Jump to content

B0L3TZ

Użytkownik

Community Reputation

1 Neutralny

Informacje

 • Gracz
  CSGO
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Poznań

Recent Profile Visitors

130 profile views
 1. Nie jestem w stanie teraz obejrzeć dema, ale jestem w stanie sobie wyobrazić opisane sytuację, każda osoba choć trochę wiedząca jak grają wyższe rangi wie, że pamięć mięśniowa jest na niemal perfekcyjnym poziomie i celownik staram się ustawić w miejscu w którym spodziewam się przeciwnika najbardziej, po drugie tak jak mówiłem miałem globala co jest uwiecznione na moim profilu steam, a więc bezsensownym byłoby używanie przeze mnie wszelkich wspomagaczy.
 2. Ja mogę tylko dodać, że ze względu na w miarę małą odległość od przeciwnika trafienie było łatwiejsze oraz mogłem mieć po prostu "dobrą falę", z tego co pamiętam moje statystyki sięgały około 8-1, dotarłem chyba do 4 areny, więc to nie był duży problem, żeby szybko zabić przeciwnika.
 3. Twój nick: B0L3TZ Nick admina banującego: Stalker_99 Data/Mapa: 2019-03-01 19:46:22 SteamID: STEAM_1:1:146602941 Serwer (mod): Arena Opis sytuacji: Po około 5 minutach gry na serwerze otrzymałem bana pernamentnego o dopisku "aim", na wiadomość napisaną do admina banującego, otrzymałem odpowiedź "Dobrze ale nawet "Global" takich łby nie strzela wiec jak chcesz pisz odwołanie i wtedy się rozpatrzy demko a poza tym te BH nie było naturalne." Wycinek z konsoli: Nie posiadam, lecz był dopisek "aim"

Dlaczego Jesteśmy legendą?

Katujemy.eu to sieć serwerów Counter Strike nieustannie rozwijająca się dla was od 2014 r. Oferujemy w pełni dopracowane i stabilne serwery, odpowiedzialną oraz zorganizowaną administrację, dzięki której nasze serwery, jak i forum cieszy się bardzo dużą renomą. Dysponujemy ogromną ilością wszelakich trybów rozgrywki co pozwala wam wybrać coś dla siebie. Nie czekaj i dołącz do nas, abyśmy wspólnie tworzyli jedną społeczność graczy.

×
×
 • Create New...