Jump to content
×
×
 • Create New...

Rekrutacja

Wszystkich zainteresowanych adminowaniem zapraszamy

Zobacz
Banner katujemy

Sponsors / Partners

DeaDly Wormers

User

0 Reputation
 • Posts

  14
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 
 • Posts

  14
 • Joined

 • Last visited

About DeaDly Wormers

 • Birthday 01/12/2000

Informations

 • Gender
  Mężczyzna
 • Location
  Gorzów
 • Interest
  Piłka nożna, CS, pianino, gitara, muzyka elektroniczna, tworzenie muzyki elektronicznej, tworzenie muzyki symfonicznej, śpiewanie, beatboxing, rap.

Recent Profile Visitors

733 profile views

DeaDly Wormers's Achievements

Newbie

Newbie (1/20)

0

Reputation

 1. Wszystkiego najlepszego 

 2. Mam. Gram od dwóch dni na steamie, a od 2 tygodni na nonsteamie. :)
 3. Witam. Ostatnimi czasy niektórzy dopytywali się czemu jeszcze nie mam admina, skoro co nieco potrafię. Odpowiedź jest prosta. Niektórzy nie chcą dopuścić mnie do tego, ponieważ nie widzę im się lub według ich przekonań gram zbyt krótko. Zapragnąłem stworzyć ankietę, w której anonimowo możecie wybrać czy nadaję się na stanowisko administratora czy też nie. Możecie także komentować, lecz to już będzie publiczne. :) Jeśli temat znajduje się w nieodpowiednim dziale, proszę o przeniesienie go. :)
 4. Witam, właśnie zakupiłem steam'a i zgodnie z moją obietnicą składam podanie, które już teraz powinno zostać przyjęte. Nick: DeaDly Wormers | FD GOD Imię: FD GOD Wiek: 15 lat Staż na serwerze: Zna mnie już chyba każdy. Gram od półtorej tygodnia, często w ct. :) Doświadczenie: Gram 5 lat w cs'a. 3 lata w JB. :) Znajomość AMX [0/8]: 4 Czy byłeś / byłaś już adminem?: Tak. Mogę podać stronkę, ale by nie było, że co kolwiek reklamuję, to nie podam. ;3 Dlaczego Ty?: hm... Mam mutację, jestem dość znany na serwerze, często gram jako ct, staram się ogarnąć wszystko co się dzieje, jak dotąd bez admina. Staram się postępować zgodnie z regulaminem, czasami dam wskazówkę komuś, kto popełnił błąd, bądź sam przepraszam za swoje błędy. Wykazuję się kulturą, oraz staram się, by panowała miła atmosfera. :) Posiadasz mikrofon?: Tak. Pojemnościówkę. :) Kontakt: gg - 48687287 STEAM: Jest. http://steamcommunity.com/id/DEADLYWORMERS/games/?tab=all Gdzieś tam pisze, że mam zakupionego cs'a. Nadal mi się pobiera. Dam znać, gdy będzie 100 %. :) Akceptujesz regulamin admina?: Tak. Akceptujesz regulamin serwera?: Tak.
 5. Biorąc pod uwagę nazwę tematu, nadaje się on do kosza, a autora powinien spotkać warn.
 6. Drogi użytkowniku. Od trzech godzin odczekuję banicję na serwerze, która kończy mi się dopiero za parę minut. Jeśli jakimś cudem zauważyłeś wtenczas mój nick na serwerze, jest to podszywka pode mnie. Jeśli drogi Kirysku nie zamierzasz grać, to nie graj. Nikt Cie do tego nie zmusza. Lecz brak dowodów przyczynia się niestety do zamknięcia tematu. - Brak dowodów - Mówienie nieprawdy Temat proszę zamknąć.
 7. Moje Steam ID: http://steamcommunity.com/id/DEADLYWORMERS
 8. O, jak fajnie. Kiedy wzór podania? :P
 9. Było trudne. Wcześniej rozpocząłem zabawę w Sajmon mówi, a nie powiedziałem Sajmon mówi :D I zabiłem wszystkich prócz trzech, którzy zostali w celi. :P
 10. Teraz już wiem. :D Ale i tak efekt był smaczny.
 11. Osobiście jeśli coś takiego by wystartowało, chciałbym zostać opiekunem tych wojen, prawując nad nimi zwierzchnictwo. No niestety nie mam jeszcze aż tak dużego skilla w programowaniu by coś takiego zrobić, lecz można to załatwić inaczej. Dzielenie 20 osób na kolorki albo podział na czapki. :) @Tomek, Ja też. Ale jak dotąd, chyba musicie naprawić bugowanie z szlugami. ( niektórzy nadal mają na minusie albo wcale. ;x ) No cóż, chciałbym by administracja zebrała się jutro o 20 na TeamSpeaku w sprawie obgadania tego i owego. :D
 12. Witam, tutaj Deadly. Chciałbym stworzyć coś, co byłoby bardzo fajne i przydatne. Wiadomo już nam, że można założyć gang w JB. No fajnie, fajnie... Ale co dalej? A to, że fajnie by było stworzyć "Wojny Gangów" i wcale nie chodzi mi o zabawę, którą można wybrać w amx'sie. :) Nazwałbym to igrzyskami, polegającymi na rozgrywkach gangu w formie 10 vs 10 osób( min. 8 ). Było by to naprawdę fajne. Każdy turniej byłby na przykład organizowany co tydzień w piątki od godziny 18 do 20. Każda wojna trwałaby 3 rundy. Wszystko pod nadzorem trzech adminów, którzy patrzą na specu czy ktoś nie oszukuje. Dyskwalifikacja jednej z osób łączy się z dyskwalifikacją całej drużyny. Mapki? Skoro ma być to JB, to niech będą mapki JB. Najlepiej stworzyć głosowanie na główną mapkę. Co powiecie na coś takiego? Osobiście uważam to za dodatkowy problem, lecz bardzo oryginalny. :) Nie będę pisał wszystkiego na raz, chcę wiedzieć czy ten temat się przyjmie. Jeśli tak, zaznajomię was w szczegóły. Pozdrawiam - Deadly.
 13. Zadaję bardzo trudne i prozaiczne pytania oraz zagadki podczas gdy wcielam się w postać z CT. Proszę o ewentualne wybaczenie graczowi braku dowodów. Jeśli ktoś się pogubi w tym co mówię ( sam napisał, że mówię za szybko ) to niech nie pisze od razu, że freekiluję. Może kiedyś sam się poplątałem, lecz nie pamiętam po prostu kiedy. :) Proszę nie zamykać tego tematu. Wiem, że wpłynie pewnie jeszcze wiele skarg na mnie, dlatego chciałbym, by każdy użytkownik ze skargą, pisał w tym temacie. Dziękuję. :)

Why We are legend?

Katujemy is legendary network of CS: GO and CS 1.6 servers, which has been continuously for you since 2014. We constantly strive to improve our servers and we carefully maintain them in the best condition. Thanks to the varied game modes and high attention to quality, we are a timeless network where everyone will discover something for themselves. We offer a multi-thematic, aesthetic and unique forum with a rational Administration at the highest level. If you are looking for stability, fun and a unique place, then Katujemy is just for you.

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.