Skocz do zawartości

Heysiwer

Użytkownik

Reputacja

2 Neutralny

Informacje

 • Gracz
  CS 1.6
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Polska

Ostatnio na profilu byli

81 wyświetleń profilu
 1. Nick: Heysiwer Nick Admina: Nie wiemSteam ID/IP: ' STEAM_1 : 0 : 1975929064 Czas zdarzenia/data: 08.09.2019r około 17:00Serwer (Mod): [ONLY] DD2 9 (serwer 1.6)Opis sytuacji: Więc grałem sobie 3 dni temu awp. Widziałem przed rzuceniem granatu dymnego trzech przeciwników na a. Oddałem 2 strzały. Pierwszy był nie celny, a drugi celny i to był chyba przez skrzynie. Nie ukrywał, ucieszyłem się. Grałem czysto, bez żadnego antysmoke, wh czy na innych cheetah. Był to zwyczajny fart, za którego dostałem w 100% niesłusznego bana. Nie widziałem nicku administratora, który mnie zbanował, ale wiem, że to zrobił nie słusznie. Przez takowego bana straciłem svipa, za którego na szczęście zapłaciłem 3zł. Liczę na szybkie odbanowanie oraz na ukaranie administratora ostrzeżeniem, ponieważ przez jego dostałem nie słusznego bana no i straciłem svipa, którego zakupiłem. Link do bana w amxbans: [AMXBans] Jesteś zbanowany na tym serwerze [AMXBans] Jesteś zbanowany Permanentnie. [AMXBans] Zbanowany nick : Heysiwer [AMXBans] Powód : ' Wrzuć ssy na Katujemy.eu ' [AMXBans] Możesz wyjaśnić sprawe swojego bana na @ www.Katujemy.eu Link do SS'ów: https://www86.zippyshare.com/v/5Ec6A9Yr/file.html https://www86.zippyshare.com/v/4ooRiQAB/file.html https://www86.zippyshare.com/v/Ut0rQoyw/file.html https://www86.zippyshare.com/v/BTwKBLsW/file.html https://www86.zippyshare.com/v/kIL91SLs/file.html !UWAGA! 1. Minęło już ponad 48h, ale Vice Admin Happy oraz Gosia? pozwolili mi napisać kolejny temat, ponieważ mam duży problem ze wstawieniem ss'ów. 2. Tak wiem, znowu 5 ss, a nie 1, ale wrzuciłem ss'y do archiwum i je przeniosłem na hosting Zuppyshare.com i mi się wyświetla 5 ss'ów, a nie jeden. Oto dowód ( wybaczcie, że na imigur): https://imgur.com/a/n9cdO81 Takie coś mi się wyświetla, a przeciągnąłem tam paczkę z 5 ss więc no nwm co jest...
 2. Tutaj daje link to pierwszego ss, który nie działa wyżej: https://imgur.com/a/re4F6zT
 3. Nick: Heysiwer Nick Admina: Nie wiemSteam ID/IP: ' STEAM_1 : 0 : 1975929064 Czas zdarzenia/data: 08.09.2019r około 17:00Serwer (Mod): [ONLY] DD2 9 (serwer 1.6)Opis sytuacji: Więc grałem przedwczoraj awp. Widziałem przed rzuceniem granatu dymnego trzech przeciwników na a. Oddałem 2 strzały. Pierwszy był nie celny, a drugi celny i to był chyba przez skrzynie. Nie ukrywał, ucieszyłem się. Grałem czysto, bez żadnego antysmoke, wh czy na innych cheetah. Był to zwyczajny fart, za którego dostałem w 100% niesłusznego bana. Nie widziałem nicku administratora, który mnie zbanował, ale wiem, że to zrobił nie słusznie. Przez takowego bana straciłem svipa, za którego na szczęście zapłaciłem 3zł. Liczę na szybkie odbanowanie oraz na ukaranie administratora ostrzeżeniem, ponieważ przez jego dostałem nie słusznego bana no i straciłem svipa, którego zakupiłem. Link do bana w amxbans: [AMXBans] Jesteś zbanowany na tym serwerze [AMXBans] Jesteś zbanowany Permanentnie. [AMXBans] Zbanowany nick : Heysiwer [AMXBans] Powód : ' Wrzuć ssy na Katujemy.eu ' [AMXBans] Możesz wyjaśnić sprawe swojego bana na @ www.Katujemy.eu Link do SS'ów: imgur.com/a/re4F6zT, https://imgur.com/a/M6Xmi2H, https://imgur.com/a/qQ2Xy3x, https://imgur.com/a/CBCWADD, https://imgur.com/a/Ca3HPC8.
 4. Nick: Heysiwer Nick Admina: nie wiemSteam ID/IP: ' STEAM_1 : 0 : 1975929064 Czas zdarzenia/data: 08.09.2019r około 17:00Serwer (Mod): [ONLY] DD2 9 (serwer 1.6)Opis sytuacji: Więc grałem dzisiaj awp. Byłem na midzie przed respem ct i kierowałem się na b. Widząc 3 ct na a schowałem się za skrzynią. Widziałem część głowy jednego z cs która po chwili znikła. Postanowiłem strzelić tak sobie przez skrzynie. Ku mojemu zdziwieniu trafiłem go i to w głowę. Myślę, że o własnie tą sytuacje chodzi, bo później widziałem jak ct chowa się za skrzynią i go trafiłem przez nią za 52, ale o to nie chodzi, bo to każdy by takie coś trafił. Naprawdę, nigdy na tym serwerze nie grałem na cheetah i nie zamierzam grać. Kupiłem sobie wczoraj svipa więc bez sensu by było cheetowanie i tracenie hajsu. Chciałbym jak najszybciej zostać odbanowany, ponieważ mam aktywnego svipa i nie chciałbym go stracić. NWM, czego mam wrzucić ss, z consoli, plików cs czy nwm sam czego. Prosiłbym o ukaraniem administratora serwera ostrzeżeniem, ponieważ wydałem pieniądze na svipa, żeby sobie pograć a w nagrodę dostaję bana za nic. Mogło by to wyglądać podejrzanie, no bo hed przez skrzynie z awp za pierwszym strzałem... Ale był to zwykły fart. Liczę na szybkie rozpatrzenie odwołania od bana.Link do bana w amxbans: [AMXBans] Jesteś zbanowany na tym serwerze [AMXBans] Jesteś zbanowany Permanentnie. [AMXBans] Zbanowany nick : Heysiwer [AMXBans] Powód : ' Wrzuć ssy na Katujemy.eu ' [AMXBans] Możesz wyjaśnić sprawe swojego bana na @ www.Katujemy.eu Link do SS'ów: Nie wiem czego wrzucić ss. W poradniku pisze: * Zaznaczamy wszystkie SSy które zrobił nam admin (nazywać się mogą np. de_dust0001, de_dust0002 itd. Ale administrator nie wysłał mi żadnych ss.
 5. Twój nick: Heysiwer Nick admina banującego: Nie pokazuje w consoli Data/Mapa: 08.09.2019. około 17:00. mapa: de_dust2 IP/SteamID: ' STEAM_1 : 0 : 1975929064 Serwer (mod): Katujemy.eu ( serwer cs 1.6 ) Opis sytuacji: Więc grałem dzisiaj awp. Byłem na midzie przed respem ct i kierowałem się na b. Widząc 3 ct na a schowałem się za skrzynią. Widziałem część głowy jednego z cs która po chwili znikła. Postanowiłem strzelić tak sobie przez skrzynie. Ku mojemu zdziwieniu trafiłem go i to w głowę. Myślę, że o własnie tą sytuacje chodzi, bo później widziałem jak ct chowa się za skrzynią i go trafiłem przez nią za 52, ale o to nie chodzi, bo to każdy by takie coś trafił. Naprawdę, nigdy na tym serwerze nie grałem na cheetah i nie zamierzam grać. Kupiłem sobie wczoraj svipa więc bez sensu by było cheetowanie i tracenie hajsu. Chciałbym jak najszybciej zostać odbanowany, ponieważ mam aktywnego svipa i nie chciałbym go stracić. NWM, czego mam wrzucić ss, z consoli, plików cs czy nwm sam czego. Prosiłbym o ukaraniem administratora serwera ostrzeżeniem, ponieważ wydałem pieniądze na svipa, żeby sobie pograć a w nagrodę dostaję bana za nic. Mogło by to wyglądać podejrzanie, no bo hed przez skrzynie z awp za pierwszym strzałem... Ale był to zwykły fart. Liczę na szybkie rozpatrzenie odwołania od bana. Wycinek z konsoli: [AMXBans] Jesteś zbanowany na tym serwerze [AMXBans] Jesteś zbanowany Permanentnie. [AMXBans] Zbanowany nick : Heysiwer [AMXBans] Powód : ' Wrzuć ssy na Katujemy.eu ' [AMXBans] Możesz wyjaśnić sprawe swojego bana na @ www.Katujemy.eu

Dlaczego Jesteśmy legendą?

Katujemy.eu to sieć serwerów Counter Strike nieustannie rozwijająca się dla was od 2014 r. Oferujemy w pełni dopracowane i stabilne serwery, odpowiedzialną oraz zorganizowaną administrację, dzięki której nasze serwery, jak i forum cieszy się bardzo dużą renomą. Dysponujemy ogromną ilością wszelakich trybów rozgrywki co pozwala wam wybrać coś dla siebie. Nie czekaj i dołącz do nas, abyśmy wspólnie tworzyli jedną społeczność graczy.

×
×
 • Utwórz nowe...