Jump to content

Dudu's

Użytkownik

Everything posted by Dudu's

 1. Co jeden to lepszy ten film HAHAHAHA robi za mnie wyładunek xddd
 2. XDDDDD diete mu rozpisali xddd 180 zł
 3. 1. Minimum 20 postów. ✔2. Minimum 7 dni stażu na forum. ✖3. Brak ostrzeżeń na swoim koncie. ✔4. Znajomość ortografii. ✔5. Znajomość skryptu IPS. ✔6. Znajomość programów takich jak: Adobe Photoshop, Gimp itp. ✔7. Realizowanie zleceń dla użytkowników forum. ✔8. Znajomość regulaminów panujących na forum. ✔9. Poparcie forumowiczów. ✔ ,✖ to już od was zależy.10. Aktywność na forum. ✔ Staram się być codziennie. Imię: Kuba Wiek: 16 Doświadczenie: Duże Jakiego programu używasz?: PhotoShop Dlaczego Ty?: Ponieważ grafiką zajmuję się od 3 lat doświadczenie mam nie małe , chciałbym wykonywać prace graficzne dla użytkowników na forum oraz do użytku serwerowni np. : Logo , Banery , Reklama itd. Twoje prace:
 4. :) No to już mam pomocnika :)
 5. Hahaha XDDDD @ `rage załamałem się ....
 6. Jestem Neutralny co do twojego podania hmmm. +Wiek +Chęć pomocy -/+ GT -/+ Sourcemoda się można nauczyc. Mam nadzieję że nie zmarnujesz tej szansy.
 7. Dudu's

  Czakusiowo

  @ czak kozak grafiki estetyka nie leży nic tylko chwalić 😁
 8. Tak jak w temacie piszemy co lubimy robic i piszemy oznaczamy kolejną osobę która ma pod spodem się wypowiedzieć Oznaczamy w sposób @Nick np @ Dudu's Lubię grać w csa w czasie wolnym , lubię pomagać eodzinie. Nominał @ ina.❤
 9. Dobre xddd ale nie klnij tak
 10. Hahaha xddd mistrzostwo na dzisiejszy wieczór xddd
 11. Zdrowia dla Córeczki. 3maj się powodzenia.
 12. Dzięki że napisałeś ten post :) pykam :) zaraz
 13. Jestem na Nie +Wiek - GT nie podałeś dokładnego ... - Podanie leży -Wulgaryzmy
 14. @ ina.❤ ona nie udaje serio tak było :/
 15. XDDD " Duduś do niebieskich dołączaj …. " "Duduś wychodz na prostą " "Napier alaj w nich " "Gdzie się [email protected] patrzysz no kaj strzelosz HAHAHAHAHA
 16. Co za horror ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ?
 17. Twój głos na serwer został prawidłowo oddany!

Dlaczego Jesteśmy legendą?

Katujemy.eu to sieć serwerów Counter Strike nieustannie rozwijająca się dla was od 2014 r. Oferujemy w pełni dopracowane i stabilne serwery, odpowiedzialną oraz zorganizowaną administrację, dzięki której nasze serwery, jak i forum cieszy się bardzo dużą renomą. Dysponujemy ogromną ilością wszelakich trybów rozgrywki co pozwala wam wybrać coś dla siebie. Nie czekaj i dołącz do nas, abyśmy wspólnie tworzyli jedną społeczność graczy.

×
×
 • Create New...