Skocz do zawartości
Serdecznie witamy na Katujemy.eu - Serwery CS 1.6, CS:GO

STARY STYL ŻEGNAMY, WITAMY NOWY!

Zapoznaj się z możliwościami nowego

Zobacz temat

TRWA KONKURS TOP3# CZERWIEC

Zapraszamy wszystkich do udziału!

Zobacz temat

FACEBOOK KATUJEMY!

Zapraszamy wszystkich do polubienia naszego fanpage!

Zobacz temat

FILM PROMUJĄCY SIEĆ

Zapraszamy do obejrzenia filmu promującego naszą sieć!

Zobacz temat

Partnerzy

Jezorx

Użytkownik

Reputacja

12 Neutralny

Informacje

 • Gracz
  CSGO
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Imię
  Michał
 • Lokalizacja
  Wrocław
 • Serwer
  [CSGO] MIRAGE
 • Zainteresowania
  Programistyka w c++,pythonie i SQL. Webmastering,informatyka oraz gry komputerowe szczególnie te oldschoolowe :)

Kontakt

 • Steam
  https://steamcommunity.com/profiles/76561198884588493
 • GG
  0

Ostatnio na profilu byli

75 wyświetleń profilu
 1. -GT. -Argumenty "Prócz czasu który poświęcam na serwerze" wczoraj tylko spędziłeś dokładnie 501 minut a przedwczoraj godzinę pozatym brak stałej aktywności. - Doświadczenie nie rozumiem o co ci dokładnie chodzi. -Sm +Wiek +Nawet wprowadza lepszą atmosferę będąc aktywnym Jestem na nie. Oczywiście jeśli twoja aktywność się zwiększy będę na tak :) @ ROBSON Dlaczego niby skoro napisałem dokladnie to samo co ty tylko w innej formie? "-Czas spędzony na serwerze" = To co napisałem o 501 minutach oraz o samym GT
 2. Albo po prostu usunąć cz-etke i zostawić jak jest.
 3. Nick z serwera: Jezorx Imię: Michał Wiek: 16 Steam ID: STEAM_1:1:462161382 Czas spędzony na serwerze ( GT i Stats ): https://www.gametracker.com/player/Jezorx/147.135.199.68:27015/ Doświadczenie w adminowaniu na serwerach CS:GO: Jak pisałem wcześniej potrafię rozpisać demko, odróżnić cheatera od skilla. Byłem adminem na kilku innych sieciach serwerów. Znajomość obsługi admina ( x/10 ): 8/10 Argumenty, dlaczego akurat Ty masz zostać adminem oraz powiedz kilka zdań o sobie: Gram często na serwerze i widzę dużo cheaterów i osób łamiących regulamin. Nie ma admina który mógłby takowe osoby zbanować czy zmutować więc chciałbym takowym administratorem zostać aby takie i podobne sytuacje zażegnać. Mam na imię Michał, mieszkam we Wrocławiu i mam 16 lat. Interesuje się programistyką i informatyką. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: 2-5 godzin dziennie, zależy to od tego co robie w danym dniu. Posiadasz mikrofon?: Tak. Akceptacja regulaminu admina/serwera: Akceptuje. Linki do poprzednich podań: Kontakt: https://steamcommunity.com/profiles/76561198884588493 Konto Prime?: Tak, to nowe konto na którym zakupiłem prime'a. Blokada VAC?: Nie. @ Mryk Ponieważ poprzednie moje konta zostały sprzedane a sam na nich wyrobiłem po 600h. Do tych kont nie mam już dostępu oraz nie mam nawet informacji o nich. @ ROBSON Nie nie byłem powiązany na tym koncie z żadnym adminowaniem i nie, nie możesz zobaczyć mojego pierwszego konta bo jak napisałem na górze nie mam informacji o tym koncie. Widujesz mnie od około 2 tygodni a grasz 2 lata. Idąc tym tokiem dla twoich wymagań mam tu grać 2 lata. W wymaganiach nie ma żadnej mowy o tym że godziny odwzorowywują to co reprezentuje admin. Jak dla mnie twoje minusy to argumenty brane na siłe bo nagle po moim odzewie pod podaniem o admina SinMaina od razu zainteresowałeś się moim podaniem. Tylko że różnica mojej aktywności a aktywności SinMaina jest dosyć duża więc nie wiem co jest tu do porównywania. I nie wiem co jest błędem jeśli po prostu chce ci odpisać na twoją argumentację. W regulaminie nie jest napisane że nie mogę edytować swojego podania aby komuś odpisać. Pozatym nie chce się kłócić wyraziłeś swoje zdanie i tak zostaje. Dobranoc :]
 4. Zakupiłem już vipa. Dziena za szybką odpowiedź
 5. Posiadam prime'a jednak nie mogę wbić po 23 :( Mając Vipa nie zaliczałem się do osób nie mających prime'a a teraz nie mogę wbić bo mi minął.
 6. Rozumiem dzięki za wyjaśnienie. Teraz uważam że moja skarga była bezsensowna. Przepraszam i pozdrawiam. ;]
 7. Nie wiem czy zgłaszał swoją nieobecność nie ingeruje w to i nikogo nie rozliczam z czasu na serwerze nawet to napisałem w ostatniej linijce wystarczy przeczytać. Każdy ma prawo do swojego zdania - fakt. Napisałem skargę ponieważ zairytował mnie fakt iż dostałem niesprawiedliwego minusa pod podaniem za "Nie znajomość mnie" nie mając nawet godziny na serwerze wyrobionej w tydzień. Druga sprawa jest fakt iż każdy administrator nawet najwyższy zgłasza nieobecność publicznie i dostaje range urlopowicza więc skąd mam to wiedzieć?
 8. Nick oskarżyciela:Jezorx Nick oskarżonego: Kappoochino IP lub SID oskarżonego: Nie posiadam Przebieg sytuacji: A no sytuacja wygląda tak iż od pana Kappoochino dostałem minusa pod podaniem za "-Nie znam ciebie" "- GT, grasz na serwerze od 4/5 dni (widać na GT) i kręcisz codziennie po 130/200 min" kiedy szanowny admin wszedł ostatnio na serwer 6 dni temu na 20 minut bez zgłoszenia swojej nieobecności na serwerach. Nie wiem czemu osoba która ostatni raz praktycznie była na serwerze tydzień temu wogóle wypowiada się pod moim podaniem. Fakt samego dania mi na "Nie" jeszcze rozumiem ale że dania jako jednego z argumentow nie znania mnie jest już przesadzony :)) A to że Kappoochino nie było tyle czasu to już nie moja sprawa. Dowody:
 9. Nick z serwera:Jezorx Imię:Michał Wiek:16 Steam ID:STEAM_1:1:462161382 Czas spędzony na serwerze ( GT i Stats ): https://www.gametracker.com/player/Jezorx/147.135.199.68:27015/ Doświadczenie w adminowaniu na serwerach CS:GO: Wielokrotnie byłem administratorem na innych sieciach serwerów. Potrafię rozpisać demko oraz odróżnić cheatera od zwykłego gracza ze skillem. Znajomość obsługi admina ( x/10 ): 8/10 Argumenty, dlaczego akurat Ty masz zostać adminem oraz powiedz kilka zdań o sobie: Gram często na serwerze kiedy nie ma administratora i zdarzają się dosyć często gracze F2P którzy cheatują. Admina nie ma, gracze wychodzą i nikt nie może takowego gracza obecnie zbanować. Chciałbym zostac adminem aby takie sytuacje w mniejszym bądź większym stopniu zażegnać oraz zażegnać różne sytuacje pokroju: Nadużywania mikrofonu lub puszczania muzyki albo wyzywania się. Chodzę do 1 klasy licealnej na profilu MatFizInfo. Na weekendy chodzę na siłownię i ćwicze bieganie. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: Średnio dziennie mogę spędzić 2-3 godziny na serwerze. W wakację z 5 godzin dziennie wyrobię. :) Posiadasz mikrofon?: Tak. Akceptacja regulaminu admina/serwera:Akceptuje. Linki do poprzednich podań:Brak. Kontakt: https://steamcommunity.com/profiles/76561198884588493 Konto Prime?: Tak. Blokada VAC?: Nie. @ Kappoochino ☁ nowe :)
 10. Na TAK +GT +Miły +Często na serwerze -Doświadczenie ale da się zrobić ;)
×
×
 • Utwórz nowe...