Skocz do zawartości

PanPolicjant

Użytkownik

Reputacja

3 Neutralny

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Mazury

Ostatnio na profilu byli

175 wyświetleń profilu
 1. Tak owszem powiedziałem że "mikro +16 lub po mutacji" nie miałem pojęcia że to "dziewczyna" większość serwerowni to dzieci z brakiem mutacji. Co do ciebie wbiłeś na serwer odzywałeś się w sposób niekulturalny (co ty odpier..... tak 3X+zacząłeś mnie wyzywać) dostałeś permuta bo nikt nie będzie wchodził na serwa i wydzierał się na cały głos to po pierwsze , po drugie sourcebans pokazuje że bardzo dużo razy dostałeś muta za brak kultury byłeś ostrzegany że dostaniesz perm muta jak sie nie uspokoisz więc masz ,po trzecie jeżeli "twoja dziewczyna" została urażona niech ona napiszę skargę ,po czwarte Urlop kończy się jutro czyli dzisiaj o 00:00 admin ma prawo wrócić na serwer nawet w środku urlopu ale musi to zgłosi ,a że jutro już koniec to zgłaszałem to tylko dla @ BinaR.
 2. wiek: - gt: + mikro: jeśli ma mutacje to tak steam; + Ps: Jak następnym razem będziesz pisał podanie na admina to nie wysyłaj mi wiadomości typu ( ej bo my się lubimy daj łapke w górę pod podaniem)
 3. Nick:PanPolicjant katujemy.eu Powód:Brak internetu ( Naprawa rutera) Data:06.10.19-15.10.19
 4. Nick:PanPolicjant Powód:Brak czasu/Praca. Data:01-08-19 do 08-08-19
 5. Twój nick na serwerze:PanPolicjantWiek:16Mutacja głosu:takCzas spędzony na serwerze (link do GT):https://www.gametracker.com/server_info/54.38.142.181:30044/top_players/?query=PanPolicjant ( tamte obydwa są moje to trzeba połączyć)Znajomość sourcebans [1-10]:9Dlaczego ty? Prosimy o dłuższa wypowiedz:Byłem tutaj już adminem ale powracam po dłuższym przemyśleniu brakuje mi tego.Posiadasz działający mikrofon:takKontakt (GG / Steam):steamSteam ID:STEAM_0:1:431972009Zapoznałeś się z WYMAGANIAMI na admina i je spełniasz w 100%:tak

Dlaczego Jesteśmy legendą?

Katujemy.eu to sieć serwerów Counter Strike nieustannie rozwijająca się dla was od 2014 r. Oferujemy w pełni dopracowane i stabilne serwery, odpowiedzialną oraz zorganizowaną administrację, dzięki której nasze serwery, jak i forum cieszy się bardzo dużą renomą. Dysponujemy ogromną ilością wszelakich trybów rozgrywki co pozwala wam wybrać coś dla siebie. Nie czekaj i dołącz do nas, abyśmy wspólnie tworzyli jedną społeczność graczy.

×
×
 • Utwórz nowe...