE INFORMACJE Jeżeli Twoje podanie zostało odrzucone, następne możesz napisać po upływie 7 dni od ODRZUCENIA podania. Administrator serwera jest zwolniony ze składek comiesięcznych. Uwaga!Niezastosowanie się do wyżej wymienionego wzoru będzie skutkowało natychmiastowym zamknięciem tematu! SKALA AMXX
 8. pfff

   Archiwum czesc

  NORMALNIE ANTOLIJ DIATLOW
 9. hej XD troche mnie dzis trzepie

Dlaczego Jesteśmy legendą?

Katujemy.eu to sieć serwerów Counter Strike nieustannie rozwijająca się dla was od 2014 r. Oferujemy w pełni dopracowane i stabilne serwery, odpowiedzialną oraz zorganizowaną administrację, dzięki której nasze serwery, jak i forum cieszy się bardzo dużą renomą. Dysponujemy ogromną ilością wszelakich trybów rozgrywki co pozwala wam wybrać coś dla siebie. Nie czekaj i dołącz do nas, abyśmy wspólnie tworzyli jedną społeczność graczy.

×
×
 • Create New...