Jump to content

Kubsoneq

Użytkownik

Everything posted by Kubsoneq

  1. Twój nick:Batonik v3 Nick admina banującego:BedNasz Data/Mapa:de_mirage 23:50 około 26/03/2020 SteamID:STEAM_0:1:531790656 Serwer (mod): Only mirage #2 Opis sytuacji:Wszystko jest wyjasnione w skardze, admin nawet mnie nie spectował i stwierdził, że zbyt dobrze gram jak na 5h w cs'ie :) (Link do skargi---> "Skarga") Wycinek z konsoli:-
  2. Twój nick: Batonik v3Nick gracza/admina na którego składasz skargę:BedNaszOpis sytuacji: Ogólnie sytuacja wyglądała następująco, grałem sobie zrobiłem fajną runde z awp 1vs5 i dostalem kicka z powodem "Wbij na maina" wbiłem na serwer grzecznie zapytałem o nick administratora, który dał mi kicka, zaprosił mnie BedNasz spytałem czy to on, powiedział że tak spytałem czemu i stwierdził że mam zbyt mało godzin i brak prime i że jestem zbyt dobry, co już mnie zaczeło skręcać bo admin banować nie powinien tak sobie z dupy bo komuś dobrze idzie, odpisałem jemu że nie wbije i dostałem perm bana. SteamID oskarżonego: BedNaszData i czas zdarzenia:23:48 26/03/2020Dowód (ss/demko):
  3. Twój nick:Batonik v3 Nick admina banującego: byczek Data/Mapa: de_mirage IP/SteamID:STEAM_0:1:531790656 Serwer (mod): Only Mirage #2 Opis sytuacji:Ogólnie sytuacja wyglądała tak, że szedłem do Jungli i po prawej w rogu stał chłop zobaczyłem go kątem oka dałem jemu fajnego flicka i dostałem bana, trochę śmieszne, że osoby z Non-Primem nie mogą zrobić fajnych akcji bo są podejrzewane o wh albo aimbota, admin zamiast popatrzeć co dalej zrobię stwierdził, że nie ma sensu i dał mi bana. Jak to czyta admin, który tego bana mi dał tutaj masz mojego maina a jak zapytasz czemu gram na non-prime to odpowiedz jest prosta, gram w five-m'a i zmieniałem konto. Wycinek z konsoli: Zamiast wycinka dam to: Tutaj mój main steam: https://steamcommunity.com/id/Batonik69
  4. Twój nick: No Headshoot Player Nick admina banującego:Mayor ale nie jestem pewien Data/Mapa:Minecraft 22:13 05.14.2019 SteamID: STEAM_1:0:181238859 Serwer (mod): 1vs1 Opis sytuacji:Grałem sobie dosyć dobrze mi szło miałem runde z graczem o nicku Human dostał ode mnie przez kawałek takiej skrzynki zaczał płakać ze mam wh i tp gramy dalej zabijałem i wspinałem sie coraz wyżej areny Human po chwili zaczał wszystkich wyzywac od szmat i tp no to powiedzialem mu tez kilka obrazliwych słow przyznaje sie ale denerwuja mnie osoby ktore mowią ze mam cheaty i od razu wyzywaja zamiast zobaczyc profil zobaczyc na spect jak gram i tak mineła jedna mapka na nastepnej mapie (Minecraft) szczerze powiem dawałem mu mega dziwne picki (wychylenia) i od razu głowy i sam sie dziwiłem cały czas narzekał ze mam cheaty jeden z graczy go uspokajał po chwili wbił admina , na arenie 2 był Cheater o nicku James Charles ktorego zabiłem i sie z niego smialem ten cheater dostał bana ,a po chwili gdy zaczełą sie nastepna runda byłem na 1 arenie i zabiłem typa ktory stał w jednym miejscu i powiedział adminowi że mam cheaty i nagle zostałem zbanowany. Admin nie powinien być zależny od gracza , admin ma obowiązek samemu stwierdzic czy mam cheaty a nie ze jakis gracz adminowi powie admin wbije zbanuje bez patrzenia i wyjdzie bo to jest chore , mam nadzieje ze Post zostanie rozpatrzony pozytywnie Wycinek z konsoli: Nie wiem do konca czego wycinek ale jeżeli o to chodzi to mam jedynie coś takiego : Disconnect: <font color='#ff8300'>Zostałeś permanentnie zbanowany na tym serwerze.</font><br />Admin: <b><u>mayor</u></b><br />Powód: <b><u>pal gume</u></b>. Disconnect: <font color='#ff8300'>Zostałeś permanentnie zbanowany na tym serwerze.</font><br />Admin: <b><u>mayor</u></b><br />Powód: <b><u>pal gume</u></b>.

Dlaczego Jesteśmy legendą?

Katujemy.eu to sieć serwerów Counter Strike nieustannie rozwijająca się dla was od 2014 r. Oferujemy w pełni dopracowane i stabilne serwery, odpowiedzialną oraz zorganizowaną administrację, dzięki której nasze serwery, jak i forum cieszy się bardzo dużą renomą. Dysponujemy ogromną ilością wszelakich trybów rozgrywki co pozwala wam wybrać coś dla siebie. Nie czekaj i dołącz do nas, abyśmy wspólnie tworzyli jedną społeczność graczy.

×
×
  • Create New...