Skocz do zawartości

TUPTUŚ

Admin CS:GO [MIRAGE #3]

Reputacja

49 Pomocnik

Informacje

 • Gracz
  CSGO
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Imię
  OTTO
 • Lokalizacja
  Polska
 • Serwer
  [CSGO] MIRAGE #3

Ostatnio na profilu byli

323 wyświetleń profilu
 1. NEUTRAL -Wiek -Gdzie argument dlaczego ty mssz zostać? +/- Doświdczenie +GT
 2. Ja Na Tak +Wiek +Chęci +Ładnie napisane podanie +Ortografia Co do ciebie myślę, żebyś był bardziej inteligentny to byś może napisał coś lepszego, bo jak piszesz takie coś to szkoda słow..
 3. Na TAK +Wiek +Staż +Zaangażowanie +IPS
 4. +/- Wiek -Podanie pisane na odwal oraz Dlaczego ty: Wcale,mnie nie przekonuje. +GT +/- Sm NEUTRAL
 5. -Wiek +GT -Czas na forum posiedź z nami dłużej,to może jakieś szanse będą. Na NIE Pozdrawiam! TUPTUŚ
 6. Najlepszego Więcej, graj na Miragu#3 :D Stoo Lat Ci !!!
 7. Imię : Oskar lub Otto Wiek : 17 Staż na forum : Cały czas od momentu bycia adminem.Bym był jeszcze dłużej nawet w tamtym roku ale niestety życie mnie zawiodło trochę i musiałem je naprawić z tego powodu bardzo mi przykro ale postaram się to już nadrabiać! Znajomość ortografii i interpunkcji [0/10] :6,5-7/10 Dlaczego ty? : Chciałbym spróbować czegoś nowego moją pasją od zawsze było pisanie Dużo czasu poświecam nad tym pisze dobre estetycznie prace na języku polskim i z tego jestem dumny.Chciałbym tutaj zostać redaktorem ponieważ chciałbym się dużo jeszcze więcej się nauczyć gdy skończę swoją przygode w szkole chce iść na studia redaktorskie i się na prawde starać ile sił "TO MOJE MARZENIE!!!" Dziękuje za Wysłuchanie Pozdrawiam!
 8. Wpada szybko w ucho chyba będę ją słuchał ciągle ❤ Teraz jestem Twoim MENAGO!
 9. +Wiek Jak najbardziej! +Kulturalny +Dlaczego ty bardzo dobrze napisane aż mnie pociąga hah ❤ +Przyjazny bardzo Jestem na TAK! Powodzenia!!! ❤
 10. Witaj :) Chętnie posłucham jakie masz zainteresowania :)
 11. +/- Wiek -Link do GT podaj prawidłowy!!! +/-Amx -BRAK Steam Jestem Na NIE

Dlaczego Jesteśmy legendą?

Katujemy.eu to sieć serwerów Counter Strike nieustannie rozwijająca się dla was od 2014 r. Oferujemy w pełni dopracowane i stabilne serwery, odpowiedzialną oraz zorganizowaną administrację, dzięki której nasze serwery, jak i forum cieszy się bardzo dużą renomą. Dysponujemy ogromną ilością wszelakich trybów rozgrywki co pozwala wam wybrać coś dla siebie. Nie czekaj i dołącz do nas, abyśmy wspólnie tworzyli jedną społeczność graczy.

×
×
 • Utwórz nowe...