Jump to content

NoMercy.

Użytkownik

Community Reputation

33 Neutralny

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  ---

Recent Profile Visitors

257 profile views
 1. NoMercy.

   Kosz X czy Y

  Zabawa polega na tym co wolimy np. Pies czy kot Pies
 2. To samo co Pan wyżej :)
 3. TEMAT nie jest do Oceniania! Witam,przygotowałem dla was "Sygnaturę",ale by wykonać dla was ją to musicie spełniać wymagania. Wymagania: 1.Konto na forum minimum 14-dni 2.Posiadać co najmniej 10-postów [Nie dotyczy VIP oraz DONATORÓW] 3.Jedno zlecenie na tydzień [7dni] 4.Kto nie stosuje się do wzoru Zlecenie nie zostanie wykonane! 5.Zlecenie wykonuje do max 2-3dni! Wzór: A sygnatura wygląda tak:
 4. Tu jak dla mnie nie chodzi o talent tylko o program, bo jednak robię to w "Gimpie" i tam,az takich cudów nie wyczaruje co w PS :) Ale jak uzywales Gimpa to możesz dać mi rady na pw :P
 5. @ Karcok No napisy wiem,ze złe ale zawszę mogę zmienić i dam chyba na czerwień będzie lepsze wtedy :)
 6. Stworzyłem taki plakacik :) Tak szczerze spędziłem nad tym 1:18h :)
 7. Imię: Mateusz Wiek: 16-scie Doświadczenie: Bardzo spore pełniłęm tę funkcje na 3-4 forach więc jakiś mam^^ Jakiego programu używasz?:Gimp Dlaczego Ty?: Proste brak grafika na forum a ja interesuję się GRAFIKĄ. Wiem, że wymagań nie spełniam ale na pewno was nie zawiodę :) Twoje prace:
 8. Autor: @ NoMercy. Screen / Demo:
 9. NoMercy.

  Siemanko

  Witam wszystkich a szczególnie starych znajomych z Lucifera jeszcze tzn. @ [email protected] Progress d(-.-)b Musicoraz @ DudnesGrałem kiedyś pod nickiem "UszJak#CHEAT.EXE" :P. Interesuję się grafiką komputerową oraz piłką nożną :)

Dlaczego Jesteśmy legendą?

Katujemy.eu to sieć serwerów Counter Strike nieustannie rozwijająca się dla was od 2014 r. Oferujemy w pełni dopracowane i stabilne serwery, odpowiedzialną oraz zorganizowaną administrację, dzięki której nasze serwery, jak i forum cieszy się bardzo dużą renomą. Dysponujemy ogromną ilością wszelakich trybów rozgrywki co pozwala wam wybrać coś dla siebie. Nie czekaj i dołącz do nas, abyśmy wspólnie tworzyli jedną społeczność graczy.

×
×
 • Create New...