Skocz do zawartości

clixxu.

Moderator

DONATOR

Użytkownik przekazał dotacje 75,00 zł!

VIP

Użytkownik należy do grupy VIP!

clixxu. wygrał w ostatnim dniu Luty 27

clixxu. ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

2771 Legenda Katujemy

12 obserwujących

O clixxu.

Opiekun Serwera, Admin CS:GO [MIRAGE], Donator, V.I.P
 • Tytuł użytkownika
  cham nr 1
 • Urodziny 04.01.2000

Informacje

 • Gracz
  CSGO
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Imię
  Bartosz
 • Lokalizacja
  Wrocław
 • Serwer
  [CSGO] MIRAGE
 • Zainteresowania
  Ty kochanie ❤

Kontakt

 • Steam
  clixxu.
 • GG
  33742401

Ostatnio na profilu byli

4410 wyświetleń profilu

Ulubiony serwer

 • Serwer
  ★ ONLY MIRAGE ★
 • Graczy
  17/28
 • Mapa
  de_mirage
 • Kraj
  country-
 1. Podanie zostało odrzucone Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.eu Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 2. Nie wątpię, że z adminami masz dobry kontakt, szczególnie dzięki dyskutowaniu z nimi i pyskowaniu. Widzisz typa z WH to go zgłaszasz i czekasz cicho na reakcję, a nie gadasz z nim na głosowym dzięki czemu wie, że jest sprawdzany. Nie będziesz pluł w mordę moim adminom, zapomnij, bo cię szybko odholuję z tego serwera. Radzę poprawić zachowanie, bo jak dziś przejrzałem poszczególne demka to mi się słabo zrobiło.
 3. clixxu.

   Kosz CS4FRAGS

  Temat został przeniesiony do kosza! Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.eu Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 4. Dobry wieczór, Tak sobie pomyślałem, pod wpływem sytuacji sprzed chwili odnośnie zagranicznego gracza: może by dodać tłumaczenia na język angielski wszystkich wzorów. Jak to widzę? Po prostu, mamy wzór prośby o unbana, pod spodem w poście dać tłumaczenie na jezyk angielski. Może i ma to mały sens ponieważ przydałoby się też przetłumaczyć działy na forum jednak jak widać na przykładzie sprzed chwili, gracz tworzy temat w losowym dziale i prosi o pomoc. My jako moderatorzy mu ten temat przenosimy, wysyłamy link do wzoru gdzie jest też angielska wersja i wtedy ta osoba jest w stanie sobie juz jakoś poradzić. Trochę wysiłku, ale jesteśmy na tyle dużą siecią i na tyle rozwinięta, że mamy wielu graczy zagranicznych i ,,dmuchając na zimne" według mnie takie tłumaczenia powinny się pojawić. Chciałbym poznać wasze zdanie na ten temat, zapraszam do wypowiedzi. Spokojnego wieczoru;)
 5. Temat został przeniesiony do kosza! Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.eu Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 6. Hi @ paycer You should write request for unban with this exemplar. Twój nick - Your nickname Nick admina banującego - Admin nickname Data/Mapa - Date/Map SteamID: Serwer (mod): Opis sytuacji - Describe Your situation when you get A ban. Wycinek z konsoli - Part of text from console about Your ban (It isnt important but you can add this) I will move the topic to the appropriate part of forum. Please correct your topic with ,,edytuj" option. It means "edit" in Polish. If you have any question or problem, write me a private message EDIT: I close as request.
 7. Gracz został odbanowany Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.eu Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 8. Podanie zostało odrzucone Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.eu Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 9. Przyjmuję. Wypoczywaj Mateusz, zdrówka! @ happy.@ Ry! @ Weak. @ Jase @ Dudnes
 10. Patryk tęsknię 

 11. Jak kiedykolwiek powiesz mi że to ja jestem poje**ny to przypomnę Ci serię chlejopedii xD

Dlaczego Jesteśmy legendą?

Katujemy.eu to sieć serwerów Counter Strike nieustannie rozwijająca się dla was od 2014 r. Oferujemy w pełni dopracowane i stabilne serwery, odpowiedzialną oraz zorganizowaną administrację, dzięki której nasze serwery, jak i forum cieszy się bardzo dużą renomą. Dysponujemy ogromną ilością wszelakich trybów rozgrywki co pozwala wam wybrać coś dla siebie. Nie czekaj i dołącz do nas, abyśmy wspólnie tworzyli jedną społeczność graczy.

×
×
 • Utwórz nowe...