Skocz do zawartości
Serdecznie witamy na Katujemy.eu - Serwery CS 1.6, CS:GO

STARY STYL ŻEGNAMY, WITAMY NOWY!

Zapoznaj się z możliwościami nowego

Zobacz temat

TRWA KONKURS TOP3# CZERWIEC

Zapraszamy wszystkich do udziału!

Zobacz temat

FACEBOOK KATUJEMY!

Zapraszamy wszystkich do polubienia naszego fanpage!

Zobacz temat

FILM PROMUJĄCY SIEĆ

Zapraszamy do obejrzenia filmu promującego naszą sieć!

Zobacz temat

Partnerzy

z u h n.

Użytkownik

Reputacja

15 Bywalec

Informacje

 • Gracz
  CSGO
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Honolul, Czarnolas, Podlasie, (Koloryzowane.)
 • Zainteresowania
  Jazda na nożach z CSGO

Kontakt

 • Snapchat
  alsokacper
 • Steam
  https://steamcommunity.com/profiles/76561198906826919
 • GG
  0

Ostatnio na profilu byli

128 wyświetleń profilu
 1. - rzadko obecny na serwerze - podanie napisane "dla jaj" - podobno używasz modulatora Tyle odemnie.
 2. Generalnie, nie używasz mikrofonu, skąd wnioskować mogę, że nie przeszedłeś mutacji, czego skutkiem może być jak w przypadku byłego już administratora duży hejt. Rzadko widzę Cię na serwerze. Sam w sobie BH wychodzi Ci słabo, nie ma co się oszukiwać. Odemnie tyle, siemanko.
 3. Bry, cze i czołem. Nick: zuhn Powód: Egzaminy choopie, dużo roboty, zapracowany choopak jestem. Uczyć się trzeba i czasu brakk. Data: 04.04 - 19.04 (może ulec zmianie) PS. Będę grał, jednak mogę nie spełnić wymaganych godzinek, a wole nie ryzykować, tymbardziej, że Vasti taka surowa wrrr.... pzdr
 4. Yo, w tym temacie chciałbym się trochę wypowiedzieć. Myślę, że jako godny przykład świadka powołam @ Flype, oczywiście za jego zgodą. Cała akcja trwała już ok. 1,5 tyg. Gracz pod nickiem "Yorikko", wcześniej jako "Zane BH" pisał już ok. 3 podania na administratora. Oczywiście wynik był negatywny. Wbijając na serwer zawsze mówił, jak mu to nie jest przykro, iż nie dostał się na rangę. Z czasem to przeminęło, lecz nastąpiła kolejna zadymka. Yorikko wbijając na serwer zawsze dużo rozmawiał. Graczy zaczynało to irytować. Powiedziano mu kilka razy, iż denerwuje ich sposób tego iż gracza mówienia. Okej. Chwila spokoju. Kolejny dzień, "Yorikko" wchodzi na serwer. Proszę państwa, nastała N A G Ł A mutacja! Yorikko otrzymuje głos darczyńcy świata, dorosłego mężczyzny (mając 11 lat). Gracze się śmieją. Później dochodzi do tego wywyższanie się i poniżanie poziomu gry innych. Od siebie powiem, że cała sytuacja bardzo mnie rozbawiła. Serdecznie chciałbym poprosić @ Vastido wypowiedzenia się na jej temat z tym oto graczem, oraz w sprawie całego zamieszania. Z fartem.
 5. Nick z serwera: z u h n. Imię: Kacper Wiek: 16 Staż na serwerze (W tym miejscu podaj link do gametracker'a): https://www.gametracker.com/player/z u h n./147.135.199.94:27015/ Doświadczenie: Cóż tutaj mówić, spore. Posiadałem admina na wielu serwerach CSGO opierających się na różnych trybach gry. Znajomość sourcemoda [0/10]: Swoje znajomości mogę ocenić na 9,5 w skali 10. Czy byłeś/byłaś już adminem?: Jak już wyżej wspomniałem, na różnych serwerach nie tylko opierających się na deathrunie. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: W całym tygodniu mogę śmiało poświęcić ponad ok 10 h na grę. Zawsze znajdzie się wolny czas żeby poskakać ;P Dlaczego Ty?: Myślę, że jestem ogarniętym chłopakiem jak na swój wiek. Przede wszystkim moja kultura oraz ortografia jest na bardzo wysokim poziomie. Mam doświadczenie w grze. Potrafię rozsądnie rozwiązywać problemy. Przechodziłem kurs mediatora społecznego, który napewno wiele pomógł mi w rozstrzyganiu konfliktów. Jestem wprawionym i dobrze wyszkolonym graczem na polskiej scenie CSGO. Myślę, że godnie spiszę się we w roli administratora, a moje już wysokie wykształcenie będzie się rozrastało. Bardzo dobrze znam język angielski, co może pomóc w zachęceniu do gry nowych graczy niekoniecznie z Polski. Posiadasz sprawny mikrofon?: Tak, posiadam. Kontakt: https://steamcommunity.com/profiles/76561198906826919 Snapchat w profilu. STEAMID: STEAM_0:1:473280595 Posiadasz konto Prime?: Nie, nie posiadam. Akceptujesz regulamin admina?: Jasne, akceptuje. Akceptujesz regulamin serwera?: Tak, znam. Od siebie chciałbym dodać, że moje podanie jest godne uwagi. Myślę, że spełniam wymagania, aby sprawować rolę administratora na tym serwerze. Pozdrawiam gorąco i liczę na pozytywne rozpatrzenie podania, oraz zastrzegam sobię jakichkolwiek praw do jego kopiowania. Dziękuje za uwagę.
×
×
 • Utwórz nowe...