Jump to content

clixxu.

Globalny Moderator


DONATOR

Użytkownik przekazał dotacje 75.00 PLN!

VIP

Użytkownik należy do grupy VIP!

clixxu. last won the day on June 27

clixxu. had the most liked content!

Community Reputation

3,605 NoLife

About clixxu.

 • Other groups Właściciel Serwera,
  Opiekun Serwera,
  Donator,
  V.I.P
 • Birthday 01/04/2000

Informacje

 • Gracz
  CSGO
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Imię
  Bartosz
 • Lokalizacja
  Wrocław
 • Serwer
  [CSGO] MIRAGE
 • Zainteresowania
  warnowanie, banowanie i trochę obrażanie ludzi.

Kontakt

 • Steam
  clixxu.
 • GG
  33742401

Recent Profile Visitors

6,331 profile views
 1. clixxu.

  Es mecz

  kondziu zazwyczaj ja tez trafiam na forum nietrzezwy wiec to norma, ci ludzie tutaj kochaja sie z takich jak my smiac XD
 2. Temat został przeniesiony do kosza! Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.eu Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 3. Urlop został przyjęty Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.eu Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 4. Propozycja została odrzucona Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.eu Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 5. Myślę, że @ Kondziu wystarczająco wyczerpał temat. Propozycja może i fajna i doceniamy zaangażowanie w zmianę serwera, ale nie ma na nim niestety miejsca na takie udziwnienia. Przypominam, że jest tutaj 28 slotów, ludzie wchodzą i wychodzą z servera, potem byłby niepotrzebne płacze czemu ja jestem w tt A nie w ct. Coś takiego byłoby spoko na 5vs5, lecz nie tu. Pozdrawiam.
 6. Urlop został przyjęty Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.eu Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 7. clixxu.

   Kosz Podanie

  Temat został przeniesiony do kosza! Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.eu Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 8. Siem. Kuba, czas czas i jeszcze raz czas. Dużo czasu. Błędy popełnia każdy A nie jesteś jedynym zrobionym bez gumy przez tą osobe (kmwtw). Ja do Ciebie osobiście nic nie mam, w pewnej kwestii bardzo mi zaimpomowałeś i za to masz ode mnie szacun. Nikt Cię nie przekreśla, powodzenia.
 9. Hold my piwo xD
 10. Temat został przeniesiony do kosza! Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.eu Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.

Dlaczego Jesteśmy legendą?

Katujemy.eu to sieć serwerów Counter Strike nieustannie rozwijająca się dla was od 2014 r. Oferujemy w pełni dopracowane i stabilne serwery, odpowiedzialną oraz zorganizowaną administrację, dzięki której nasze serwery, jak i forum cieszy się bardzo dużą renomą. Dysponujemy ogromną ilością wszelakich trybów rozgrywki co pozwala wam wybrać coś dla siebie. Nie czekaj i dołącz do nas, abyśmy wspólnie tworzyli jedną społeczność graczy.

×
×
 • Create New...