Skocz do zawartości

Dark`fallen

Sponsor

Reputacja

328 KAT

6 obserwujących

O Dark`fallen

 Właściciel Serwera, V.I.P
 • Tytuł użytkownika
  fєєℓ тнє ραιи

Informacje

 • Gracz
  CSGO
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Imię
  Kuba
 • Lokalizacja
  Oslo
 • Serwer
  [CSGO] MIRAGE #2

Ostatnio na profilu byli

1454 wyświetleń profilu
 1. Gratulacje dla @ Sebik0oo oraz @ TUPTUŚ, zostajecie przyjęci. Powodzenia
 2. Propozycja została odrzucona Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.eu Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 3. Podanie zostało odrzucone Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.eu Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 4. Propozycja została odrzucona Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.eu Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 5. Podanie zostało odrzucone Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.eu Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 6. Podanie zostało odrzucone Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.eu Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 7. -Słaba aktywność na serwerze - "Dlaczego ty? Prosimy o dłuższa wypowiedz:Ponieważ jestem często aktywny na serwerze." To nawet nie wiadomo jak skomentować Odrzucone
 8. Gracz został zbanowany! Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.eu Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 9. Poszło i ode mnie, tyle na dobry początek. Razem wszyscy możemy uzbierać całkiem ładną kwotę. Powodzenia
 10. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Ponowne podanie możesz złożyć po upływie 7 dni. Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 11. Miałeś już swoją szansę u nas. Nie potrafiłeś się zachować na serwerze, wyśmiewałeś się z młodszego admina za co miałeś ode mnie mute na tydzień więc nie wiem czego tutaj oczekujesz.
 12. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 13. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 14. Gracz odpowiednio został ukarany.
 15. Dark`fallen, dokonał/a wpłaty na kwotę 100,00 zł. Dziękujemy za wsparcie naszej sieci! Katujemy.eu - Katuj razem z nami!

Dlaczego Jesteśmy legendą?

Katujemy.eu to sieć serwerów Counter Strike nieustannie rozwijająca się dla was od 2014 r. Oferujemy w pełni dopracowane i stabilne serwery, odpowiedzialną oraz zorganizowaną administrację, dzięki której nasze serwery, jak i forum cieszy się bardzo dużą renomą. Dysponujemy ogromną ilością wszelakich trybów rozgrywki co pozwala wam wybrać coś dla siebie. Nie czekaj i dołącz do nas, abyśmy wspólnie tworzyli jedną społeczność graczy.

×
×
 • Utwórz nowe...