Jump to content

empTi

Użytkownik

Community Reputation

7 Neutralny

About empTi

 • Birthday July 26

Informacje

 • Gracz
  CSGO
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Imię
  Pablo
 • Lokalizacja
  Łódź

Kontakt

 • Steam
  https://steamcommunity.com/id/emptiiii/
 • GG
  0

Recent Profile Visitors

244 profile views
 1. Taki tam Yas na rankedzie ;p
 2. Moim zdaniem lepszą opcją byłoby dodanie map np. Overpass lub Train. Inferno jeszcze można pograć, ale przypuszczam że nie tylko moim odczuciu Cache i Mirage po wielu godzinach gry są po prostu nudne.
 3. Najlepszy właściciel 

   

  1. Show previous comments  1 more
  2. NeQ.

   NeQ.

   I tak go nie dostałeś. XD

  3. clixxu.

   clixxu.

   a wsadz se w dupe chamie

  4. keeemin

   keeemin

   Jeśli Cie zmusił do napisania tego kaszlnij 2 razy na serwerze.

 4. Twój nick: JD(empTyy) Nick admina banującego: durus coś tam Data/Mapa: 13:50 03.05/ mid z mirka SteamID: STEAM_1:1:522276237 Serwer (mod): 1v1 #1 Opis sytuacji: Zostałem zbanowany za "wulgarny nick" i teraz mam takie pytanie, gdzie wy tam widzicie jakiś wulgarny wyraz? Bo ja tam nie widze nic takiego, po prostu dwie litery J oraz D. Równie dobrze mógłbym mieć nick np. JW, i co też dostane bana?
 5. @ Zezoleg1522Skoro jesteś adminem na serwerze to chyba znaczy, że masz jakieś doświadczenie w świecie cs'a i wiesz jak działa wspomniany przez ciebie "aim". Co do pierwszej rundy "celownik wyżej głowy i wleciał headshot" oj no nie wiem nie wiem gdzie ty tam widzisz celownik nad głową-normalny head :). Czwarta runda, nie wiem co masz w zamyśle pisząc "dziwne strzały", skoro widze typa z awupą, to raczej nie będę na niego cały wybiegał tylko raczej będę się starał porobić go na "ramię", a że w tym czasie gdy strzelałem pod celownik wbił się NexT i dostał heda przez sciane to już nie mój problem. Szósta runda, wiesz chyba że decyzje podejmowane w trakcie rozgrywki są spontaniczne?. 10 runda, rzeczywiście mógł pójść connector, ale jeżeli grasz troszkę w csa to wiesz, że zawsze sprawdza się również schody :), a że widać było jego broń to już nie mój problem. 11 rundy nawet nie będę opisywał bo brak mi słów :D . 12 runda, chyba raczej wiesz jak to jest ze strzałami z noscopa+ To widać, że są to normalne strzały. Reasumując, gdzie w tym całym demku zablokował mi się celownik na przeciwniku, co skutkowało by tym że mam (aima). Skoro nie potrafisz odróżnić czystej gry od cheatera, to co robisz w administracji. Ja wiem, każdy popełnia błędy i pomyłki no ale chyba jakieś normy powinny obowiązywać. Miłego popołudnia. pusTyy
 6. Twój nick: empTyy Nick admina banującego: zezoleg1522 Data/Mapa: 12:00 29.04.2020/mirage SteamID: STEAM_1:1:522276237 Serwer (mod): 5v5 Mirage Opis sytuacji: No nie wiem gram sb i dostaje bana. Wycinek z konsoli: Disconnect: Zostałeś zbanowany na tym serwerze, odwiedź Katujemy.eu aby poznać szczegóły. Disconnect: Zostałeś zbanowany na tym serwerze, odwiedź Katujemy.eu aby poznać szczegóły.
 7. siema admin mc

Dlaczego Jesteśmy legendą?

Katujemy.eu to sieć serwerów Counter Strike nieustannie rozwijająca się dla was od 2014 r. Oferujemy w pełni dopracowane i stabilne serwery, odpowiedzialną oraz zorganizowaną administrację, dzięki której nasze serwery, jak i forum cieszy się bardzo dużą renomą. Dysponujemy ogromną ilością wszelakich trybów rozgrywki co pozwala wam wybrać coś dla siebie. Nie czekaj i dołącz do nas, abyśmy wspólnie tworzyli jedną społeczność graczy.

×
×
 • Create New...