Jump to content

DzwigU

Admin CS:GO [MIRAGE]

Community Reputation

36 Neutralny

Informacje

 • Gracz
  CSGO
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Imię
  Bartek
 • Lokalizacja
  warszawa
 • Serwer
  [CSGO] MIRAGE

Kontakt

 • Snapchat
  dzwiguu6
 • Steam
  STEAM_1:0:155401086
 • GG
  0

Recent Profile Visitors

478 profile views
 1. Krótko zwięźle i na temat TAK + staż + wiek + GT
 2. Elegancja Francja. Byle przed siebie
 3. + Wiek + Kultura + Chęci , nie będę ukrywać że mamy ze sobą dobry kontakt i sporo siedzimy na TS. Wiec jeżeli wspomniałeś o zostaniu adminem na serwerku to zaprosiłem cię do złożenia podania w szybkiej rekrutacji. Mimo że jest już ona zamknięta nie widzę powodów aby jeszcze jeden admin się pojawił w naszym gronie. + Duże doświadczenie w grze - Sm, ale tak jak wspominałem u @ sitruw podaniu nauczenie się tego to chwila. Jestem na Tak
 4. + Staż na serwerze + Kultura + Chęci - /+ doświadczenie , ale ja też zaczynałem od zera i wiem ze to 1h max i już przyswoisz komendy + gt Jestem na Tak
 5. Powiem tak, dość długo gram na serwerze i bardzo dobrze kojarzę @ sitru, nie kojarzę aby kiedyś był z tobą jakiś większy incydent. Jeżeli chciał by spróbować sił w adminowaniu ja nie widzę przeciw wskazań. + Staż na serwerze + Wiek + Przyjazny +/- GT - Forum Tak jak @ Kondziu piszę ostatnio nie widziałem żebyś zgłaszał się na u@ ale pamiętam sytuacje gdzie nie raz dostawałem prywatne wiadomości, że odpał na serwerze czy podejrzany. Zgodzę się z faktem że podanie jak na ciebie dość słabe. Mimo wszystko też jestem za okresem próbnym @ XOTourLilf3 czy ty kiedyś widziałeś Admina Only Mirage #1, który wypowiadał by się w podaniach na serwerach: [MIRAGE #3], [ARENA], [COD 401 LVL]. Myślę ze takie puste punkty reputacji nie są warte tego czego ty się tutaj naczytasz odnośnie siebie. Tyle ode mnie.
 6. Nick: DzwigU Link do profilu steam: https://steamcommunity.com/id/NicOOsc/
 7. Każdy ma czasem dzień, że emocje biorą górę i wtedy podejmujemy wiele beznadziejnych decyzji, tutaj kolega ma tego świadomość chciałby się poprawić więc nie widzę problemu żeby dać mu drugą szansę.
 8. Chciał bym aby ponownie przemyslec pistoletówki vip. Ostatnia aktualizacja wprowadziła hełm dla vipow jest to moim zdaniem za "OP" , strasznie dyskryminuje osoby bez kasku , dlatego chciał bym aby zachować choć trochę tej realiatyki piatoletowek CS-a i poprostu usnąć takowy hełm.
 9. 29:27 Smieszne skany przez smoke z dgl + celownik obok modelu i frag 29:35 Celownik pomiędzy typami i 2 głowy perfekt z dgl/ w 1/4 widać 33:37 szybciej strzela niż widzi + aim 33:42 to samo co wyżej 34:40 takie oporowe głowy strzela, a nie słyszy jak mu pałac wybiega na pełnej.. 36:09 podbiega 2 tt na blisko konekta, a zbanowany nagle cofa na schody.. później to samo.. 36:25 flick na model.. 39:50 idealnie wcelowany w rampe na pref 40:33 celownik lata jak głupi 43:30 to samo co wyżej Myślę że nie ma sensu dalej rozpisywać demka.
 10. @ Kondziu @ SQUeZ @ domen12331 @ ROBSON
 11. Na Tak + Wiek + Ogarnięty ( z komendami nie będzie problemu ) + Doświadczenie na serwerze + Mikro
 12. Steam ID: STEAM_0:0:155401086 Serwer : ONLY MIRAGE #1

Dlaczego Jesteśmy legendą?

Katujemy.eu to sieć serwerów Counter Strike nieustannie rozwijająca się dla was od 2014 r. Oferujemy w pełni dopracowane i stabilne serwery, odpowiedzialną oraz zorganizowaną administrację, dzięki której nasze serwery, jak i forum cieszy się bardzo dużą renomą. Dysponujemy ogromną ilością wszelakich trybów rozgrywki co pozwala wam wybrać coś dla siebie. Nie czekaj i dołącz do nas, abyśmy wspólnie tworzyli jedną społeczność graczy.

×
×
 • Create New...