Skocz do zawartości
Serdecznie witamy na Katujemy.eu - Serwery CS 1.6, CS:GO

STARY STYL ŻEGNAMY, WITAMY NOWY!

Zapoznaj się z możliwościami nowego

Zobacz temat

TRWA KONKURS TOP3# SIERPIEŃ

Zapraszamy wszystkich do udziału!

Zobacz temat

FACEBOOK KATUJEMY!

Zapraszamy wszystkich do polubienia naszego fanpage!

Zobacz temat

FILM PROMUJĄCY SIEĆ

Zapraszamy do obejrzenia filmu promującego naszą sieć!

Zobacz temat

Partnerzy

Mstar

Użytkownik

Reputacja

75 Zaawansowany

1 obserwujący

Informacje

 • Gracz
  CSGO
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Imię
  Sergiusz
 • Lokalizacja
  Wielkopolska
 • Serwer
  [CSGO] JailBreak

Ostatnio na profilu byli

168 wyświetleń profilu
 1. Twój głos na serwer został prawidłowo oddany!
 2. Nick: Mstar ID*: Propozycja: Bitwy freestyle na discordzie Opis propozycji: Obserwując server od dłuższego czasu można zauważyć,że czasem panuje na nim nieprzyjemna atmosfera zwłaszcza gdy wybuchnie konflikt pomiędzy graczami a niestety administracja nie jest w stanie być ciągle aktywna. Zamiast robienia w kółko eventów climb lub b-hop można po prostu zorganizować walki freestyle na discordzie. Pierwsze 3 miejsca oczywiście zostaną nagrodzone. Pomogłoby to rozładować negatywną energie na serverze oraz wydaje mi się że mogło by to nawet przyciągnąć niektórych graczy. a przede wszystkim były by one bardzo łatwe w organizacji nawet przez niższą administracje. Czekam na wypowiedź innych graczy co do tej sprawy bo to głównie od nich zależy jak server ma się rozwijać. Z fartem mordeczki ;)
 3. Jak wejdziesz ze starym na discorda i przyzna się,że to on był wyzywany to wtedy wydaje mi się że dostaniesz unbanika :)
 4. Twój głos na serwer został prawidłowo oddany!Twój głos na serwer został prawidłowo oddany!
 5. Twój głos na serwer został prawidłowo oddany!
 6. Twój głos na serwer został prawidłowo oddany!
 7. Twój głos na serwer został prawidłowo oddany!
 8. Mstar

  Kosz Fk - Asku2

  ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 9. Mstar

  Kosz Fk - Asku2

  Asku i tak dostanie perma, musimy poczekać aż tylko bany będą naprawione :)
 10. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 11. Ta a mass FK możesz robić za 150 ziko
 12. Twój głos na serwer został prawidłowo oddany!
 13. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 14. Skarga ZAAKCEPTOWANA I to jeszcze jak ! A więc tak... W sumie ciężko nawet zacząć 1. Faworyzacja więźniów kiedy wydałeś polecenie krok przed cele mordeczko 2 więźniów podbiegło do innej cali a zabiłeś tylko jednego co było bardzo nie w porządku dopiero po zwróceniu uwagi go zabiłeś ( pomijając to że nie wykonywał poleceń) 2. Specjalnie atakowałeś więźnia gdy miał totalny, gdy zwrócił Ci uwagę zabiłeś go usprawiedliwiając siebie że NADUŻYWA 3.Typek którego zabiłeś w 6 rundzie był na markerze 4. CO JEST TOTALNYM NIEPOROZUMIENIEM Pozwolileś typkowi prowadzić bo kupił kostium CT i podczas tego rozdałeś 3 FK gdzie to ty jesteś wardenem i ciebie TT powinno się słuchać 5. Gdy ktoś się spytał czemu to robisz to odpowiedziałeś " Dlatego że mam wyjebane w ten zjebany server" A więc jak tak masz wyjebane to dostajesz ode mnie pięknego permika na twarz ELO. Z frajerami trzeba krótko.
×
×
 • Utwórz nowe...