Skocz do zawartości

Haise

 Właściciel Serwera

Reputacja

219 NoLife

Informacje

 • Gracz
  CSGO
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Wuwua
 • Serwer
  [CSGO] 5 MAPS

Ostatnio na profilu byli

2187 wyświetleń profilu
 1. Podanie zostało przyjęte Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.eu Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 2. Jestem na wielkie tak! + Doświadczenie + Mimo wieku jest bardzo ogarnięty + staż na forum + znajomość SourceBans
 3. Nick z serwera:Haise. SteamID: STEAM_1:1:82812787 Posiadany skin (Spiderman/Trump): Spiderman
 4. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Ponowne podanie możesz złożyć po upływie 7 dni. Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 5. Wszystkiego Najlepszego Ponton!
 6. Jestem na nie - wiek jesteś młoda osoba która będzie brała zbyt do siebie komentarze ludzi typu „mikro po mutacji lub +16” będą płacze ze osoba bez mutacji ich za to mutuje. Nikt poważnie cię nie będzie brał jako admin - nie wierze w to ze znasz komendy na 7 bo to już wchodzi raczej pod edycje pluginow zakres ftp itp itd - jeżeli to co @ Henbleidd pisze i zgłaszasz 50% czystych graczy będzie więcej skarg i odwołań.
 7. Dziękuje wszystkim za życzonka i życzę wam szczęśliwego nowego roku i pijanej zabawy 🍾🍾🍾
 8. Gratulacje potężny gangusie w pierd***  różowym kolorze :pijemy2:

Dlaczego Jesteśmy legendą?

Katujemy.eu to sieć serwerów Counter Strike nieustannie rozwijająca się dla was od 2014 r. Oferujemy w pełni dopracowane i stabilne serwery, odpowiedzialną oraz zorganizowaną administrację, dzięki której nasze serwery, jak i forum cieszy się bardzo dużą renomą. Dysponujemy ogromną ilością wszelakich trybów rozgrywki co pozwala wam wybrać coś dla siebie. Nie czekaj i dołącz do nas, abyśmy wspólnie tworzyli jedną społeczność graczy.

×
×
 • Utwórz nowe...