Skocz do zawartości
Serdecznie witamy na Katujemy.eu - Serwery CS 1.6, CS:GO

Partnerzy

kavosko

Admin CS:GO [FFA]

Reputacja

88 Zaawansowany

1 obserwujący

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  PL

Kontakt

 • Steam
  https://steamcommunity.com/id/kavosko/
 • GG
  0

Ostatnio na profilu byli

486 wyświetleń profilu
 1. Jesteś 3805 osobą, która kliknęła dzisiaj w okruszek.
 2. 1. Usunięcie map Vertigo(rzadko wybierana mapa), Train(zbugowany site) a zastąpienie ich Dust'em2. 2. Komunikat w Uwadze!, który bs jest aktywny (sm_csay) 3. Zwiększenie nagrody za zabójstwo do normalniej kwoty czyli 300rifle, 600pmy, 900szoguny itd. 4. Vip w 2 rundzie nie ma 105 tylko 100 oraz tyle samo pieniędzy co zwykli gracze. 5. Naprawić błąd związany z prefixami "opiekun", "właściciel", który gracz otrzymuje po kupnie vipa. 6. Czasem występuje błąd związany z nickiem graczy, w tabeli wyświetla się "skrócony" nick przez co nie można normalnie zmutować, zakneblować lub kicknąć gracza.
 3. Jestem na TAK +Doświadczanie +dojrzałe zachowanie +wiek +dobry admin i kolega :)
 4. Ogólnie to człowiek pająk pytał się o twój adres,  powiedziałem mu żeby szukał gościa o imieniu Mateusz w Ustce xD

  1. Szogun

   Szogun

   O kurde jak ja już się boje chyba nowego opiekuna będziecie musieli szukać bo ja najprawdopodobniej nie przeżyje xD

    

 5. Dostałem rozporządzenie że jak kolega wyżej będzie świrował na serwerze to trzeba go uspokoić, a moje prośby by się ogarnął, nie dawały skutku to skończyło się banem. Na demku słychać wszystko (18:01 zaczyna się demko) a @ Szogun może dokończyć sprawę kolegi odnoście bana na serwerze, a @ Karcok to kolejne konto kolegi chyba już 4?
 6. -gt dziurawy jak ser -mało używasz mikrofonu -powód dlaczego ty na odpierdziel Jestem na NIE
 7. Aktualnie jestem na NIE -gt -jesteś krótko na serwerze daj się poznać -używaj częściej mikrofonu -powód dlaczego ty taki z dupy, wysil się trochę -SID czyli steam id STEAM_(i jakieś cyferki) Pograj jeszcze z tydzień, popraw gametracker i będzie git :)
 8. Ale wcześniejszego meczyku to nie wstawisz szogunojebco
 9. Aktualnie jestem na NIE -Wczoraj pierwszy raz widziałem Cię na serwerze. -Nie słyszałem twojego głosu tylko jakiś pisk z mikrofonu. -Jesteś nowy, daj się poznać :) -Konto pod podanie -W wymaganiach jest napisane min. 15 godzin na serwerze, czego nie masz. +/- SM +Chęć pomocy.
 10. Bardzo dobre to twoje zgadywanie, zgaduje że info od Boga :) 00:46 Dziwny aimlock na gościa w garażu po lewej stronie i oddanie 3 strzałów. Z ak tej ściany nie przeskanujesz. 01:27 popatrzyłeś się w stronę bombsite a i miałeś już mówić teammatowi że idą od a "uważaj ..." 02:25 Pytasz się teammatea "mogę się odpalić, tak po cichu?" 02:33 Patrzysz się w meina i mówisz "jeden...dwóch" 02:35 Lecisz wcelowany w gracza w meinie 04:00 Teammate mówi mid a ty mówisz "widzę na aimie to znaczy na wh" 04:30 Zeskakujesz z dachu i celujesz od razu w siatkę gdzie jest przeciwnik. 06:12 "Kurcze i dlaczego ten tiggerbot" 07:46 Dziwnie najeżdżasz celownikiem na przeciwnika w meinie. 09:33 Przeciwnik biegnie długą i przeskakuje a ty akurat strzelasz w jego model 09:50 Mówisz "drzwi" niby skąd masz to widzieć jak byłeś na aucie? 09:55 Pytam się Ciebie skąd to wiesz a ty odpowiadasz "słyszę" :) 12:48 Strzał w przeciwnika w meinie i od razu wyciągasz granat i rzucasz do meina 14:05 Stoisz na samochodzie i podajesz info "mein mein" 17:17 Prefire na przeciwnika który jest na ct. 18:20 "No jeden na plecach jest a drugi no tam wiesz" i wcelowujesz się w skarpetę. 19:03 "Uwaga stoi na wózku", co prawda przeciwnik był na balkonie więc nie wiem jak to zbytnio rozumieć. 19:35 Podpuszczam Cię i pytam się mów gdzie są "a ty mówisz jeden w meinie" 21:04 "Wózek and siatka" znów zgadłeś gdzie są przeciwnicy. 21:23 "Dostał przecież głowę aima, alta kliknąłem" 22:05 "Uważaj wózek, to znaczy samochód" Przeciwnik był wcześniej na samochodzie. 24:17 "Jest ten u góry i wychylasz wcelowany w białą gdzie twój teammate strzela się z przeciwnikiem z konektora. 25:05 "Trzeba jakieś lepsze cheaty załączyć" 25:42 Wychodzisz wcelowany na przeciwnika, który jest na elektryku. 26:15 "Uwaga na plecy idzie od b" Znów wiesz gdzie idzie przeciwnik, i wcelowujesz się w skarpetę. 26:35 "Ja wiesz ja mam takie przeczucie gejmingowsie" 27:02 Przeciwnik idzie od meina a ty wcelowujesz się w ścianę? Idziesz celownikiem za przeciwnikiem. 30:00 Dziwny prefire w siatkę a potem aimlock na przeciwnika. 30:06 Wychylasz wcelowany w przeciwnika. Na dobrego gracza mi nie wyglądasz movement jakiegoś silvera, nie grasz jak ktoś doświadczony, a do tego podajesz ciekawe info co prawda nie zawsze trafione ale takie 8/10 :) @ IMean Rozpisane demko 30min ponad więc trochę to trwało :)
 11. Zapoznałem się i będę nawalony gdzie indziej.
 12. https://convars.com/csgostats/pl/bans Najwięcej vac banów na najwyższych rangach :) Moje ostanie 5 meczy przeciwnicy z vacami. A tacy dobrzy byli, wcale tam triggera nie było.
 13. Twój nick: kavosko Nick moderatora nakładającego ostrzeżenie: Petrektt Data: 24.06.2019 koło godziny 15 Opis sytuacji: Dostałem ostrzeżenie za "spam". Napisałem jeden post żeby pospieszyć opiekuna serwera, który zwlekał z przyjęciem podań 4 dni w "SZYBKIEJ" rekrutacji. Dowody: Polecam się zapoznać z definicją spamu. W Dziale rekrutacji nic nie pisze na temat że nie można się wypowiadać w tematach "szybkiej" rekrutacji. I szybka rekrutacja, sama nazwa mówi i nie jestem upośledzony żeby nie rozumieć 2 słów. Szybko znaczy szybko a nie 4 dni :)
 14. Za darmo to i ocet słodki FFA STEAM_0:1:109659667
×
×
 • Utwórz nowe...