Skocz do zawartości

demxsosa

Zbanowany

Wszystko napisane przez demxsosa

 1. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 2. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 3. nie ma ssów w zipie, nie uzupełniłeś do końca wzoru, tobie nie zależy to nam też nie. See you
 4. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 5. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 6. Zły dział, przenoszę do csgo.
 7. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 8. dostałeś ub z ssów, admin się najwidoczniej pomylił.
 9. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 10. moja opinia co do rozpiski z demka twixa 10.00 - b+10.38 - b+11.38 - b+/b-15.55 - b+16.18 - b+/b18.55 - b+19.15 - b+/b- / na flashu, ale może fart;p19.35 - b+ next time dodaj jeszcze opisy tych czasówek@ Twixmax temat close, see you.
 11. TAK +podanie +aktywność + o/i +ips
 12. na tak +aktywność +podanie +porządna osoba +/- wiek, dojrzały ogarnięty chłop Powodzenia!
 13. Nie do zobaczenia nie pozdrawiam
 14. Oczywiście ze na NIE -dojrzałość -aktywność -nie umiesz współpracować -zachowujesz się jak dziecko -dużo błędów popełniałeś -można tak wymieniać i wymieniać
 15. Jestem na nie - twoja dojrzałość emocjonalna jest na niskim poziomie - wiek - były z toba problemy
 16. Hej, @ PALUCHile screenów zrobiłeś?
 17. ta +wiek +gt +wydajesz się ogarnięty

Dlaczego Jesteśmy legendą?

Katujemy.eu to sieć serwerów Counter Strike nieustannie rozwijająca się dla was od 2014 r. Oferujemy w pełni dopracowane i stabilne serwery, odpowiedzialną oraz zorganizowaną administrację, dzięki której nasze serwery, jak i forum cieszy się bardzo dużą renomą. Dysponujemy ogromną ilością wszelakich trybów rozgrywki co pozwala wam wybrać coś dla siebie. Nie czekaj i dołącz do nas, abyśmy wspólnie tworzyli jedną społeczność graczy.

×
×
 • Utwórz nowe...