Jump to content

Dudu's

Użytkownik

Community Reputation

19 Neutralny

Informacje

 • Gracz
  CSGO
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Imię
  Kuba
 • Lokalizacja
  Warszawa
 • Serwer
  [CSGO] MIRAGE
 • Zainteresowania
  Webdeveloper , HTML , CSS ,JS , E-SPORT , KATUJEMY <3

Kontakt

 • GG
  67513030

Recent Profile Visitors

377 profile views
 1. Co jeden to lepszy ten film HAHAHAHA robi za mnie wyładunek xddd
 2. XDDDDD diete mu rozpisali xddd 180 zł
 3. 1. Minimum 20 postów. ✔2. Minimum 7 dni stażu na forum. ✖3. Brak ostrzeżeń na swoim koncie. ✔4. Znajomość ortografii. ✔5. Znajomość skryptu IPS. ✔6. Znajomość programów takich jak: Adobe Photoshop, Gimp itp. ✔7. Realizowanie zleceń dla użytkowników forum. ✔8. Znajomość regulaminów panujących na forum. ✔9. Poparcie forumowiczów. ✔ ,✖ to już od was zależy.10. Aktywność na forum. ✔ Staram się być codziennie. Imię: Kuba Wiek: 16 Doświadczenie: Duże Jakiego programu używasz?: PhotoShop Dlaczego Ty?: Ponieważ grafiką zajmuję się od 3 lat doświadczenie mam nie małe , chciałbym wykonywać prace graficzne dla użytkowników na forum oraz do użytku serwerowni np. : Logo , Banery , Reklama itd. Twoje prace:
 4. :) No to już mam pomocnika :)
 5. Hahaha XDDDD @ `rage załamałem się ....
 6. Jestem Neutralny co do twojego podania hmmm. +Wiek +Chęć pomocy -/+ GT -/+ Sourcemoda się można nauczyc. Mam nadzieję że nie zmarnujesz tej szansy.
 7. Dudu's

  Czakusiowo

  @ czak kozak grafiki estetyka nie leży nic tylko chwalić 😁
 8. Tak jak w temacie piszemy co lubimy robic i piszemy oznaczamy kolejną osobę która ma pod spodem się wypowiedzieć Oznaczamy w sposób @Nick np @ Dudu's Lubię grać w csa w czasie wolnym , lubię pomagać eodzinie. Nominał @ ina.❤

Dlaczego Jesteśmy legendą?

Katujemy.eu to sieć serwerów Counter Strike nieustannie rozwijająca się dla was od 2014 r. Oferujemy w pełni dopracowane i stabilne serwery, odpowiedzialną oraz zorganizowaną administrację, dzięki której nasze serwery, jak i forum cieszy się bardzo dużą renomą. Dysponujemy ogromną ilością wszelakich trybów rozgrywki co pozwala wam wybrać coś dla siebie. Nie czekaj i dołącz do nas, abyśmy wspólnie tworzyli jedną społeczność graczy.

×
×
 • Create New...