Skocz do zawartości
Serdecznie witamy na Katujemy.eu - Serwery CS 1.6, CS:GO

STARY STYL ŻEGNAMY, WITAMY NOWY!

Zapoznaj się z możliwościami nowego

Zobacz temat

TRWA KONKURS TOP3# SIERPIEŃ

Zapraszamy wszystkich do udziału!

Zobacz temat

FACEBOOK KATUJEMY!

Zapraszamy wszystkich do polubienia naszego fanpage!

Zobacz temat

FILM PROMUJĄCY SIEĆ

Zapraszamy do obejrzenia filmu promującego naszą sieć!

Zobacz temat

Partnerzy

Szl4chtaaa

Użytkownik

Reputacja

2 Neutralny

O Szl4chtaaa

 • Urodziny Lipiec 28

Informacje

 • Gracz
  CS 1.6
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Imię
  Patryk <3
 • Lokalizacja
  Polska
 • Serwer
  [CS1.6] JACKPOT
 • Zainteresowania
  Granie w CS 1.6/CS:GO (Gram prawie od 4lat, na innym koncie steam 2.000h CS:GO i 496h Cs 1.6)
  Grafika komputerowa :)

Kontakt

 • Snapchat
  Posiadam, ale nie podam :)
 • Steam
  https://steamcommunity.com/id/Patrykszlachta/
 • GG
  0

Ostatnio na profilu byli

168 wyświetleń profilu
 1. Nick z serwera: T69X Imię: Patryk Wiek: 15 Staż na serwerze (W tym miejscu podaj link do gametracker'a): https://www.gametracker.com/player/✖ T69X ✖/147.135.199.94:27015/ Doświadczenie: Byłem dwa razy adminem na serwerach (deathrun & basebuilder), było to mniej więcej 5-8 miesięcy temu. Znajomość sourcemoda [0/10]: między 6 a 7. Czy byłeś/byłaś już adminem?: Tak (ale nie na waszej serwerowni) Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: mniej więcej 5 godzin Dlaczego Ty?: Chciałbym spróbować na nowo być adminem, ogarniam sourcemoda, nie banuje/mutuje/kickuje bez powodu, potrafię ogarnąć osoby które, np; się spinają... Na waszej serwerowni gralem sporo na serwerach CS 1.6, lecz się nie starałem o admina... Posiadasz sprawny mikrofon?: Tak, nawet dwa. Kontakt: https://steamcommunity.com/id/Patrykszlachta (steam) STEAMID: STEAM_0:0:91477901 Posiadasz konto Prime?: Tak, już przez 4 lata Akceptujesz regulamin admina?: Tak, akceptuje, Akceptujesz regulamin serwera?: Także akceptuje.
 2. Nick z serwera: T69X Imię: Patryk Wiek: 15 Staż na serwerze (W tym miejscu podaj link do gametracker'a): https://www.gametracker.com/player/%E2%9C%96%20T69X%20%E2%9C%96/147.135.199.94:27015/ Doświadczenie: Byłem dwa razy adminem na serwerach (deathrun & basebuilder), było to mniej więcej 5-8 miesięcy temu. Znajomość sourcemoda [0/10]: między 6 a 7. Czy byłeś/byłaś już adminem?: Tak (ale nie na waszej serwerowni) Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: mniej więcej 5 godzin Dlaczego Ty?: Chciałbym spróbować na nowo być adminem, ogarniam sourcemoda, nie banuje/mutuje/kickuje bez powodu, potrafię ogarnąć osoby które, np; się spinają... Na waszej serwerowni gralem sporo na serwerach CS 1.6, lecz się nie starałem o admina... Posiadasz sprawny mikrofon?: Tak, nawet dwa. Kontakt: https://steamcommunity.com/id/Patrykszlachta (steam) STEAMID: STEAM_0:0:91477901 Posiadasz konto Prime?: Tak, już przez 4 lata Akceptujesz regulamin admina?: Tak, akceptuje, Akceptujesz regulamin serwera?: Także akceptuje.
 3. tak pisze dobrze moze dudnes zle ustawil
 4. Pisze w temacie ze juz robilem i mnie wywala!
 5. Witam, zakupiłem vipa u @ Dudnes, lecz gdy wchodzę na server wyskakuję mi : Kicked : ,,Nieprawidłowe Hasło" oczywiście wpisałem komendę setinfo _pw ,,HASŁO", lecz nadal nie działa, co mam robic prosze o pomoc!
 6. Witam, zakupiłem vipa u @ Dudnes ale gdy wchodze na serwer pojawia się Kicked : Nieprawidlowe haslo!, wpisywalem komende ktora mi podal dudnes ale nie dziala (ze spacją oczywiscie) prosze o pomoc!
 7. Witam, stworzyłem wczoraj Klan o nazwie ,, Klub wzajemnej adoracji" *KWA*, po czym dodało mi innych graczy i graczowi 3ensi leadera proszę o pomoc! Mój nick T69X
 8. Witam, witam! -Każde po­wita­nie jest ocze­kiwa­niem na pożegnanie.
 9. Twój nick: T69X Nick admina banującego: Master Fiks Data/Mapa: 10.02.2019r 11:02:19 IP/SteamID: STEAM_0:1:473337862 Serwer (mod): Jackpot Opis sytuacji: Gram jak zwykle na serwerze, (od wczorajszego unban'a), gram tak jak zwykle... staty normalne nic dziwnego, zero jakiś podejrzanych akcji, itp... aż tu nagle ban na zawsze... Kolejny raz ta sama sytuacja... Proszę się przyjrzeć tej sprawie! Wycinek z konsoli: [CS:GO Jackpot | Klany | Skiny | Rangi | Operacje] @ Katujemy.eu (CSGO_cache) http://bany.katujemy.eu/bans/42988.html Kolejny raz zostałem zbanowany na serwerze w ciągu 24H, wczoraj zostałem unban'owany, więc nie wiem czemu dzisiaj dostałem bana, wczoraj także zostałem oskarżony o cheatowanie (aim/wh), PROSZĘ O ROZPATRZENIE! Pozdrawiam Administracje i UBT :)
 10. Ostatni temat dodaje tak jak powinien wyglądać wszystko jest żeby żaden admin się nie doczepił pozdrawiam!
 11. Twój nick: T69X Nick admina banującego: BlantomaN Data/Mapa: 09.02.2019r 18:56 - CS:GO KABUL IP/SteamID: STEAM_0 : 1 : 473337862 / 109.196.81.36 Serwer (mod): JACKPOT Opis sytuacji: Grałem jak zwyklę na serverze, staty normalne, nic podejrzanego, aż tu nagle dostaje bana... Wycinek z konsoli: [CS:GO Jackpot | Klany | Skiny | Rangi | Operacje] @ Katujemy.eu (CSGO_kabul) Demko : https://katujemy.eu/tv/?jackpot http://www.bany.katujemy.eu/bans/42966.html 'DODATKOWO : Dostałem bana od ,,BlantomaN", niby za cheatowanie... Chciałbym wyjaśnić tą sprawę, ponieważ dostałem bana za nic... Gram na serverze juz dosyć długo, i takie coś mi się pierwszy raz zdarzyło... Pisałem do BlantomaNa żeby mi to wyjaśnił i podał powody bana, ale oczywiście zostałem olany... Mam nadzieję że znajdzie się jakiś administrator co podejmie próby wyjaśnienia tej sytuacji! Pozdrawiam Patryk! ' Proszę o rozpatrzenie sprawy!
×
×
 • Utwórz nowe...