Jump to content

DeimaN

Użytkownik

Community Reputation

66 Neutralny

1 Follower

Informacje

 • Gracz
  CSGO
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Bielsko
 • Serwer
  [CSGO] ARENA 1VS1
 • Zainteresowania
  T0T4LN13 N1C MN13 N13 1NT3R3SUJ3

Kontakt

 • Steam
  https://steamcommunity.com/id/TRISSSUX/
 • GG
  0

Recent Profile Visitors

576 profile views
 1. DeimaN

  Rangi

  Cześć, piszę tę uwagę z racji częstych resetów rang. Moje pytanie brzmi dlaczego ciągle są one resetowane? Raz reset całkowity, za tydzień zmiana na stary system i Ci co wbili już jakieś normalne rangi znów są świeżakami. Połowa miesiąca, a tu znów reset rang, którego chyba mało kto się spodziewał, przynajmniej ja i większość graczy z tego co zauważyłem. Nie lepiej jest zrobić stały reset rankingu co 2 miesiące czy tam co miesiąc i dodać to do regularnych powiadomień na serwerze? Ludzie grają i wbijają te rangi, a nagle niespodziewane wchodzą i znów startują od początku. Proponuję by serwer wysyłał takową informację o zmianie systemu i podawał dokładną date tego zabiegu. Resety są ok, ale z wcześniejszym uprzedzeniem graczy by później nie było płaczu wśród społeczności. Dziękuję za uwagę.
 2. Siemanko, chciałem zaproponować zamianę map, liczę że choć część uda się wprowadzić, opisałem z osobna każdą planszę dlaczego akurat chciałbym aby to ona znalazła się na serwerze bądź też została z niego usunięta, zapraszam do zapoznania się z moimi sugestiami. +palace 1v1 https://gamebanana.com/maps/201207 - przejrzysta, mocno odróżniająca się od pozostałych +aim_legion https://gamebanana.com/maps/201265 - coś dla starych weteranów w odświeżonej wersji, wygląda kosmicznie! +aim_neon_beat https://gamebanana.com/maps/205877 - nowoczesne kolory, zobaczmy jak ma się to w praktyce +1 vs 1 By old_version https://gamebanana.com/maps/204012 -duża mapa, dziwnie wygląda, ale uważam, że będzie się na niej bardzo dobrze grało, warto dać jej szansę +aim_diesuka https://gamebanana.com/maps/197701 - typowa mapa aim, bardzo przyjemna +am_dust_arena https://gamebanana.com/maps/194097 - usunęliśmy aim_mapa ze względu na lagi, to może coś podobnego i nie będzię takich problemów, let's try -am_onroof - respy zawsze po tej samej stronie, ogółem źle skonstruowana mapa -am_wildwest32 - gracze narzekają na słabą widoczność modeli -am_nuke_ramp - nie sprawdza się zasada "no rush" ponieważ mapa praktycznie wymusza szybsze podejście ze strony terrorystów, aby mieć równe szanse -am_depot - szybka mapa, praktycznie jednostronna rozgrywka do prawej strony przejście za box'a i szybki prefire, tak kończy się 9/10 pojedynków, gracze skarżą się na skaczący "var" -am_walterv2 - moja osobista sugestia, bardzo dziwna mapa, nie przepadam :) -am_minecraft - -II-
 3. +kulturalny +opanowany +znajomość SM -mało czasu spędzone na serwerze Jestem na NIE, bo nie spełniasz wymogów, idź na serwer poznawać ludzi i poprawiać GT i wtedy myślę, że bez problemu dołączysz do administracji.
 4. Kojarzę gracza i myślę, że może delikatniej reagować w niektórych sytuacjach, więcej opanowania proszę. W końcu można to napisać czyli prawdziwy + za wiek. + doświadczenie bo kolega deklaruje się, że takowe posiada, a więc tacy kandydaci są w cenie. + poczucie humoru, lubi pożartować i mam nadzieję, że nie zje kija ;) +dorze działający mikrofon oraz niski ton głosu -GT jesteś dośyć świeży na serwie, nie każdy Cię zna, aczkolwiek ja również dostałem admina po krótkim stażu i nie było sprzeciwu wśród graczy. Jestem na TAK.
 5. 24h to myślę, że za krótko dostałeś, któryś już raz prowokujesz, ja raz zwróciłem uwagę na Twoje zachowanie podczas kiedy ciągle powtarzałeś " zamknij mordę" do któregoś z graczy.... Nie tłumacz się, że to był Twój kolega, skoro starasz się o admina, a pokazujesz taki brak kultury. Po czym wszedłeś na ts3 i zacząłeś wyzywać mnie jak dziecko, chyba po prostu masz mentalność takiego dzieciaczka i ja jestem za przedłużeniem Twojego bana, nie potrzeba takich nieopanowanych i rozkrzyczanych bachorów na serwie. Było paru adminów na tsie to słyszało jakie teksty potrafisz rzucać do totalnie nieznanej Ci osoby, w ogóle dostęp do internetu powinien zostać Ci ograniczony bo chyba czujesz się bezkarny w sieci ćwierćinteligencie. @ sad.miałem mu dać bana, ale słowa padły na tsie, to jest prowokator i post wnosi do tematu, ponieważ jestem za przedłużeniem bana dla tego gracza @ drimo haha przestań mnie oznaczać , nie wchodzę z Tobą w dyskusję @ sad.dobrze , będę miał chwilę czasu to odszukam demo kiedy kolega sypał takimi tekstami
 6. +Potrafi strzelać, więc z łatwością wyłapie hax'a +Bezkonfliktowy +Doświadczenie -Moje uszy kilka razy słyszały dziwne słowa z jego ust -GT -Zdarzało się, że siedziałeś na spekcie dośyć długo, a masz tylko 700 min Jestem na NIE, ale tylko z powodu aktywności, co do kultury osobistej, myślę że po dostaniu funkcji admina będzie wszystko ok.
 7. +Staż +Doświadczenie +Rozpoznawalność -Aktywność w ostatnim czasie Jestem na TAK, aczkolwiek pod warunkiem poprawienia aktywności na serwerze, HELLOŁ :D
 8. DeimaN^ - Arena 1v1 @ sad.@ Ry! Mam pewną propozycję, bo jestem lekko zawiedziony i czuję się ograniczony, a nie chcę nabijać godzin grając sam na serwerze ;/ Wczoraj chciałem podciągnąć lekko moje godziny, a tutaj serwer pusty i czy mogę sobie tak po prostu biegać po pustej mapce? Propozycja wygląda następująco, a mianowicie aby każdy admin mógł wybrać sobie dodatkowo 1 lub 2 serwery w razie gdyby na jego nie było graczy. Wiem, że pomyślisz hola hola, za dużo z tym kombinacji, ale gdyby dodać zasadę, że dzień przed zakończeniem konkursu tj. 30.09.2019r. każdy obowiązkowo musi podać link do swojego GT, dzięki czemu łatwiej będzie Wam podliczyć godziny. W nocy są teraz pustki bo młodzież do szkoły zasuwa ;/ @ sad. "Wszelkie próby oszustwa (nabijanie godzin w nocy itp.) skutkować będzie wykluczeniem z konkursu oraz degradacją" to jak to jest, nie będzie problemu czy jednak będzie bo teraz mam pewne obawy, a znów w notce odpisałeś, że można? @ sad. Wszystko jasne, w nocy nie nalicza godzin jeśli na serwie nie ma pow. 3 os, mógłbym sobie tak siedzieć
 9. Jak tylko uda się ogarnąć by miało to ręce i nogi to jak najbardziej fajny pomysł. @ nuwaymiałeś styczność z czymś takim w praktyce? /edit @ nuway spoko opcją byłoby gdyby w nocy był szybszy drop np od 23-6 rano, żeby ściągnąć graczy i maksymalnie wykoksić staty na GT, hmmm?
 10. Najpierw weryfikacja profila, sprawdzasz znajomych i komentarze, dopiero potem akcept jak już. A i nie przyjmujcie zaproszeń od dziwnych kont na facebook'u, jak ktoś ma mało znajomych i żadnych wspólnych to nie akceptujcie i nie odpisujcie, łatwo jest się pozbyć konta i ośmieszyć przed znajomymi, nie wiem jak to działa, ale znam parę takich przypadków i sam dostaje jakieś podejrzane zaproszenia. /edit @ Efiks według moich paru znajomych to jednak mogą mieć poprzez samo odpisanie, ale to było na fb, nie wiem czy na steam też tak potrafią. /edit @ clixxu. Nas to śmieszy, a ludzie serio wchodzą i potem płaczą, ale to taka karma za Ich własną głupotę. /edit @ Efiks młode pokolenie jest bardziej świadome i dosadniej weryfikują takie wiadomości, a popatrz na ludzi w średnim wieku, Im wystarczy wysłać maila z dopiskiem "Mam twoje dane" i trzęsą portami, biegają na policję, wpłacają pieniądze, no dramat.
 11. Witam, chciałbym zaproponować wprowadzenie tabelki na powitanie tzn. wnioskuję o to by przy każdym wejściu na serwer każdemu wyświetliło się kilka podstawowych zasad serwera, czyli dla przykładu (zakaz raszowania, zakaz unikania walki, mikro po mutacji, prośba o kulturalne zachowanie). Według mnie dobrą opcją byłoby również dodanie bardziej czytelnych komunikatów na środku ekranu gracza co kilka rund podczas trwania freeze time'u. Sporo graczy dziwnym trafem nie zauważa powiadomień i nagminnie łamie zasady regulaminu przez co admin musi karać często nieświadome osoby bo gracze są bardzo roszczeniowi i nie można mieć im tego za złe, bo regulamin to regulamin i trzeba się do niego stosować. Oczywiście zgłaszam się na ochotnika, chętnie pomogę streścić najważniejsze zasady i dokładnie przedstawię własną perspektywę wyskakujących komunikatów. Dziękuję za uwagę, zapraszam do dyskusji poniżej. /edit @ Duruszdaję sobie z tego sprawę iż większość skipuje tę tabelkę na powitanie, ale jeśli jest coś co rzuca się w oczy, to jednak spora część osób zwróci uwagę, dlatego tutaj trzeba dobrze się zastanowić jaką szatę graficzną zastosować by ten ułamek sekundy przykuł uwagę gracza. /edit @ Durusjeśli wchodzę na takie serwery to tak, zwracam uwagę na regulamin, a większość serwerów tego nie posiada, a przez to można uniknąć wielu niepotrzebnych kar w postaci banów. /edit @ Efiks zawsze warto przypomnieć, ale to już można rozwikłać poprzez ankietę np.
 12. +tinder +doświadczenie +stanowczość +opanowanie -GT, zerowa aktywność w ostatnim czasie Myślę, że warto dać szansę, jest opcja okresu próbnego, a przy obecnej sytuacji, uważam że jest to odpowiedni człowiek na odpowiednie stanowisko. Tak więc wbijaj na serwer i reperuj activity ! ;) Jestem na TAK

Dlaczego Jesteśmy legendą?

Katujemy.eu to sieć serwerów Counter Strike nieustannie rozwijająca się dla was od 2014 r. Oferujemy w pełni dopracowane i stabilne serwery, odpowiedzialną oraz zorganizowaną administrację, dzięki której nasze serwery, jak i forum cieszy się bardzo dużą renomą. Dysponujemy ogromną ilością wszelakich trybów rozgrywki co pozwala wam wybrać coś dla siebie. Nie czekaj i dołącz do nas, abyśmy wspólnie tworzyli jedną społeczność graczy.

×
×
 • Create New...